پاتریک Mahomes می شود صاحب بخشی از MLB را Kansas City Royals

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سوپر باول MVP پاتریک Mahomes است پیوستن به مالکیت گروه از کانزاس سیتی رویالز.

سلطنتی اعلام کرد علاوه بر این از Mahomes ستاره کارفرمایی که منجر به Kansas City Chiefs به یک سوپر باول عنوان فصل گذشته در روز سه شنبه. Mahomes یک بار بیس بال چشم انداز و تدوین شد توسط ببرهای دیترویت در سال 2014.

“من افتخار برای تبدیل شدن به یک صاحب بخشی از Kansas City Royals” Mahomes در بیانیه ای گفت. “من عاشق این شهر و مردم این شهر است. این فرصت را به من اجازه می دهد برای تعمیق ریشه های من در جامعه چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم به انجام است.”

Mahomes به تازگی امضا یک سال 10 فرمت ارزش $503 میلیون ما که شامل $477 میلیون دلار در تضمین مکانیزم — ثروتمندترین قرارداد در تاریخ ورزش.

Mahomes’ تصمیم به تمرکز بر روی فوتبال قطعا کار را برای او بیس بال روابط عمیق اجرا. پدرش پت تن به تن در بیش از 300 لیگ بزرگ بازی های بیشتر به عنوان یک مسکن.

“او عاشق فوتبال است اما او همچنین عاشق بازی بیس بال گفت:” جان شرمن اصلی صاحب Royals. “ما نگاه به جلو به بسیاری از سال از پیروزی مشارکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>