میهن پرستان نشانه کارفرمایی Cam Newton به 1 سال معامله: گزارش

جدید انگلستان میهن پرستان درباره توافق با نماینده کارفرمایی گیری نیوتن در آوردن 2015 NFL با ارزش ترین بازیکن برای کمک به این تیم حرکت از سه بار MVP تام بردی یک فرد با آگاهی از این قرارداد گفت: آسوشیتد پرس.

یک سال معامله به ارزش تا $7.5 میلیون با انگیزه فرد گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد آن publicly. یک پرستان گفت: این تیم تا به حال هیچ چیز به اعلام پنج شنبه شب.

امضای اولین گزارش ESPN.

میهن پرستان بوده است رفتن به اردوگاه های آموزشی با 2019 پیش نویس دور چهارم انتخاب جارت Stidham به عنوان وارث ظاهری به بردی که رهبری این تیم به شش سوپر جام قهرمانی از سال 2001 اما امضا شده با خلیج تمپا این فصل. Stidham به نظر می رسد در سه بازی فصل گذشته تکمیل دو گذر 14 متری با یکی رهگیری.

تنها با تجربه دیگر کارفرمایی در دفاع از شرق آسیا قهرمانان’ فهرستی شد 34 ساله برایان Hoyer که آغاز شده است 38 بازی در 11 سال کار حرفه ای با هفت تیم NFL از جمله پرستان دو بار.

پلنگ منتشر شده نیوتن در مارس 24 زیر nine فصل یک حرکت است که ذخیره این تیم $19.1 میلیون نفر تحت NFL کلاه حقوق و دستمزد.

31 ساله نیوتن شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس پس از پیشرو آبرن به یک قهرمانی ملی و برنده Heisman جایزه. او کمک کرد Panthers رسیدن به پلی آف چهار بار از جمله سوپر باول در سال 2015.

میهن پرستان جریمه از دست دادن انتخاب کنید برای فیلمبرداری از بازی فصل گذشته

جدید انگلستان میهن پرستان شده اند جریمه 1.1 میلیون دلار توسط NFL برای نامناسب فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک بازی در فصل گذشته.

روز یکشنبه لیگ نیز در زمان دور سوم انتخاب دور در 2021 پیش نویس است.

همچنین تیم تولید خدمه اجازه داده نخواهد شد به ساقه هر بازی در سال 2020 شود.

ESPN اولین گزارش از مجازات است. یک NFL سخنگوی تایید و انضباط به آسوشیتد پرس.

فیلمبرداری رخ داده در Bengals بازی در کلیولند در دسامبر. 8 از فصل گذشته. این Bengals میزبانی پرستان هفته بعد و از دست 34-13.

زمانی که مداخله شناخته شد فصل گذشته این تیم گفت: در آن زمان سه نفر خدمه تولید یک سری وب با عنوان “کار خود را” “نامناسب فیلم برداری این زمینه از جعبه مطبوعات” به عنوان بخشی از یک ویژگی در سراغ بخش.

فیلمبرداری صورت گرفت “بدون دانش خاص از لیگ قوانین” بیانیه ای گفت:.

همچنین این تیم بیانیه در فصل گذشته گفت که در حالی که آنها اعطا شد اعتبار برای خدمه از براونز “ما شکست را به اطلاع Bengals و لیگ بود و ناخواسته نظارت.”

هنگامی که مواجه با این تیم گفت: خدمه “بلافاصله تبدیل بیش از همه فیلم به لیگ برتر و با همکاری اداره به طور کامل.”

به شدت مجازات قبل از

در آن زمان پرستان مربی لایحه Belichick می گوید نه او و نه کارکنان مربیگری خود تا به حال به تماشای هر یک از این فیلم.

“من شخصا هرگز مشاهده هر گونه فیلم در همه هر چیزی که تولید مردم انجام داده اند غیر از آنچه نشان داده شده در تلویزیون و یا چیزی شبیه به آن” Belichick گفت: در ماه دسامبر.

قبلا انگلستان جریمه شد 250.000 دلار از دست داده و یک دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2007 برای نقض NFL در برابر قوانین با استفاده از ویدئو به سرقت سیگنال در یک رسوایی لقب “Spygate.” Belichick نیز جریمه $500,000.

Spygate سوخت یک بی اعتمادی نسبت به میهن پرستان که همچنان ادامه داشت که این تیم متهم شده بود به طور غیر قانونی از deflating به توپ فوتبال مورد استفاده در 2015 بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

مجازات توسط NFL در این مورد نیز شدید است. کارفرمایی تام بردی به حالت تعلیق در آمد چهار بازی و این تیم جریمه شد $1 میلیون و لنگر انداخت دیگری در دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *