پل Manafort و رودی را تحت تعقیب کاردانی ایگور Fruman راه رفتن, راه, بازگشت

وب از ارتباط بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم مدیر کمپین و یک متهم مرد که سعی در حفاری تا خاک خود را رقیب سیاسی اجرا می شود سخت تر و طولانی تر از آنچه قبلا قابل درک باشد.

رودی جولیانی متحد ایگور Fruman و ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort شده است دوستانه برای سال دو منبع آشنا با رابطه خود را بگویید روزانه وحش.

و آن رابطه — کشش از نیویورک به لندن به کیف — طولانی predated رودی جولیانی گسترده تلاش برای بی اعتبار کردن مدارک که نقش کلیدی در لگد زدن Manafort سیاسی سقوط و احتمالی حبس.

یوسف بوندی وکیل برای Fruman کاردانی لو Parnas گفت: Manafort و Fruman دوستانه بود برای سال قبل از مربوطه خود را کیفرخواست.

دوست Manafort است که صحبت ناشناس به بحث در مورد غیر موضوعات عمومی تایید کرد که Fruman و Manafort شناخته شده اند هر سال است. او گفت: Fruman دعوت Manafort به باز کردن حزب برای Buddha-Bar در کیف بسیاری از سال پیش که دو مرد را مورد بحث و بررسی کسب و کار. بوندی گفت: جفت همچنین صرف زمان با هم در لندن و نیویورک.

کوین داونینگ یک واشنگتن وکیل است که به نمایندگی از پل Manafort در ابتدا به نمایندگی از هر دو Parnas و Fruman پس از دستگیری برای کمپین مالی مربوط به اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به بوندی او گفت دو مرد که Manafort ارسال آنها را با سلام و خوشحالم که شنیدن او به نمایندگی از آنها. بوندی همچنین گفت جولیانی با ابلاغ Manafort و وکلای او پس از حبس خود را از جمله در مورد یک سند ادعا پرداخت های غیر قانونی به Manafort شناخته شده به عنوان “سیاه و معین است. وجود دارد امید است که اگر این سند می تواند ثابت می شود یک تقلب, آن می تواند کمک به Manafort را مورد حقوقی و او را از زندان آزاد بوندی گفت.

یک وکیل برای Fruman کاهش یافته است به نظر برای این داستان. داونینگ نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. جولیانی و اعضای تیم حقوقی خود را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

جولیانی گفت واشنگتن پست در ماه اکتبر که او مورد بحث معین با Manafort از طریق وکیل خود. او همچنین گفت: کاغذ او فکر نمی کنم او می تواند تبرئه Manafort و نمی فشار تهمت به او را عفو کنند.

در اواخر سال 2018 به عنوان مولر بررسی شد و نقشه کشی به جولیانی و متحدان او کار می کرد به پیش نویس ضد گزارش که مقابله با مولر ، (Manafort یکی از اولین اهداف مولر را پروب و به اعدام محکوم شد به اتهامات متعدد مرتبط با کار او در اوکراین برای روسیه پسند حزب سیاسی.) جولیانی هرگز منتشر شد که گزارش. اما او نیز نمی toss it; او گفت: روزانه وحش در ماه اکتبر که مواد او به وزارت امور خارجه آمد از تلاش خود را برای پیدا کردن اطلاعات در اوکراین است که می تواند تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

روابط با اوکراین باید سایه تهمت و متحدان خود را حتی قبل از اینکه او رئیس جمهور انتخاب شد. در آگوست 14, 2016, نیویورک تایمز گزارش داد که Manafort ممکن است میلیون ها دلار “غیر قانونی, off-the-کتاب” نقدی از طرفدار روسیه حزب سیاسی برای او کار می کرد. داستان یک بدن به Manafort که چپ مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پنج روز پس از آن منتشر شد. Serhiy Leshchenko و سپس اوکراین مجلس نقش مهمی در این دفتر است.

در سال های پس از انتشار این داستان Manafort زندگی از هم جدا افتاد. نه ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف او دستگیر شد و متهم با یک میزبان از جنایات. در ماه مارس 2019 او شده بود محکوم به هفت سال زندان. او و متحدان خود را سرزنش سیاه لجر برای شروع فاجعه. و با توجه به این که Leshchenko مقام دولتی که او تا اسناد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان باید گفت: آزادی این یک مثال از انتخابات دخالت های کیف. Parnas گفت: روزانه وحش که جولیانی سعی کردم به فشار Leshchenko دور از Zelensky; جولیانی خود را به نام او دشمن ایالات متحده است.

جولیانی گفت: موشکافی سیاه لجر تغذیه به طور مستقیم به تمرکز خود را بر روی Bidens.

“آنچه اتفاق افتاده این است که من تحقیق قصد بازگشت به سال گذشته شکایتی است که مردم اوکراین, چند نفر در اوکراین دانست و در مورد مقدار زیادی از تبانی بین مقامات اوکراین و هیلاری کلینتون و کمیته ملی حزب دموکرات از جمله به طور کامل جعلی سند که تولید شد به منظور آغاز تحقیقات از Manafort گفت:” سی ان ان Chris Cuomo در تاریخ 19 سپتامبر این سال است. “آنها در تلاش بودند برای رسیدن به ما. اما آنها مسدود شده توسط سفیر بود که اوباما منصوب در اوکراین بود که برگزاری این اطلاعات است. در این دوره از بررسی که متوجه شدم این داستان باور نکردنی در مورد جو بایدن که او رشوه رییس جمهور اوکراین به منظور آتش دادستان بود که بررسی شود.”

به عبارت دیگر جولیانی را تلاش برای تضعیف مولر کاوشگر و ایستادن برای Manafort رهبری به طور مستقیم به خود را بایدن خاک-حفاری تلاش. Parnas گفت و Fruman راست وجود دارد برای کمک به.

Parnas گفته او قرار داده جولیانی در بلندگوی تلفن در آغاز جلسات با مقامات اوکراین برای اثبات او نفوذ با مغلوب ساختن پیشی جستن. وی همچنین گفت: یک دستیار به اوکراین و سپس رئیس جمهور منتخب ولدیمیر Zelensky که او نیاز به اعلام چنین تحقیقات اگر آنها می خواستند برای دریافت یک در حال حاضر وعده داده شده تحویل ارتش ایالات متحده کمک کند.

Parnas, Fruman و Manafort یکی از قابل توجه مشترک آشنایی: میلیاردر اوکراینی Dmitryo Firtash. Parnas به طور خلاصه برای کار Firtash آمریکایی وکلا جو diGenova و ویکتوریا Toensing کرد جولیانی در بایدن تلاش است. Manafort و Firtash در ضمن یک بار در نظر گرفته رفتن به کسب و کار با هم برای خرید یک جدید برای 800 میلیون دلار (سرمایه گذاری محقق نشد). در یک مصاحبه در سال گذشته با Daily Beast, Firtash گفت Manafort به حال شهرت بودن “بسیار موفق و بسیار هوشمند است.”

مانند Fruman, Parnas و Manafort, Firtash است برخی از مشکلات قانونی است. نه تنها مقامات ایالات متحده ادعا کرد که او دارای روابط روسیه جرایم سازمان یافته وزارت دادگستری به اتهام او سال پیش با توطئه رشوه به مقامات دولت هند. Firtash حفظ بی گناهی خود و مبارزه با تروریسم از خانه اش در شهر وین اتریش است.

Fruman و Parnas دستگیر شدند در ماه اکتبر در راه خود را به وین و به اتهام تعدادی از مالی مبارزات انتخاباتی و جرایم که به آنها التماس کرد گناه نیست. Fruman نگه داشته است سر خود را پایین در ماه های پس از آن. Parnas, اما, به اشتراک گذاشته شده reams اعم از اسناد و عکس ها و کلیپ های صوتی با کنگره استیضاح کرد. و او علنا در مورد کار خود را با جولیانی از جمله در مصاحبه با MSNBC, سی ان ان و روزانه وحش.

در حالی که جولیانی مورد مولر برای درمان خود را از Manafort او تا حد زیادی نگهداری می شود مادر در مورد Parnas و Fruman. Parnas گفته است که سکوت آگاهانه تصمیم خود را برای رفتن در مورد خود misadventures در Trumpworld.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر