پوست پلیس به حالت تعلیق در مدرسه افسر برنامه به منظور به ‘گفت و گو’ با جامعه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پوست پلیس منطقه ای خدمات تعلیق آن مدرسه افسر منابع (SRO) برنامه در یک پیشنهاد به “معنی دار گفت و گو با متنوع ذینفعان” در مورد اثربخشی آن است.

این برنامه که تاسیس شد بیش از 20 سال پیش بوده و با هدف توسعه روابط با دانش آموزان و پرداختن به مسائل در مدرسه اموال رئیس Nishan Duraiappah گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم در روز سه شنبه.

“نیازهای جامعه و محیط مدرسه تغییر کرده و پیشرفته به یک سطح که در آن ارائه خدمات نیاز حیاتی نقد و بررسی برنامه و تعمیرات اساسی کامل از سیستم است که نظارت SRO برنامه” Duraiappah گفت.

ادامه مطلب: SIU می گوید آن را هنوز هم نیاز به مصاحبه با بستگان کشته در میسیساگا

در این بیانیه گفت: مشاوره فرآیند آغاز خواهد شد در این تابستان و گزارش کار می رود که در اواخر این سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Duraiappah گفت: فرآیند مشاوره را شامل خواهد شد “را به عنوان بسیاری از سهامداران و همکاران که ممکن است” از جمله سیاه و سفید جامعه اقدام شبکه از پوست, مدرسه, مدیره, کارکنان, دانشجویان و دانشگاهیان.

سخنران برای هر دو پوست District School Board و Dufferin-پوست کاتولیک District School Board گفت: آنها با حمایت از این حرکت به توقف برنامه.

سابق پوست افسر متهم توسط انتاریو پلیس ناظر پس از 34 سال شات

سابق پوست افسر متهم توسط انتاریو پلیس ناظر پس از 34 سال شات

“ما شنیده ایم از اعضای مدرسه ما جوامع به ویژه کسانی که شناسایی به عنوان سیاه و سفید و بومی که آنها احساس نمی امن هنگامی که SROs و دیگر افسران پلیس در حال حاضر در پوست مدارس” گفت: PDSB موقت مدیر آموزش و پرورش Jaspal گیل.

“PRP اقدام به توقف SRO برنامه لازم است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>