پلوسی اعلام اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری در مجلس نمایندگان در هفته آینده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر ایالات متحده بلندگو نانسی پلوسی روز چهارشنبه به طور رسمی باعث تغییر قوانین اجازه می دهد پروکسی رای گیری بر روی زمین در آینده بحث اولین بار در خانه 230-به علاوه سال تاریخ است که چنین روش استفاده خواهد شد.

پلوسی اعلام خواهد شد همچنین اجازه خانه کمیته ها برای شروع جلسات از راه دور از جمله مارک کردن قانون در پانل های خود را.

با خانه برنامه ریزی شده بود در جلسه هفته آینده را با عبور نمود بسته برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و دیگر مسائل برخی از کاربران ممکن است را انتخاب کنید به ماندن در خانه و رای خود را از طریق یک همکار.

اما همچنین می تواند یک چالش قانونی از آمریکا که ادعای دموکراتیک جدید-نویسنده تغییر قوانین ممکن است که قانون اساسی نیاز است که اعضای حضور فیزیکی به منظور ایجاد یک حد نصاب قانونی برای انجام کسب و کار.

پلوسی در اطلاعیه به شرح زیر ستیز مبارزه بر قوانین مجلس در هفته گذشته. توسط یک حزب و خط, رای مجلس به تصویب موقت تغییر در روش های خود را به اجازه پروکسی رای گیری در طبقه. پروکسی رای گیری شده بود اجازه داد در خانه کمیته ها قبلا اما هرگز بر روی زمین است. و پس از جمهوری خواهان در زمان کنترل از خانه در سال 1994 آنها ممنوع تمرین.

در عین حال پلوسی رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) و دیگر رهبران حزب گفت: coronavirus قسمت نشان داده است که در خانه باید به روز رسانی و قواعد آن را اجازه می دهد از راه دور رای گیری حتی در صورت محدود.

“اجازه دهید به من می گویند در ابتدا که وجود دارد هیچ جایگزینی برای تعامل شخصی از اعضای یک کمیته یا اتاق در خانه طبقه” هویر گفت: در هفته گذشته. اما زمانی که امکان پذیر نمی باشد — به دلیل آن به شمار مورتال خطر برای سلامت اعضای کارکنان مطبوعات و عمومی — ما باید برای ارائه راه های جایگزین برای انجام کسب و کار مردم.”

تحت حکومت تغییر — که در اثر برای 45 روز مگر اینکه تمدید و تنها تحت پوشش 116th Congress — یک عضو ممکن است اجازه نوشتن برای یک همکار برای رای دادن از طرف آنها بر روی زمین است. هر عضو می تواند نگه دارید از پروکسی تا 10 قانونگذاران.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کاربران اجازه خواهد داد که رای خود را به بازیگران پروکسی اگر چه اعضا در رقابت مسابقات را به وضوح نگرانی در مورد عواقب سیاسی از انجام این کار.

در عین حال اعضای مسن تر و یا کسانی که با شرایط بهداشتی ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر و امن تر برای استخدام روش جدید. برخی از اعضا از کشورهای غربی نیز پیدا کنید سفر به خصوص دشوار است در طول بیماری همه گیر به خطوط هوایی ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش می یابد خدمات خود را با توجه به فازها و کاهش تقاضا است.

“من انتظار دارم که 90 درصد از خانه خواهد بود و در واشنگتن در هفته آینده گفت: Rep. دین فیلیپس (D-Minn.) که تحت فشار قرار دادند برای تغییر قوانین برای هفته اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر برای اعضای خانه.

“پروکسی رای گیری نیست طراحی شده برای اجازه می دهد همه به ماندن در خانه های خود کرده اند و 10 نفر نشان می دهد تا در واشنگتن و انجام مناقصه برای هر کس دیگری,” او اضافه شده است. “آن را به عهده برخی از فضا برای کسانی که نمی توانند مسافرت و یا در معرض خطر بالا برای سفر است.”

هدر Caygle و سارا فلک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>