Pelosi چشم های بعدی بسته امداد به عنوان خواهان تطهیر نیاز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه هنوز روشن عظیم coronavirus امداد بسته به تصویب مجلس سنا در اواخر روز چهارشنبه اما سخنران نانسی پلوسی در حال حاضر به دنبال به جلو به “فاز 4” — حتی به عنوان خواهان بازی کردن نیاز به کمک های بیشتر.

در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در روز پنج شنبه پلوسی پیش بینی یک “قوی دو حزبی رای” هنگامی که به خانه طول می کشد تا 2 تریلیون دلار بسته نجات در روز جمعه. قانون — بزرگترین از نوع خود در تاریخ — و با هدف ارائه کمک به کارگران, کسب و کارهای کوچک و عظیم صنایع به منظور دفع فروپاشی اقتصادی به دلیل coronavirus.

اما حتی قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا است که در این لایحه پلوسی است pivoting به بعد کمک اندازه گیری و چه دموکرات ها می خواهم برای دیدن در آن است.

“این لایحه که تصویب شد در مجلس سنا شب گذشته و که ما را تا فردا در مورد کاهش” پلوسی پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نمی توانید در هر یک از این لوایح هنوز در راه است که ما نیاز به.”

برخی از چیزهایی که دموکرات ها در حال هل دادن برای شامل بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی به آدرس به سرعت در حال گسترش ویروس; گسترش, استخر, از افرادی که واجد شرایط برای خانواده و مرخصی پزشکی; تر فدرال دلار برای کمک غذایی; قوی تر از کارگر حمایت برای پاسخ اول; بودجه برای جبران coronavirus هزینه های درمان و تثبیت حقوق بازنشستگی.

پلوسی همچنین گفت که او فکر نمی کند که “ما دیده می شود در پایان از پرداخت های مستقیم” و حتی مطرح شده این ایده را به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روز پنج شنبه از انتقال دور اول الکترونیکی.

اما خانه را بالا جمهوریخواه به عنوان نیاز اضافی برای اقدامات امداد در این زمان ریختن آب سرد بر پلوسی آرمان برای چهارمین coronavirus بسته — حداقل در حال حاضر.

“ما در حال حاضر فقط گذشت چه خواهد بود سوم لایحه. اجازه دهید اجازه دهید این کار را. اجازه دهید اجازه دهید این کار را در داخل امریکا” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: عصر روز پنج شنبه صبح. “ما در حال حاضر با توجه به منابع مطمئن و حل این مشکل است. ما نیازی به تهیه لایحه دیگری در حال حاضر. اجازه دهید اجازه دهید این 2 تریلیون دلار به کار را برای ما به همراه 8 میلیارد دلار جلوتر از زمان و میلیاردها دلار ما فقط گذشت دوم لایحه است.”

پلوسی در ابتدا گفت که او خواهد بود مصرف سرب در تهیه پیش نویس tranche چهارم از قانون قبل از گفتن به خبرنگاران گفت او در واقع فکر می کند باید آن را یک “چهار گوشه” مذاکره معنی او مک کارتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) چکش کردن یک معامله است.

شومر نیز نشانه های این هفته است که کمک های اضافی مورد نیاز خواهد بود گفت: “ما باید مایل و قادر به بازگشت در راه هر دو حزب و آیا اگر ما به آن نیاز دارند و من معتقدم که ما احتمالا باید انجام دهید که یک راه یا دیگری.”

هنوز جدول زمانی نامشخص است که چهارم لایحه کامل خواهد بود و یا حتی برای زمانی که قانونگذاران را به کنگره. سنا است حداقل تا مارس 20 — مگر اینکه اضطراری به ارمغان می آورد سناتور بازگشت به واشنگتن و خانه نیز در حال برنامه ریزی برای زنگ تفریح برای چند هفته بعد از جمعه رای دادن.

بخشی از هر دو پلوسی و مک کارتی در مواضع است عضو مدیریت. برای پلوسی او می خواهد به او اطمینان حزبی که وجود خواهد داشت شانس بیشتری شامل دموکراتیک اولویت های است که نمی توان آن را به سه صورت حساب. و برای مک کارتی او نیاز به آرامش وحشت زده و عصبی محافظه کار تندرو که با احتیاط از هزینه های دولت و ممکن است اعتراض به اجازه مجلس سنا بسته به تصویب رای دادن صدا.

مک کانل در ضمن شده است noncommittal مورد بعدی مراحل قانونی به جای تمرکز انرژی خود را در گرفتن 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی بیش از خط پایان اول است.

“مشکل واقعی در اینجا این است که آن را بر سلامت طرف و همه ما امیدوار است که ما در حال رفتن به شروع به خم شدن منحنی در اینجا در چند هفته آینده. بنابراین من لازم نیست یک اطلاعیه را در مورد آینده هنوز” مک کانل در مصاحبه با گفت: سیاسی در روز چهارشنبه. “ما امیدواریم و دعا که ما در حال رفتن به شروع به دریافت یک دسته در این بیماری همه گیر.”

گسترده بسته امداد و انتظار برای روشن شدن خانه جمعه سوم در یک موج از لوایح کنگره به سرعت بسیج برای تصویب به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده آلوده کردن هزاران نفر و بستن عظیم بخش از اقتصاد است.

کنگره با تصویب لایحه با $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری در اوایل ماه مارس و سنا به دنبال آن است که با پاکسازی خانه “فاز 2” لایحه هفته گذشته که تا حد زیادی گسترش یافته فدرال برنامه های ایمنی به آدرس ویروس.

دموکراتها و برخی جمهوریخواهان باید گفت: قطعه چهارم از قانون — و شاید بیشتر — مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که ایالات متحده نمی کند را وارد کنید تمام عیار افسردگی است. فقط در روز پنج شنبه تعداد مدعیان بیکاری به یک رکورد بالا رفتن سرسام آور به 3.3 میلیون با توجه به وزارت کار.

“در این مورد آن را در مورد احساسات عمومی. مردم می گویند ” اوه چرا ما نیاز به یکی دیگر از لایحه?'” پلوسی گفت. “اینها نیاز است که مردم دارند. … این است همه چیز در مورد کوروناویروس. آن را در مورد هر چیز دیگری.”

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>