سخنران نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که او هرگز تست شده برای coronavirus ارائه یک مقایسه روزانه آزمون های گرفته شده توسط هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

کالیفرنیا از حزب دموکرات — که در خط دوم به ریاست جمهوری — از صرف مقدار زیادی از وقت خود را در کنگره در هفته های اخیر که در چند مورد گزارش شده در میان قانونگذاران و مشاوران و کارکنان دیگر. Pelosi خودش شده بود یک بار در همان اتاق با عضو دیگری بود که زود تشخیص داده شود با یک فرض مورد ویروس.

اما پلوسی گفت که او تصمیم به چشم پوشی از یک آزمون در مشورت با کنگره پزشک با توجه به کمبود تست در سراسر کشور و این واقعیت که او را تجربه کرده است علائم.

“در حالی که وجود دارد کمبود آزمون” پلوسی به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه وقتی پرسید که آیا او تا به حال گرفته coronavirus آزمون یا تست آنتی بادی. “ما نمی خواهیم برای اولین بار در خط زمانی که بسیاری از افرادی که علائم و تا به حال توجیه آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس در ضمن تست شده روزانه برای coronavirus و همچنین هر گونه دیگر مقامات و کارکنان و یا بازدید کنندگان که ملاقات با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور یا سفر با آنها.

پلوسی که 80 گفت: او مشورت با دکتر برایان موناهان, خانه پزشک, پس از او به طور بالقوه در معرض این ویروس توسط یک شخص آقای جان, پارچه مبلی. Nydia Velazquez (D-n. y.) که بیمار شد و در اواخر ماه مارس است. دو نفر ایستاده سمت-توسط-جانبی — اگر چه چند فوت از هم جدا در طول یک رویداد در کنگره قبل از Velazquez می دانستم که او بیمار بود.

گفت: “من به دکتر باید من بود آزمون ؟ او گفت: نه شما لازم نیست که هر گونه علائم و نزدیکی بود و چنین نیست که این امر توجیه که” پلوسی گفت. “شما می خواهم قرار دادن خود را در مقابل دیگران در خط,” او اضافه شده به نقل از موناهان.

Pelosi پرسیده شد که آیا او مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن. Tim Kaine فاش روز پنج شنبه که او و همسرش هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی پس از آنچه آنها تصور بود مورد خفیف ویروس.

پلوسی و رهبری تیم را به شدت اجرا اجتماعی فاصله در اطراف خانه و اتاق و همچنین کاهش کلی تعداد نمایندگان مجلس حاضر در واشنگتن با اجازه دادن به کاربران برای رای توسط پروکسی از مناطق خود. خانه کارکنان نیز اجرا جدید روش های تمیز کردن.

هنوز پلوسی تصمیم به چشم پوشی از یک تست شگفت آور است توجه به نزدیکی او به دیگران در کنگره سن و موقعیت خود را از قدرت.

قانونگذاران در کنگره هستند به طور منظم آزمایش coronavirus — مسئله ای است که موجب شده است تا برخی از نگرانی در میان اعضای هر دو مجلس نمایندگان و سنا به عنوان آنها بازگشت به کار در این بیماری همه گیر. واشنگتن باقی می ماند یک کانون برای ویروس.

پلوسی و سنا اوباما همتای رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.), به طور مشترک کاهش یافته است پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این ماه به تست های بیشتر در دسترس در کنگره. کاخ سفید تا به حال ارائه شده برای ارسال سه سریع-نتایج آزمایش ماشین آلات — استفاده می شود که با مغلوب ساختن پیشی جستن خود مقامات و کارکنان — و 1000 تست برای اعضا استفاده کنید.

“کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع” بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im