پلوسی به نظر می رسد برای به دست گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن قلدر منبر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیرها به خانه های آمریکا با روزانه خود را coronavirus جلسات سخنران, Nancy Pelosi تصمیم گرفته است بهترین راه برای مقابله با او به همه جا — حتی اگر این بدان معناست که انجام این کار از سان فرانسیسکو ،

تقریبا روزانه پلوسی میآید در یکی از شبکه های دیگر و یا حتی دوچرخه سواری از طریق اواخر شب نشان می دهد بحث های تفریحی — انداختن در مصاحبه ها از یک کامپیوتر لبه پنجره رساند تا در جدول اتاق ناهار خوری است که نشسته است در درست کردن, West Coast ،

“او قلدر منبر و این چیز خوبی برای یک رئیس جمهور است. این یک چیز بد برای سلامت کشور اگر رئیس جمهور است نه صحبت کردن حقیقت” پلوسی در مصاحبه ای گفت:. “هدف ما این است که واقعا به می گویند که چگونه ما به دنبال علم شواهد داده … است که ما را از این.”

برای پلوسی پیشرو counterprogramming موثرترین پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا روزانه جلسات. پس از پیوستن به اخبار همایش یک ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها مورد انتقاد قرار peppering ظاهر خود را با دروغ طول جلسات که اغلب کشش فراتر از دو ساعت است.

و حتی به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن می شود presumptive دموکراتیک نامزد این پلوسی که باقی مانده برجسته ترین چهره مخالف در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای پلوسی محدود به محل اقامت خود بود که آمریکا آن را طولانی ترین کشش او را خواب در رختخواب خود در سال است. در حالت عادی زمان پلوسی است و دستکاری او قانونی بار با یک گام سریع جذب سرمایه برنامه است که او متقاطع کشور بیش از 200 روز در سال هولنج در صدها میلیون دلار برای حزب دموکرات است.

اما این نیست زمان عادی — و به عنوان coronavirus همچنان ادعا می کنند بیشتر در زندگی هر روز پلوسی مثل همه آمریکایی ها شده است مجبور به تنظیم. که به معنی نحو نامشخصی ماندن در یک مکان — در حال حاضر آن را در سان فرانسیسکو اما پلوسی نیز سفر به واشنگتن برای کمک به شکل coronavirus امداد صورتحساب.

و به عنوان یک مذاکره کننده در آن تریلیون دلاری مذاکرات پلوسی کار کرده است به نگه داشتن خط در برابر تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواستار به بزرگتر حتی اگر آن را به معنای به تأخیر انداختن یک معامله برای روز به عنوان بیکاری اعداد و فشار سیاسی افزایش یافته است.

“زمانی که شما در یک جنگ اولویت اول خود را توسط نیروی حفاظت, حفاظت از نیروهای نظامی است. ما کارگران خط مقدم نیاز به تجهیزات آنها سزاوار” پلوسی گفت: مذاکرات جاری در یک تماس خصوصی با او جلسه روز دوشنبه با توجه به چندین دموکرات.

پلوسی, مشت تهمت برای صحبت کردن در مورد عجله برای بازگشایی اقتصاد — احتمالا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 — بدون شواهدی وجود دارد که این ویروس را کاهش خواهد یافت به اندازه کافی برای اطمینان از آمریکایی ها امن هستند.

“در طول این دوره از انعکاس و بقیه من واقعا خیلی ترس از آنچه که ممکن است رئیس جمهور انجام دهد. او نه یادگیری از اشتباهات گذشته” پلوسی گفت دموکرات ها در تماس است. “او صحبت کردن در مورد بازگشایی و بر اساس چه؟”

برای یک بلندگو استفاده می شود که برای چت با خبرنگاران در طول روز — در سریع راهرو مصاحبه او به عنوان عبور از کنگره و یا در ده هفتگی اخبار همایش های او میآید به — خانه نشین باقی مانده نیز به معنی یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در توسعه رسانه ها.

علاوه بر این تقریبا روزانه تلویزیون ظاهر — پلوسی شده در تلویزیون بیش از 20 بار در سه هفته گذشته — او همچنین نشست برای نیم دوجین چاپ مصاحبه ها و تماس های گرفته شده به دو رادیو از برنامه های, با توجه به دفتر او.

“آرام آن را به عنوان نگه داشته و او را یکی از برجسته کشور در حال حاضر گفت: Rep. کارن باس (D-کالیفرنیا.) رئیس کنگره سیاه حزبی و اضافه کرد: “من به او صحبت کرد در مورد این روز دیگر و من به او گفت من خوشحالم که او را در مطبوعات بیشتر است.”

Pelosi شناخته شده است برای او خسته کننده برنامه اغلب کار در اواخر شب و خواب تنها تعداد انگشت شماری از ساعت یک شب. او را حفظ کرده است که سرعت گیج کننده در طول ملی قرنطینه برگزاری چند هفتگی تماس با تیم رهبری و حزبی که اغلب کشش برای ساعت.

کالیفرنیا از حزب دموکرات شناخته شده برای مقابله گیری مهارت ها و توانایی کنترل خود را حزبی پس از اولین منتخب دموکراتیک به رهبری در سال 2002 — مواجه است جدید تعهد به عنوان یک تقسیم کنگره مواجه بهداشت عمومی فاجعه و بحران اقتصادی دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

و با وجود برخی از خصوصی گله مند در مورد روند پلوسی و دموکراتیک رهبری تیم فقط ماه از حذف سیاسی, طوفان از impeaching رئیس جمهور موفق به نگه داشتن هر یک از اعضای خود را در خط publicly.

برای سخنران این چند ماموریت به نگه دارید تا حرکت در کنگره تلاش های امدادی به عنوان یک وضعیتی وخیم ملت به تماشای در حالی که کنترل یک روایت که در غیر این صورت توان با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بدیهی است که بسیار دشوار است اگر شما یک تصادف تعقیب درهم bullhorn مانند رئیس جمهور” گفت: تشکر. کاتلین برنج (D-n. y.) است که انتقادی از بلندگو در گذشته است. اما او گفت: “داشتن نانسی پلوسی به عنوان مجلس در واشنگتن رهبری که در آن دموکرات هستند که از این واقعا یک شروع خوب است.”

پلوسی همچنین باید حقه بازی ظریف و پویایی خود را انجمن — با میانه های عصبی که چشم نسبت به انتخابات ماه نوامبر در یک گوشه و آتشین ترقی خواهان و مایل به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در هر جبهه ای دیگر.

در تازه ترین فاز 3 بسته آمریکا رفت با یک لیست از برد در 2 تریلیون دلار به علاوه لایحه مانند یک بیمارستان صندوق — حمایت دور از Pelosi اولیه پای-in-the-sky پیشنهاد به بیشتر خواسته های معقول و منطقی است که کاخ سفید در نهایت ملاقات کرد.

اما سخنران رویکرد نشده است و بدون اشتباه با توجه به چند تن از اعضای خود را.

خانه دموکراتها پیشنهاد برای coronavirus امداد لایحه تصویب شده در پایان ماه مارس شامل مقررات مربوط در انتشار کربن — که ملی ایران با گروه ها به دروغ ادعا کرد که “سبز معامله جدید است.”

“پرتاب این لایحه در سطل زباله که پلوسی ثبت و بازگشت به کار برای مردم آمریکا هستند که به معنای واقعی کلمه رو از دست دادن همه چیز اگر این بازی می رود در دیگر” خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.) گفت: از Pelosi پیشنهاد آن را “چپ لیست آرزو.”

برخی از رتبه و فایل دموکرات شکایت در مورد این لایحه در طول خصوصی انجمن تماس ذکر خواهان راه اندازی کرده بود حمله تبلیغاتی که آنها را مجبور به رفتن در دفاع.

“من شخصا خوشحالم که ما داده ایم تا در برخی از این چیزهای دیگر مانند بهره وری سوخت چیزهایی که برای خطوط هوایی برخی از چیزهای دیگر که واقعا بی ربط” گفت: Rep. جان Yarmuth (D-Ky.), و اضافه کرد که ارشد دموکرات ها در هر دو طرف کنگره ممکن است که خواب بیش از حد بزرگ است. Yarmuth تصویب نهایی بسته است.

“ما باید یک مقدار مشخصی از اهرم اما بزرگترین نقطه فشار در حال حاضر است و بنابراین شما نمی تواند دیده می شود به عنوان یکی از برگزاری آن” Yarmuth گفت.

وجود خواهد داشت و حتی بیشتر سیاسی موانع پیش رو است. پلوسی و سنای آمریکا رهبر اقلیت چاک شومر (D-n. y.) در حال مرور نصب تنش در مورد دقیقا چگونه آینده لایحه می تواند انجام شود و فقط چگونه بسیاری از شانس آنها را وادار به تصویب اقدامات امداد.

برخی از دموکرات ها هشدار داده اند رهبری خود را به دنبال بیشتر سازش در مرحله بعدی از بودجه جنگ یا خطر تاخیر بیشتر کمک به بازگشت به خانه.

“آنچه که من نمی خواهم به انجام است را از دست ندهید این فرصت را به انجام چیزی که ما کاملا به آن نیاز دارند چرا که ما به دنبال به دست آوردن چیزی بزرگتر است که می تواند هر دو حزب حمایت” گفت: تشکر. دن Kildee (D-Mich.). “بسیاری از ما در تلاش برای کشف کردن آنچه که برجسته ترین مخرج مشترک.”

هر یک از کنگره امداد بسته شده است سخت تر از آینده و بسیاری از دموکرات ها به طور فزاینده ای نگران در مورد راه های مک کانل تلاش خواهد کرد به جم آنها.

هفته گذشته سنا توافق رهبران اقدام به عضلات از طریق 250 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک های اولیه بر روی زمین تنها به مسدود دموکرات که خواستار صدها میلیارد دلار بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین بیمارستان. پلوسی گفت: او در جلسه روز شنبه که او تا به حال هیچ برنامه ای از حمایت کردن خواستههای دموکراتیک.

“پلوسی انجام داده است یک کار استادانه در گرفتن اولین سه بسته از طریق کنگره” Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.), رهبر مترقی کمیته های پارلمانی در مصاحبه ای گفت:. “پس از جلال به او.”

اما Jayapal هشدار داد که آمریکا نمی خواهد به ایران با تلاش برای از طریق فشار 250 میلیارد دلار اضافی coronavirus کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک بدون تغییر حتی به عنوان اخطار اولیه گلدان از پول را اجرا خواهد کرد و تا پایان هفته.

“ما باید مطمئن شوید که بعد از بسته طراحی شده است به درستی” Jayapal گفت.

جان Bresnahan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>