پلوسی در حال حرکت سریع در 3 تریلیون طرح امداد با وجود Dem قولنج

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سخنران نانسی پلوسی است طرح ریزی اعتماد به نفس است که خانه را تصویب دموکرات عظیم coronavirus امداد لایحه جمعه حتی به او و او رهبری تیم هنوز در حال کار برای تضمین رای.

هر دو لیبرال ها و فوتبال در این جلسه گله مند هستند در مورد حدود 3 تریلیون اندازه گیری. خانه جمهوریخواه اکثریت گفت: آنها در مخالفت با این لایحه و برخی از دموکرات ها قادر به سفر به کنگره برای رای گیری در میان همه گیر ترک پلوسی و شلاق عملیات با حاشیه برای روشن شدن این لایحه است.

هنوز آمریکا انتظار می رود به طور گسترده به بسته احتمال تصویب آن در اواخر شب جمعه و راه اندازی پلوسی را پیشنهاد باز در دور بعدی کمک مذاکرات با جمهوری خواهان.

“این حکومت در عمل قهرمانان فردا” پلوسی گفت: به عنوان او را باز هفتگی اخبار کنفرانس زخم همان یقین او ابراز خصوصی حزبی خواستار این هفته با وجود فشار از برخی از دموکرات ها برای به تاخیر انداختن رای دادن.

صحبت کردن با او جلسه روز پنج شنبه پلوسی هشدار داد از سختی سوالات آنها را در صورت برگشت به صفحه اصلی اگر آنها رای دادند را میلیاردها دلار در محلی کمک کند.

“اگر به شما رای دادن علیه این و این همه بودجه برای دولت خود را, سپس شما باید برای رفتن به خانه و دفاع از آن است. و اگر شما می توانید دفاع که هیچ رای و سپس شما بهتر سیاستمدار تر از من” پلوسی به او گفت که اعضای یک انجمن تماس پنجشنبه شب با توجه به متعدد مردم در تماس است.

حداقل یک نسیم دموکرات در کنگره Kendra شاخ (D-Okla.), گفت: او را در مخالفت با بسته رد آن را به عنوان یک “پیام لایحه” با ایران پشتیبانی می کند. بیش از یک و نیم دوجین دیگران را گفت: آنها با تکیه بر این لایحه با استناد به هزینه های کلی این لایحه و همچنین مقررات مربوط به ارائه مهاجر مستند نشده با برخی از کمک و یا به لغو کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات.

دیگر دموکرات ها در حال افزایش زنگ هشدار بیش از یک حقوق بازنشستگی روزى است که رسول توسط برخی از کلید کار گروه. این بسته شامل یک موجود لایحه که برخی از زايمان طرفداران شکایت خواهد تضعیف چند کارفرما سیستم بازنشستگی.

کلید لیبرال دموکرات ها نیز خودداری پشتیبانی از در حال حاضر و حتی خانههای گلی خالی یک طبقه استراتژی برای جلوگیری از در نظر گرفتن بسته مخالفت اولیه رویه رای دادن.

مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) صندلی از کنگره حزبی مترقی بود ناموفق لابی پلوسی به تاخیر در بررسی این لایحه تا هفته آینده. آنها صرف مقدار پنج شنبه برداری آنها حدود 100 نفر درباره نحوه ادامه, هر چند افراد آشنا با این مباحث می گویند بعید است این جلسه را به دنبال upend این قانون به طور کامل.

تشکر. Ro Khanna عضو CPC رهبری گفت: این گروه هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل در یک برنامه. پرسید که آیا ترقی خواهان خواهد بود مایل به رای دادن در برابر این لایحه یا قانون حاکم بر بحث خناس گفت: “من امیدوار هستم که آن را نمی خواهد آمد به آن است.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: او هنوز هم بررسی پلوسی را coronavirus بسته اما تصدیق آن دشوار خواهد بود برای رای دادن در برابر حدود 1 تریلیون دلار به صورت نقدی به دولت های ایالتی و محلی است که می تواند در غیر این صورت مجبور به کاهش خدمات عمومی است.

“این چیزها تمام شده است انتخاب های دشوار است چرا که ما در ایالات و استان ها به شدت نیاز تریلیون دلار دارد اما در بخش هایی از آن که مشکل ساز هستند” خناس به خبرنگاران گفت:.

ترقی خواهان و خواستار پول بیشتر برای شبکه امنیت برنامه از جمله Jayapal امضا پیشنهاد برای دفع بیکاری با اجازه دولت فدرال پوشش حقوق و دستمزد برای تلاش شرکت برای حداقل سه ماه. دیگران می خواستم دموکرات به گسترش مزایای بهداشت و درمان تحت مدیکر و قانون مراقبت مقرون به صرفه به جای تقویت پرهزینه و منفور موقت محل کار و برنامه بیمه کبرا.

هنوز هم بسیاری آمریکا را تبلیغ پلوسی گسترده پیشنهاد به ارائه 3 تریلیون دلار برای دولت کسب و کار و افراد در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. علاوه بر پول برای دولت های ایالتی و محلی را تحویل دور دیگری از پرداخت های نقدی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها پیشنهاد اجاره و رهن امداد و تمدید مدت از مزایای بیکاری.

دموکراتیک لایحه همچنین از بین بردن برخی از بدهی های دانشجویی هر چند قانونگذاران به طور قابل توجهی کوچک به عقب ارائه در روز پنج شنبه. یک نسخه جدید از این لایحه را ببخش بدهی تنها برای وام گیرندگان که “از لحاظ اقتصادی مضطرب” در شروع این بیماری همه گیر; نسخه اولیه را اعمال می شود به تمام ملت ایران بیش از 45 میلیون وام دانشجویی وام بدون در نظر گرفتن شرایط مالی.

دموکرات ها نیز اضافه شده زبان برای جلوگیری از ثبت نام لابی از دسترسی به وام کسب و کار کوچک در طول همه گیر — یک راه گریز به خود جلب کرد که شکایت از میانه های که می ترسید آن را تبدیل خواهد شد به ایران حمله آگهی.

امداد لایحه نمی تواند به طور کامل و بدون حمایت از حزب جمهوری خواه. نسیم توافق در کنگره پیتر کینگ از نیویورک است که پس از بازنشستگی در سال جاری گفت: بازگشت به قانون و نمی شود شگفت زده اگر یک تعداد انگشت شماری از دیگر جمهوری خواهان را به عنوان به خوبی.

اما برگ برنده دولت مخالف پلوسی پیشنهاد و اکثر جمهوری خواهان panned آن با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) توصیف آن روز شنبه به عنوان “کاملا unserious تلاش است.” جمهوری خواهان و ضربه مکث دکمه هل دادن برای کمک های اضافی و گفت: آنها می خواهم به مطالعه و بررسی چگونگی نزدیک به 3 تریلیون دلار اختصاص داده است که تا کنون کار قبل از اینکه به طور آهسته کردن بیشتر از بودجه فدرال.

علاوه بر این آنها می گویند اگر پلوسی شد جدی در مورد عبور لایحه دیگری او را ام مذاکره با جمهوری خواهان و کاخ سفید در ابتدا ارائه نمی برای انجام این کار پس از این واقعیت است. پلوسی روز پنج شنبه را رد کرد که انتقاد استدلال جمهوری خواهان انجام داده بود در همان اوایل دور از مذاکرات.

“ما در حال قرار دادن پیشنهاد ما روی میز ما باز به مذاکره” پلوسی گفت. “هنگامی که مردم می گویند [آن را] حزبی آن را مانند یک دقیقه صبر کنید آن را حزبی زمانی که آنها آن را انجام داد. … ما گفت: “خوب در اینجا ما ارائه می دهیم بیایید ببینید که در آن شما هستند.'”

مجلس نیز رای جمعه در یک تاریخی تغییر مجلسی, قوانین است که اجازه می دهد کاربران برای شریک شدن در طبقه آرا از راه دور با تعیین یک نماینده برای رای دادن از طرف آنها. آن را نیز اجازه می دهد تا خانه کمیته برای برگزاری جلسات علامت یو پی اس و رسوبات از راه دور.

خواهان صرف مقدار پنج شنبه افشاگری در مورد تغییر در یک خانه کمیته قوانین دادرسی در این پیشنهاد است. توافق قانونگذاران حاضر به حمایت از تغییر قوانین و گفت دموکرات ها در حال عجله به upend 200 سال از کنگره هنجارهای بدون به طور کامل از طریق عواقب فکر.

رهبران دموکرات را رد کرد کسانی که اتهامات ذکر آنها کار کرده و هفته به مذاکره آمریکا پیشنهاد با واکنش فایده ای نداشت. با وجود شکست خود را برای رسیدن به یک توافق دموکرات ها را ترکیب برخی از جمهوریخواهان ایده ها به ایران پیشنهاد رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) گفت.

“این است که در مورد گرفتن مزیت های. این است که در مورد گرفتن مردم و نمایندگان مردم در کمیته به کار و کار مولد” هویر گفت: به عنوان او قبل از شهادت قوانین پنل پنج شنبه. “این ممکن است یک بار در قرن تجربه در کشور ما است.”

پلوسی همچنین خار جمهوری خواه انتقاد و اشاره کرد پروکسی رای گیری تغییر موقت است, مدت تنها 45 روز مگر اینکه بخواهد او را به تجدید آن است. واشنگتن دی سی منطقه همچنان به افزایش در coronavirus موارد باعث شهردار موریل Bowser خود به گسترش این شهر اقامت در خانه سفارش در اوایل این هفته تا ژوئن 8.

“من امیدوارم که آن را نمی خواهد دیگر هیچ از آن” پلوسی گفت: پنج شنبه. “اما ما فقط باید به قضاوت در آن زمان و نه وقتی که من می گویند ما منظورم من. منظورم کنگره پزشک گروهبان-در-آغوش کسانی که قضاوت در مورد زمانی که می تونیم چنین [محدودیت].”

مایکل استراتفورد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>