پلوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘با او همه راهها به پوتین’

مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه لعنتی رئیس جمهور برای اینکه مدیون به دولت روسیه پس از تکان دهنده نیویورک تایمز گزارش داده است که روسیه مخفیانه ارائه شده نعمت به مبارزان طالبان به کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

“فقط به من گفته اند که به رئیس جمهور: با او همه راهها به پوتین” پلوسی گفت: با اشاره به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه. “من نمی دانم چه روسها در, رئیس جمهور, سیاسی, شخصی و یا مالی.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات است که بخشی از به اصطلاح باند هشت می شود که هوش جلسات گفت: او آگاه بود از وضعیت و خواسته است به صورت یک گزارش به کنگره است.

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره” پلوسی گفت.

با توجه به گزارش تایمز منتشر شده در جمعه, آموزي ارائه شد در میان مذاکرات صلح برای پایان دادن به طولانی جنگ در افغانستان است. این گزارش به نقل از مقامات ایالات متحده در جریان اطلاعاتی که او نیز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بود آگاه و کاخ سفید شورای امنیت ملی مورد بحث پاسخ اما نمی اقدام است.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو نگاه کرده و پاسخ. جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام گفت که او انتظار دارد دولت به این اتهامات جدی است. دموکرات ایالت و سناتور “باب منندز گفت:” سنا باید رای در تحریم های جدید علیه روسیه است.

روز شنبه در کاخ سفید با صدور محتاط پاسخ گفت: نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس در جریان شدند ادعا هوش. “این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکست سکوت خود را در اوایل صبح روز یکشنبه به تکرار است که او و پنس نشده بود در جریان سوال زمان ” منبع ناشناس و یک بار دیگر تماس های خروجی “خبر جعلی.” رئیس جمهور سپس منحرف بر روی خود را دموکراتیک رقبا.

“هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با فاسد جو بایدن & اوباما روسیه روز زمینه مصرف بیش از قطعات مهم اوکراین — که در آن شکارچی ؟ احتمالا فقط یکی دیگر از ساختگی بار ضربه کار درست مثل خود شکست خورده روسیه جعل. که خود را ‘منبع’?”

یک سخنگوی طالبان را تکذیب کرد , گزارش تایمز و سفارت روسیه در توئیتر خود نوشت که داستان پر شد با “بی اساس و ناشناس اتهامات.”

سفارت نیز شنود گذاشته به مغلوب ساختن پیشی جستن زبان: “توقف تولید #fakenews که موجب زندگی تهدیدات @nytimes.”

روز یکشنبه پلوسی بی اعتقاد بود. اگر رئیس جمهور نمی شد با همتایان اروپایی خود در مورد وضعیت او گفت: “آنچه که می گویند در مورد نگرانی است که کسانی که در جریان رئیس جمهور باید در مورد رفتن در هر نقطه در نزدیکی روسیه با اين موضوع رئيس جمهور؟”

سخنران گفت: “لیست طولانی است یکی” از نظر نسبت ناروا دادن به روسیه منتقل می کند. او با اشاره به دخالت در سال 2016 انتخابات و رئیس جمهور گفت: او را دعوت پوتین به نشست توسعه یافته از گروه 7 ملل.

“این هفته” میزبان جورج Stephanopoulos خواسته پلوسی به طور مستقیم اگر او فکر روسها تا به حال چیزی در مغلوب ساختن پیشی جستن.

او پاسخ داد: “چرا که او بگو: بیایید به آن نگاه کنید و ببینید چه چیزی این [است]? دادن پول به طالبان فضل در زندگی سربازان ما در افغانستان است. چگونه می توانم پاسخ شما را به خانواده های کسانی که — اعضای خانواده که در حال خدمت وجود دارد؟”

سربازان آمریکایی را در افغانستان از اکتبر سال 2001 یک ماه پس از 9/11 حملات تروریستی; هدف این بود که برای بیرون راندن طالبان و شکار اسامه بن لادن است. هنگامی که روسیه هنوز بخشی از اتحاد جماهیر شوروی آن را نیز درگیر در یک جنگ هزینه دارد و از سال 1979 تا 1989.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *