پلوسی به وضع multitrillion-دلار مارکر جدید کروناویروس بسته

سخنران نانسی پلوسی است و سرعت نهایی یک multitrillion-دلار coronavirus امداد بسته های امید برای قرار دادن این لایحه در مجلس نمایندگان در هفته آینده — یک جدول زمانی است که حتی برخی از سران دموکرات اخراج به عنوان بعید است.

Pelosi امیدوار به انتشار پیش نویس لایحه — که برخی از دموکرات ها نگران هزینه می تواند به سمت بالا از 2 تریلیون دلار در روز شنبه. اما زمانی که لغزش را به عنوان اعضای از تمام گوشه و کنار حزبی فشار رهبری به مسائل بالونی لایحه با اولویت های خود را که بسیاری از آنها باقی مانده بودند از قبلی چهار بسته کمک مذاکره با جمهوری خواهان. ارشد دموکرات گفت: مشاوران پلوسی و این کمیته مشغول به کار خواهد شد از طریق آخر هفته در بسته.

صحبت کردن با اعضای یک انجمن تماس بعد از ظهر پنجشنبه پلوسی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) گفت: رای گیری در هفته آینده امکان پذیر است اما نه خاص.

“ما باید شرایط اضطراری از جمله بزرگی است که هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از. این است که احتمالا بدترین وضعیت است که تنها بدتر شده و باید بهتر” پلوسی به خبرنگاران گفت: صبح روز پنج شنبه.

کالیفرنیا از حزب دموکرات بوده است, خصوصی لابی حمله رعد اسا شرکت در hourslong تلفن تماس با کامل انجمن و سپس جداگانه جلسات با وزش نسیم معتدل و مترقی قانونگذاران به عنوان او تلاش می کند برای ساخت و پشتیبانی از بسته کمک. هنوز چند دموکرات ها باید به بخش خصوصی گله و شکایت آنها هیچ ایده چه خواهد بود در فینال قانون انتظار مانند بسیاری از واشنگتن برای زمانی که پلوسی انتشار متن.

“شده است وجود دارد بسیاری از تماس های بسیاری از کنفرانس تلفنی, اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در میان مردمی که ما نمی توانیم فقط باید از بالا به پایین به سبک” Rep. هنری Cuellar (D-تگزاس) در مصاحبه ای گفت و اشاره کرد که او را این موضوع ذکر شده به رهبران دموکرات از انجمن قادر به پاسخگویی در فرد به بازخورد. “من شخصا گفت:” مطمئن شوید که آن را نه تنها از بالا به پایین در این.'”

و پلوسی گفت: “او نیست مذاکره با جمهوریخواهان یا کاخ سفید در این نقطه به عنوان او می سازد یک اجماع در درون خود انجمن برای اولین بار. ارشد مشاوران می گویند بسیاری از حزبی می خواهد خانه ای برای ادامه برای اولین بار برای قرار دادن یک نشانگر هر چند ایده تشدید نگرانی در میان برخی از وزش دموکرات که این لایحه می تواند نگاه بیش از حد مانند یک پر هزینه آرزوها با هیچ شانس بودن امضا و به قانون است.

برخی از دموکرات ها نیز ترس آنها دیده می شود به عنوان انجام نمی دهد به اندازه کافی در طول همه گیر spooked اخیر داخلی رای گیری در میدان نبرد ولسوالی ماه گذشته که نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که نمی تواند رای کار خود را عضو کنگره در حال انجام است به آدرس coronavirus.

آمریکا’ کمپین بازوی جریان ستاد در رای گیری روز شنبه هشدار دهنده برخی از کارکنان که نگرانی رای دهندگان فکر نمی کنم کارفرمایان خود هستند به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دیگر دموکرات ها در جریان بررسی قرار دادن یک چرخش مثبت در رای گیری; 45 درصد از رای دهندگان در میدان نبرد ولسوالی تایید کار خود را در مجلس انجام شده است, بدین معنی که فقط نیاز به فعال خود در کمک رسانی به هدف 30 درصد که جواب داد: “من نمی دانم” با توجه به مردم در جریان یافته است. بیست و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مخالفت خود را عضو عملکرد شغلی با توجه به دموکرات ها که بیشترین بازدید را بررسی.

رای گیری که صورت گرفت در میدان نبرد منطقه در ماه آوریل انجام شد از طرف دموکرات کنگره کمیته کمپین.

وجود دارد دیگر نگرانی های سیاسی در میان دموکراتها بیشتر در معرض خطر, اعضای, بیش از حد. بسیاری از آنها حفظ غول پیکر در آشپزخانه-سینک لایحه که نیروی خط یک حزب رای است که می تواند سوخت ایران حمله پیش از انتخابات نوامبر. در عوض بسیاری می گویند که آنها می خواهم را ترجیح می دهند رهبران دموکرات به چکش دو حزبی مصالحه با جمهوری خواهان است که می تواند به سرعت ارائه کمک به خانه حتی اگر آن را باریک تر از آنها می خواهم.

“من همیشه دوست دارم به چیزی مشغول به کار را از قبل و یک لایحه دو حزبی راه ما انجام داده ایم آن” اضافه شده Cuellar است که یک عضو از متوسط سگ آبی ائتلاف.

Pelosi — که بارها و بارها به او گفت که حزبی به “بزرگ” در بسته — اخراج نگرانی در مورد هزینه های آن در سخنان افتتاحیه در انجمن تماس پنج شنبه. “چگونه شما پرداخت می شود? هیچ یک از خواسته سوال که با 2 تریلیون دلار کاهش مالیات,” او گفت: با اشاره به روحانی در سال 2017 مالیاتی-کاهش بسته با توجه به دموکرات ها که گرفته شده.

جناح چپ دموکراتیک حزبی در ضمن خود مجموعه ای از نگرانی. این دموکرات ها هستند که تحت فشار شدید از هر دو اعضای خود و مترقی پایه برای تحویل در جارو طرح چنین سخاوتمندانه تر ماهانه بیکاری پرداخت وام دانشجویی بخشش یا اجاره امداد رسانی به بیش از 33 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر از کار.

تعدادی از سران حزب دموکرات و دستیاران خصوصی می گویند آنها در حال دیدن رشد حرکت برای یک برنامه با تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره حزبی مترقی برای دولت فدرال به مرحله و به طور مستقیم پرداخت کارگران در طول شیوع بیماری است. پیشنهاد برنده است پشتیبانی از سراسر حزبی از جمله متوسط بیشتر اعضا مانند Rep. استیون Horsford نوادا و همچنین اقتصاددانان از جمله سابق فدرال ریزرو. مشابه پیشنهاد شده است حمایت جمهوری خواه ایالت جاش هاولی میسوری.

“ما قرار داده و ما لایحه بر روی زمین است که می توانم از خود که من از مردم می گویند که آنها نیاز دارید. به همین دلیل من به حمایت از هر و همه اقدامات است که محافظت از حقوق” Horsford در مصاحبه ای گفت:. “من اهمیتی نمی دهند اگر آنها ایده های مترقی من اهمیتی نمی دهند اگر آنها جمهوری خواه ایده.”

Pelosi دارای نشانه های در تماس با اعضای این هفته که پرداخت مستقیم پیشنهاد — که به احتمال زیاد به هزینه صدها میلیارد دلار — را می توان از جمله در رهبری طرح است. اما قانونگذاران و مشاوران می گویند آنها هنوز هم مطمئن نیستید که آیا آن را در لایحه نهایی. یک عضو آشنا با بحث گفت: “این بستگی دارد که چه ساعت از شما بپرسم.”

“من کار بسیار سخت برای به دست آوردن آن گنجانده شده است. من فکر می کنم آن را بسیار مهم” Rep. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) ارشد مترقی در مصاحبه ای گفت:. “این خواهد شد به طور مستقیم تحت تاثیر آسیب پذیر ترین مردم است. این فقط یک راه جدید برای مردم مطمئن شوید که آنها را به شغل و دستمزد خود را.”

رهبران دموکرات به رهبری پلوسی شده اند و با برگزاری ده ها ساعت از جلسه تماس در هفته های اخیر. Pelosi خودش صحبت کرد و به هر دو کنگره Solvers مشکل انجمن و کنگره مترقی جلسه این هفته علاوه بر شماره گیری به صورت هفتگی جلسه دموکراتیک صندلی و یک جداگانه با شلاق تیم.

پلوسی و بالا lieutenants داده اند چند سرنخ مهم در مورد بزرگ بعدی بسته است. محور آنها می گویند خواهد شد $1 تریلیون دلار برای بسته های پول دولت و دولت های محلی که برخی از آنها در آستانه کاهش خدمات عمومی است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قبلا نشان داده است که هر گونه کمک های دولتی نیاز به ازدواج به مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و کارکنان در آینده بسته است.

پلوسی نیز گفت: بودجه برای گسترش coronavirus تست و تماس با ردیابی خواهد بود و بخش عمده ای از لایحه خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید حمایت و به طور بالقوه بالاتر پرداخت برای کارگران خط مقدم.

در نتیجه می تواند دموکراتیک محور بسته است که تساوی چند اگر هر گونه توافق آرا در مجلس نمایندگان است. دموکرات ها هر چند امیدوارم که آن را به شروع مذاکرات با رهبران جمهوری خواه که تا کنون اصرار داشت که کنگره باید صبر کنید و به ارزیابی مداوم multitrillion دلار پاسخ قبل از ارائه کمک های بیشتر.

در زمینه مذاکرات پلوسی و دیگر بالا دموکرات ها در حال کشتی با دور های مختلف بحث مربوط به کروناویروس — هنگامی که و چگونه به خانه را به جلسه کامل.

Pelosi روشن ساخته است او می خواهد مجلس برای تشکیل به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده به رای دادن در آینده $1 تریلیون دلار به علاوه بسته است. اما دیگر بالا دموکرات شده اند کمتر اعتماد به نفس است که آن را آماده خواهد شد پس از آن — و یا که این امر می تواند امن برای بازگرداندن اعضای.

“ما به رای هنگامی که آن را آماده” هویر گفت: اعضای این انجمن تماس سهشنبه تعهد که اعضای آن را 72 ساعت با توجه به بازگشت.

پلوسی و هویر در حال مذاکره با مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) در مورد نحوه ادامه با پروکسی رای گیری و جلسات از راه دور اجازه می دهد تا کاربران را به انجام کسب و کار بدون نیاز به خطر گسترش این بیماری با بازگشت به کاپیتول. سنا با مراتب کوچکتر عضویت از خانه, بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه.

هنوز مرکب قرارداد که قوانین بسته هنوز هم به نظر می رسد دور از دسترس با توجه به منابع در هر دو طرف. هویر پنج شنبه تصریح کرد که دموکرات ها خواهد فشار از طریق تغییر قوانین بعدی مجلس در دیدار با یا بدون توافق حمایت یک حرکت بسیاری در حزبی تحت فشار بوده اند ،

“من فکر می کنم ما باید پروکسی رای گیری. آن را امن نیست که از چنین مسافت های طولانی” گفت: Lee که در 70s و پرواز از کالیفرنیا به خانه رای دو هفته پیش. “اعضای کنگره فداکاری زیادی است و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار برای مردم آمریکا اما ما باید هوشمند در مورد چگونه ما انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر