پلوسی, رونمایی از 3 تریلیون coronavirus طرح امداد

بلندگوی امپریالیسم و آمریکا در حال برنامه ریزی برای حرکت به جلو با یک دوشنبه رای بر 3 تریلیون دلار بسته به پاسخ به کروناویروس بحران با وجود تظاهرات از ترقی خواهان است که این لایحه به اندازه کافی رفتن نیست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا نیز در اعتراض به دموکراتیک پیشنهاد گفته شده است وجود ندارد به اندازه کافی زمان از 2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون برای تعیین اینکه آیا قانون جدید مورد نیاز است و یا لازم است.

در عین حال پلوسی و آمریکا ادامه خواهد با وجود حملات سیاسی از چپ و راست با این استدلال که 14.7 درصد نرخ بیکاری است که مطمئن است به افزایش بیش از ماه های آینده — توجیه نیاز به کنگره به “فکر بزرگ” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) رهبران کنگره حزبی مترقی باید اعتراض که یکی از اولویت های رئیس — بودجه فدرال برای پوشش payman برای کسب و کار — شامل نمی شد در خانه اندازه گیری.

Jayapal سخت تحت فشار قرار دادند برای گنجاندن “چک تضمین” برنامه در لایحه جدید اما راه و روش رئیس کمیته ریچارد نیل (D-جرم.) از آن خودداری کرد و گفت: این پیشنهاد بیش از حد پرهزینه و پیچیده است. این Jayapal طرح که با حمایت بیش از 60 آمریکا — دارای برچسب قیمت بیش از 600 میلیارد دلار برای شش ماه. نیل به جای پشتیبانی از فرمت “حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی” حمایت دموکرات میانه رو که هنوز هزینه بیش از $200 میلیارد.

Jayapal شکایت که او مطرح شده به طور مستقیم به پلوسی در یک انجمن تماس در روز سه شنبه بازتاب گسترده نگرانی در میان دموکرات ها و برخی از آنان احساس پلوسی و کمیته رهبران را تا حد زیادی پیش نویس این لایحه بدون رتبه-و-فایل ورودی است. جمهوری خواهان و کاخ سفید نیز درگیر شدند در تهیه پیش نویس این اندازه گیری.

اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او و پلوسی “باور Jayapal پیشنهاد بزرگ شایستگی به آن” و گفت: از آن می تواند در نظر گرفته شود در آینده امداد صورتحساب.

“این است که نمی تواند حرف آخر و حرف آخر که ما رفتن به جلو. و پیشنهاد است که قطعا تحت بحث” هویر گفت. “ما می خواهیم همه اعضا برای حمایت از این قانون که با ارائه در داخل یا خارج.”

ترقی خواهان خصوصی اذعان آنها در یک مشکل نقطه به فشار رهبران دموکرات در هر جهت. حتی بیشتر از لیبرال دموکرات ها می گویند آنها بعید است به مرحله قیام علیه این لایحه به دلیل آنها نمی توانند رای در برابر کمک های حیاتی برای مناطق محروم کردن خود از کلید اهرم که ممکن است در غیر این صورت کمک گرفتن اولویت های خود را به این لایحه.

دموکرات خود را منتشر وسیع بسته شناخته شده به عنوان قهرمانان قانون در جمعه بعد از ظهر. حدود 1,800-صفحه قانون شامل 875 دلار میلیارد دلار به صورت پول نقد برای دولت و دولت های محلی چه رهبران دموکرات می گویند محور پنجم coronavirus امداد بسته است. این همچنین شامل 20 میلیارد دلار برای هر قبیله ای از سازمان ملل و ایالات متحده.

این قانون همچنین شامل کشت لیبرال اولویت های چپ خارج از صورتحساب قبلی از جمله 75 میلیارد دلار برای وام مسکن تسکین و 100 میلیارد دلار کمک برای مستاجرها از 25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی و $3.6 میلیارد دلار به ساحل تا انتخابات.

این لایحه می رود بیشتر از صورتحساب قبلی را در راه های دیگر بیش از حد: این امر شامل دور دیگری از $1,200 چک برای بزرگسالان ساخت تا $75,000. تحت این لایحه کودکان و نوجوانان را دریافت همان مقدار به جای $500. آن را به 10 میلیارد دلار در دسترس برای کسب و کارهای کوچک است که نمی دریافت بودجه از چک حفاظت از برنامه.

این همچنین شامل تغییر سیاست به دنبال طولانی قبل از همه گیر مانند بازگرداندن توانایی کسر مالیات ایالتی و محلی بوده و دربسته در ایران با لایحه مالیات در سال 2017. یکی دیگر از ارائه اجازه می دهد شاهدانه کسب و کار گسترش دسترسی به حساب های بانکی و وام.

این بسته همچنین شامل یک لایحه دو حزبی مربوط به مجموعه ای از جنایات نفرت داده است.

قبل از اندازه گیری منتشر شد پلوسی حال هشدار داد اعضای یک شنبه تماس بگیرید که برخی از خواهد بود “نا امید” توسط چه مانده بود از این لایحه. پلوسی گفت که او و کمیته صندلی بود در ابتدا مونتاژ 4 تریلیون دلار ارزش از سیاست های پیشنهادی اما مجبور شدند به باد افشان آن را در طول نهایی پیش نویس.

“همه چیز بزرگ است و ما نمی توانیم همه چیز را در این لایحه” پلوسی گفت: با توجه به مردم در تماس است. دموکرات ها نشان داده اند که بیشتر قوانین را دنبال کنید مانند بهبود بسته با عمده زیرساخت های سرمایه گذاری.

دموکراتیک لایحه نشان دهنده چشمگیر تشدید این حزب تلاش برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. خاموش شدن از اقتصاد آمریکا موجب بیکاری سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و دموکرات مانند تهمت و جمهوری خواهان در حال مبارزه برای پاسخ.

خواهان رد این لایحه حتی قبل از متن عمومی خواستار آن یک لیست علاقه مندی های دموکراتیک است که در هیچ کجای ایران با کنترل سنا. آن را بعید است که کنگره می گذرد یکی دیگر از بسته امداد قبل از ماه ژوئن به دلیل جمهوریخواه مقاومت با وجود پلوسی تلاش برای دریافت لایحه خود را به کف خانه تا پایان این هفته است.

“من فکر نمی کنم که هیچ احساس فوریت زمانی که ما می بینیم که چگونه برخی از این برنامه ها که در حال حاضر مجاز و بودجه مشغول به کار هستند و به نظر می رسد حداقل در حال حاضر آنها در حال کار به خوبی توضیح ، جان Thune های شماره 2 مجلس سنا, اوباما, رهبر, به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در کنگره.

“قبل از ما قرض بعد از 3 تریلیون بیایید ببینید که چگونه این کار می کند” Thune (R-S. D.) گفت.

هنوز پلوسی و نمایندگان امیدوارم که آن را فشار سنا توافق رهبران به مذاکرات در آینده بسته حتی به عنوان مک کانل گفت: کنگره باید آمار “مکث” تا زمانی که قانونگذاران می توانید تعیین موفقیت قبلی خود صورتحساب.

دموکرات ها اذعان دارند که خود را behemoth پیشنهاد که خلاصه به تنهایی 90 صفحه است و بیشتر از یک نقطه صحبت از قانون است که آنها انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون است.

Coronavirus کمک نیست خانه را تنها قانونی کار این هفته است. پلوسی و دیگر بالا دموکرات ها را نیز از طریق فشار یک خانه تغییر قوانین است که اجازه خواهد داد که نماینده رای گیری و جلسات از راه دور.

شده است دو حزبی مذاکرات بین هویر و رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) در این موضوع اما دو طرف شده اند قادر به پیدا کردن یک مصالحه. دموکرات ها در حال حاضر می گویند آنها را به حرکت به جلو با یک تغییر قوانین به هر حال.

خانه کمیته قانون را ملاقات پنج شنبه به تصویب طرح است که اجازه خواهد داد که نمایندگان مجلس به او رأی از راه دور برای همکاران که نمی تواند به واشنگتن سفر در میان شیوع. مجلس پس از آن را تا قوانین تغییر — که تنها می تواند در اثر طول این زمان بحران — در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر