Pelosi هشدار علیه ‘خودخواهی’ قانونگذاران اخلال coronavirus رای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سخنران نانسی پلوسی و رهبری تیم مصمم به پاک کردن یک 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در جمعه طرح های احتمالی در مورد یک نماینده مجلس در دو طرف تلاش می کند برای به تاخیر انداختن رای دادن.

اما این حرکت به خشم بسیاری از رتبه بندی-و-فایل قانونگذاران که صرف پنج شنبه بعد از ظهر و شب تقلا سعی کنید برای پیدا کردن پروازها به مقصد واشنگتن به طوری که آنها می تواند در حال حاضر به صورت بالقوه و غیاب رای دادن. قانونگذاران قبلا گفته آنها باید حداقل 24 ساعت اطلاع اگر آنها نیاز به بازگشت اما که معلوم نیست به صورت.

خانه رهبران امیدوار هستند به سرعت تصویب بسته امداد از طریق رای دادن صدا — اجازه می دهد کاربرانی که تصمیم به آمدن به اتاق به بحث و فعل اعتراض خود بدون درخواست تماس رول رای دادن.

اما یک عضو می شی و بر این اساس است که وجود ندارد یک حد نصاب در این مورد 216 قانونگذاران در اتاق. یک نماینده مجلس نیز می تواند تقاضای یک تماس رول رای چیزی رهبران در هر دو طرف خواست در برابر اما هشدار داد ممکن است اتفاق می افتد در اطلاعیه ارسال شده به اعضای اواخر پنج شنبه.

سردرگمی در آغاز به صورت جدی در طول خصوصی دموکراتیک حزبی تماس در روز پنج شنبه بعد از ظهر. پلوسی گفت: خانه خواهد رای روز بعد حتی اگر یک نماینده مجلس, مجبور, رول تماس با رای دادن.

“اگر ما یک حد نصاب فردا ما را به یک رای فردا” پلوسی گفت: با توجه به چندین دموکرات ها در تماس است. “مردم آمریکا می خواهند اطمینان. ما نیاز به این لایحه تصویب فردا.”

“ما باید به مردم خود خودخواهی” پلوسی افزود: صحبت در مورد حزب جمهوری خواه تهدید به تقاضای تماس رول رای به جای اجازه دادن به خانه روشن بسته از طریق یک صدای ساده رای دادن.

اما پلوسی سخنان تنظیم کردن دور سر خاراندن و وحشت به خاطر تمام راهنمایی های قبلی که اعضای داده شده بود — از جمله پیش از این در این تماس بود که آنها را حداقل 24 ساعته برای بازگشت به پایتخت.

Pelosi تصمیم به حرکت به جلو با رای گیری در روز جمعه هر چه می آید به خانه رهبران در هر دو طرف نگران هستند که یک یا تعداد بیشتری از اعضای خود را سعی خواهد کرد برای ایجاد یک صحنه و خواستار رسیدن به حد نصاب تماس بگیرید و یا یک تماس رول رای که نیاز به بیشتر نمایندگان مجلس به بازگشت به پایتخت.

اما خانه جمهوریخواه رهبری است به خصوص در مورد مقاصد Rep. تام Massie (R-Ky.), که را از خانه خود دولت در واشنگتن برای رای و نشانه به رهبری است که او ممکن است تماس برای ثبت شمارش. کاخ سفید آگاه است از این موضوع ابراز نگرانی کرد.

هر دو خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) و خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.) شده اند در تماس با Massie با توجه به یک جمهوری خواه رهبری aide — اما هیچ کس کاملا مطمئن است که او در زمین خواهد شد.

بلندگو اعلام می کند که یک فرد رای می تواند اتفاق می افتد در روز جمعه — به جای شنبه به عنوان انتظار می رود — گرفتار بسیاری از کاربران و ارسال آنها را به تکاپوی بازگشت به واشنگتن زودتر از انتظار می رود. برای برخی از, است که به معنای تلاش برای پیدا کردن پروازها در زمانی که هواپیمایی ملی را به طرز چشمگیری کاهش خدمات خود را.

و برای بسیاری از قانونگذاران وجود دارد عمیق اضطراب در مورد بازگشت به پایتخت است که آنها را به عنوان یک چشمه به صورت بالقوه گسترش ویروس. بسیاری از ترس گسترش آن می تواند نه تنها در زمین در طول آرا بلکه با صدها نفر از قانونگذاران در مسیر به واشنگتن در هواپیما و قطار.

Pelosi کارکنان مجددا این طرح در 6 p. m. تماس با دستیاران ارشد مشاوره است که هر عضو بودند که در حال بازگشت به سی باید برنامه ریزی وجود داشته باشد تا اواسط صبح روز جمعه به گفته افراد آشنا با تماس بگیرید.

در ابتدا فقط یک خرده دموکراتیک حزبی بود و انتظار می رود به بازگشت. اما در حال حاضر بسیاری از اعضای در حال تلاش برای عجله ترس از عدم ثبت در صورت وجود تماس رول رای دادن. خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-S. C.) ارسال اخطار در دوشنبه شب درخواست بدانید که “در اسرع وقت” بود که مایل و قادر به آن را به کنگره آمریکا در روز جمعه است.

بسیاری از اعضای بخش خصوصی خشمگین مورد آشکار تغییر در برنامه با برخی از سرزنش پلوسی و دیگر انگشتان اشاره در Massie.

مک کارتی شده بود ساخت زمین به اعضای خود — در اخبار همایش ها کنفرانس تلفنی و فردی مکالمات — به شی به صدا رای در روز جمعه. استدلال او: که این روند هنوز هم اجازه می دهد برای بحث و فرصتی برای ابراز مخالفت بدون نیاز به کشیدن همه بازگشت به واشنگتن و آهسته تصویب این لایحه.

همانطور که از اواخر پنج شنبه شب Massie باقی مانده یک کارت وحشی با دستیاران ارشد در هر دو طرف گفت: آنها مطمئن نبودند که او را به روز بعد. در اوایل روز شنبه, Massie نشان داد که او هنوز هم کشتی با تصمیم خود. “آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن ما باید آن را یک صدا رای نباید آن ثبت شده است. و من مبارزه با این” او گفت:. “من با داشتن یک زمان سخت با این.”

در علاوه بر این به پتانسیل ایران اختلالات, پلوسی گفت: در جلسه تماس بود که یک دموکرات عضو که ممکن است تقاضا رول تماس با رای گسترده بسته بندی, هر چند او به نام مجلس.

برای برخی از دموکرات ها نقطه اصلی از مشاجره شامل عظیم $150 میلیارد نجات صندوق برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان آنها سعی می کنند برای مبارزه با این بحران بر روی زمین است. که می تواند پول اهدا می شود تنها به محلات بیش از 500 ، 000 نفر — یک نگرانی عمده برای قانونگذاران که مناطق ممکن است واجد شرایط برای کمک.

به 2 تریلیون دلار به علاوه بسته است که در حال حاضر تصویب شده توسط سنا را ارائه تسکین فوری برای کارکنان کسب و کارهای کوچک و صنایع بزرگ فلج بحران است.

به امید سر این تقلا پلوسی به شدت خواست دموکرات نه به تقاضای تماس رول رای اولیه در طول پنج شنبه تماس بگیرید, گفتن او حزبی آن خواهد بود “خودخواه” به نیاز همکاران خود را به پرواز و رانندگی در سراسر کشور به طور بالقوه قرار دادن هر کس بهداشت در خطر است.

برخی از رتبه و فایل دموکرات — مظنونان حمله به دانشگاه Dan Kildee میشیگان و جری Connolly ویرجینیا — همچنین سعی کردم در طول تماس برای درخواست با همکاران خود به درخواست ثبت vote در زمان بحران ملی. به جای آنها خواست هر قانونگذاران ناراحت این قانون باید صدای اعتراض خود را از طریق کنگره ضبط.

Rep. Scott Peters (D-کالیفرنیا.) گفت: آن را غیر مسئولانه برای قانونگذاران در هواپیما و به نام از راه دور رای گیری. پطرس بود و در میان حدود 70 آمریکا که با ارسال نامه ای خواستار رهبری خود را به در نظر گرفتن از راه دور رای گیری.

هنوز گروهبان-در-آغوش و کنگره پزشک باید آماده برای یک پتانسیل افزایش نمایندگان مجلس برای حضور در رای در روز جمعه و شنبه در صورت نیاز.

عضو دریافت sternly دقت کنید ایمیل در روز پنج شنبه که شامل نزدیک به یک دوجین محدودیت های جدید — از آسانسور استفاده به بلندگو لابی — در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

نمایندگان مجلس به رأی از قبل تخصیص داده شده در هر گروه 30 نفر برای محدود کردن تماس با بر روی زمین خواهد بود و نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از خروج از اتاق. پیش از رای گیری در این اتاق خواهد بود محدود به کاربرانی که در حال برنامه ریزی به صحبت می کنند.

در راه خود را به رای نمایندگان مجلس به خواسته سوار با بیش از یک نفر دیگر در یک آسانسور و بیشتر کارکنان خواهد شد محروم از ساختمان کاپیتول خود را.

اما نه هر مجلس حاضر خواهد بود جمعه. چندین خانه اعضای باقی می ماند قرنطینه از جمله سه — مظنونان حمله به دانشگاه کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) ست Moulton (D-جرم.) و Ayanna Pressley (D-جرم.) — که می گویند آنها توسعه یافته علائم در روزهای اخیر.

و Rep. بن مکآدامز (D-یوتا) — که همراه با تشکر. ماریو دیاز Balart (R-Fla.) دارای آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان بستری او به عنوان جنگ این بیماری است.

جیک شرمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>