پلوسی, هشدار نسبت ناروا به بازگشایی کشور بیش از حد به زودی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سخنران نانسی پلوسی, نشانه های جمعه که خانه بعید است به بازگشت به جلسه بعد این ماه او روشن ترین نشانه در عین حال که کنگره — مثل بقیه کشور می تواند باقی می ماند توقیف برای هفته ها و یا حتی دیگر به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد.

در نیم ساعت مصاحبه پلوسی صادر استارک هشدار به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او را به قبل از موعد مقرر با عجله به بازگشایی عمده بخش از کشور قبل از coronavirus تحت کنترل است که او گفت می تواند علاوه بر قرار دادن در اقتصاد ایالات متحده به اضمحلال رود.

“هیچ کس واقعا می تواند به شما بگویم که من هرگز جسارت حدس می زنم. من قطعا فکر نمی کنم ما باید آن را هر چه زودتر از ما باید” پلوسی گفت: وقتی پرسید که آیا او هنوز هم برنامه ریزی شده به خانه بازگشت در آوریل 20, است که در جریان تاریخ مورد نظر.

“این است شتاب از زمانی که ما شروع به این…کمی ما می دانیم که در این مرحله ما می شود بیشتر محدود.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات به نظر می آیند به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده با حدود 430,000 آمریکایی تشخیص داده و حداقل 15,000 مرگ و میر تا کنون. حتی اگر برخی از سخت-آمار مناطق مانند واشنگتن دیده می شود موارد نا درست کردن مقامات بهداشت هشدار داده اند, این شماره ها تنها به طور چشمگیری افزایش دهد در هفته های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن انجام داده است کمی به پنهان کردن خود را در بی حوصلگی به عنوان اقتصاد teeters در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه بیشتر به جلوگیری از گسترش ویروس. فقط پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن —که چهره انتخاب مجدد فقط در هفت ماه دوباره ابراز تمایل خود را برای دیدن آمریکایی ها برای بازگشت به کار به سرعت.

“امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن …. بسیار بسیار بسیار به زودی امید دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روزانه در کاخ سفید coronavirus جلسه. “ما در حال رفتن به باز کردن قوی بسیار موفقیت آمیز است و من می خواهم به می گویند حتی موفق تر از قبل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین ایجاد یک بهبود اقتصادی نیروی کار در داخل کاخ سفید به مطالعه این موضوع است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow و مقامات دولت انتظار می رود که بخشی از این گروه است.

اما ملت فرمانداران و نه تهمت و ورزش زیادی کنترل بر چنین تصمیم گیری های پیچیده زمان راه اندازی مجدد اقتصاد است. و مدیران و دیگر رهبران کسب و کار را بسیار پیچیده پرسش از زمانی که آنها با خیال راحت می توانید شروع به در آوردن کارکنان به کار می کنند که همه را به چالش رئيس جمهور که می رود قبل از رای دهندگان این سقوط و حتی به عنوان نرخ بیکاری موشک وار رفتن به سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی است.

“من امیدوارم که جامعه علمی را در وزن و بگو: شما می توانید این کار را انجام نمی, آن است که تنها به بدتر اگر شما بیرون رفتن بیش از حد به زودی,'” پلوسی گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود مغلوب ساختن پیشی جستن با یک چشم و در دور دوم در کاخ سفید خواهد سعی کنید به بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی.

Pelosi پیشنهاد عوامل متعددی وجود دارد که نیاز به ارزیابی در تصمیم گیری از جمله از جمله احتمال عفونت ثانویه.

“آنچه در آن است ؟ است این تست به طوری که ما می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با ؟ آن است که برخی از استاندارد به عنوان به چگونه شخص دیگری خواهد بود دریافت و به محل کار؟” پلوسی گفت. “ما باید بدانند. آن را داده است. و این چیزی است که من را دیده اند به عنوان پایه و اساس هر گونه تصمیم گیری. در واقع من مخالف است.”

پلوسی همچنین گفت که او نه تماشا تهمت روزانه جلسات که در آن رئیس جمهور اغلب در تضاد با خود و یا ارائه نادرست یا نادرست اظهارات که تیم خود از مقامات بهداشت و درمان پس از آن باید برای مقابله در زمان واقعی است.

“من نمی آنها را. من گاهی اوقات سهوا یا فقط با حادثه برخی از گزارش های خبری در آن” پلوسی گفت: از این جلسات که گاهی اوقات کشش بیش از دو ساعت است. “اما من فقط لازم نیست که زمان برای این که من یک فرد پر مشغله. من یک روز کار و آن را به رئیس جمهور خود در تناقض است.”

هنوز سخنران بوده است رسانه های تور دو نیروی خود در هفته های اخیر. پلوسی به نظر می رسد در کابل, اخبار, نشان می دهد که حداقل یک بار در روز و گاهی بیشتر طول این دوره است. که در علاوه بر این به های متعدد رادیویی و چاپ مصاحبه های او برگزار شد به عنوان پر مخاطره مذاکرات با جمهوریخواهان بیش از چند تریلیون دلار coronavirus نجات تلاش ادامه خواهد داد.

کسانی که به مذاکرات ضربه گیر در این هفته به عنوان جمهوری خواهان سعی کردم به فشار از طریق یک 250 میلیارد دلار تزریق پول نقد برای کسب و کارهای کوچک بیش از دموکرات ها’ اعتراض. که می آید در بالای 350 $میلیارد دلار است که کنگره به تازگی تایید شده برای کسب و کارهای کوچک. کاخ سفید و اوباما رهبران کنگره می گویند کمک های مالی بیشتر مورد نیاز است به سرعت به دلیل تقاضای قریب به اتفاق از کسب و کارهای کوچک برای فدرال کمک.

پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) می خواستم بخشی از وجوه آن تضمین شده برای اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار در علاوه بر این به ارائه یکی دیگر از $250 میلیارد برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی. خواهان اعتراض منجر به بن بست در طبقه سنا در اوایل پنج شنبه.

خانه دیدار خواهد کرد خود را طرفدار forma جلسه جمعه اما پلوسی که در کالیفرنیا عنوان شانس هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه درام. پلوسی مؤمن کاتولیک گفت: کسانی که مذاکرات خواهد شد اساسا در برگزاری این آخر هفته به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در جشن عید پاک. سنا برگزار دوباره جمعه و آن را بعید است که رهبران کنگره باید توافق با ایران ،

“ما قرار داده و ما نشانگر پایین برای مذاکره” پلوسی گفت.

پلوسی و شومر نیز کار بزرگ بعدی بسته امداد که سخنران در اوایل این هفته گفت که می تواند “به راحتی” top $1 تریلیون. جمهوری خواهان شده اند میلی به آغوش او سریع فشار برای یکی دیگر از کسری متلاشیکننده لایحه گفت: مجلس هنوز دیده نشده اطلاعات در دولت در حال اجرای 2 تریلیون دلار ارزش نجات بودجه به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته.

پلوسی و دیگر رهبران کنگره گفته اند که آنها تقریبا به طور قطع باید به تصویب بودجه بیشتر برای مقابله با بحران است که می تواند برای ماه ها و در حال حاضر باعث حداقل 16 میلیون آمریکایی به فایل مدعیان بیکاری. Pelosi نمی رد coronavirus حاکم بر انتخابات در ماه نوامبر با وجود کارشناسان امیدوار است که زندگی در آمریکا را بیشتر به حالت عادی بازگشت ،

“این یک سوال بزرگ برای همه چیز” پلوسی گفت: گفتن داستان چگونه او مطمئن بود که دموکرات ها برنده خواهد بود بازگشت به خانه در سال 2014 امیدوار کننده برای محافظت از مدیکر تا زمانی که شیوع بیماری ابولا در سراسر جهان تبدیل شد اضطراری مصرف ملی آگاهی از رفتن به انتخابات.

“هر موضوع می توانید upend هر موضوع در تمام این. اما من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که انتخابات در مورد آینده” پلوسی گفت. “این تاثیر ممکن است در نظر گرفتی هر پیام… [اما] ما خواهد بود با داشتن یک برنامه که ما رفتن به جلو که باز می شود تا فرصت برای مردم است.”

پلوسی همچنین ستایش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که پدید آمده است به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر پس از برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در این هفته. Pelosi مانند شومر ماند خنثی طول اولیه اما با بایدن در حال ظهور به عنوان presumptive نامزد پلوسی با تمجید از انتخاب است.

“من فکر می کنم او افسانه است. او یک فرد از ارزش های بزرگ میهن پرستی” پلوسی گفت: بایدن. دو خدمت برای چندین دهه با هم در کنگره و پس از آن تا به حال گسترده تعاملات بایدن در طول زمان تصدی به عنوان معاون رئیس جمهور.

“او می داند که نقش دولت — که ما نمی خواهیم بیشتر از ما می خواهید و یا بیش از ما نیاز دارند اما ما باید به عنوان بسیاری به عنوان مورد نیاز برای انجام کار و پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا.”

“من فکر می کنم او می خواهد نامزد و حتی بیشتر رئیس جمهور ایالات متحده” پلوسی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>