پنس اردک و Dodges زمانی که کبابی در مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘آزاد’ توییتهایی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس منحرف و چرخد و هنگامی که بارها و بارها فشرده در یکشنبه, اخبار, نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “آزاد” توییتهایی به ظاهر تحریک ناآرامی های مدنی در برابر اجرای متحده اجتماعی فاصله دستورالعمل—همان شیوه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را توصیه می شود.

یک روز پس از اعلام سه فاز نقشه متحده به تدریج بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور rage-توییتی در جمعه خواستار سه متحده—همه نوسان متحده با فرمانداران دموکرات—به صورت آزاد. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها دفاع از خود را برای حمایت از تظاهرات در برابر stay-در-خانه سفارشات و گفت معترضان شد “بسیار مسئول مردم است.”

فاکس نیوز یکشنبه لنگر Chris Wallace بلافاصله مواجه پنس رو به رشد ضد قرنطینه تظاهرات درخواست او شخصا وزن در حالی که همچنین اشاره کرد که بسیاری از شرکت کنندگان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.

پنس برای بیشتر قسمت ها جاروب این سوال کنار حمایت به طور کلی با استقبال از رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر قبل از گفتن این که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می خواهد به این کشور بازگشت به کار.

“هیچ کس می خواهد به بازگشایی امریکا بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” پنس گفت. “و آنچه می بینید, من فکر می کنم در میان میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در آغوش آن اجتماعی فاصله اقدامات و فداکاری است که آنها می خواهند خود را به فرمانداران برای پیدا کردن یک راه برای مسئولانه و با خیال راحت بازگشایی خود را در اقتصاد از دولت است.”

والاس در ضمن اشاره کرد که در بسیاری از موارد “این معترضان—که نه اجتماعی فاصله—می گویند آنها نمی خواهند به صبر” و در واقع اعتراض به دولت را دستورالعمل خود برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن “آزاد” توییت فاکس لنگر اشاره کرد که واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) گفت: رئیس جمهور است که “دامن زدن به شورش داخلی” و پنس چه رئیس جمهور توييتها معنی از آنجا که دولت خود دستورالعمل های تماس برای “مرحله به مرحله و تدریجی” خروج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

“مردم آمریکا می دانند که هیچ کس در این کشور می خواهد به بازگشایی این کشور بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” پنس پاسخ داد. “و در روز پنج شنبه رئیس جمهور از ما خواست به ذخیره کردن دستورالعمل برای چگونگی متحده می تواند مسئولانه انجام این کار است.”

“و در رئیس جمهور توييتها و اظهارات من می توانم به شما اطمینان دهم او برای رفتن به ادامه تشویق فرمانداران برای پیدا کردن راه هایی برای ایمن و مسئولانه امریکا اجازه بازگشت به کار,” veep اضافه شده به طور کامل dodging والاس سوال.

بیش از در ان بی سی دیدار با مطبوعاتلنگر چاک تاد همچنین اعلام کرد که سه کشور مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند هستند و همه به دنبال دولت دستورالعمل فشار دادن پنس به توضیح آنچه که رئیس جمهور در تلاش است تا برای آزادی آنها از.

به عنوان او را با والاس پنس ducked سوال به جای صحبت کردن در مورد تهمت را امیدوار می خواهید به سرعت بازگشایی این کشور در حالی که تکرار طوطی وار تهمت خودداری کنند که “درمان نمی تواند بدتر از این بیماری است.” تاد اما interjected را بارها و بارها بپرسید چه رئیس جمهور بود و به tweeting در مورد.

“من به شما داده می شود مقدار زیادی از راه گریز و” NBC News میزبان خود ادامه داد. “چرا رئیس جمهور در تلاش برای تضعیف راهنمایی شما تخمگذار بوده است ؟ و که او شده است — او گذاشته این هدایت در روز پنج شنبه و تضعیف آن در روز جمعه است.”

“چاک من را قبول نمی کند خود فرض و من فکر نمی کنم اکثر آمریکایی ها فراموش یا” معاون رئیس جمهور پاسخ داد. “رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد به بازگشایی امریکا و ما گذاشته دستورالعمل برای هر دولتی در این کشور را با خیال راحت و مسئولانه بازگشایی اقتصاد خود را در زمان و شیوه خود را انتخاب کنند.”

تاد اقدام یک بار دیگر برای دریافت پنس به آدرس توییت کرد و گفت که آن را به نظر می رسد رئیس جمهور می خواهد به گرفتن اعتبار برای بازگشایی اقتصاد و سرزنش فرمانداران برای باز کردن آن به اندازه کافی سریع.

“این چیزی است که tweet به نظر می رسد به این مفهوم را میرسانند که او نمیخواهد به خود مسئولیت این لازم خاموش شدن ناگهانی” تاد اضافه شده است.

پنس دوباره دست تکان داد کردن این سوال صرفا پاسخ که آمریکایی ها “می تواند اعتماد به نفس” است که تهمت می خواهد به بازگشایی اقتصاد به عنوان “با خیال راحت و مسئولانه” را به عنوان ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>