پنس: “من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه گفت که او باید فرسوده ماسک در هنگام بازدید از کلینیک مایو یک وارونگی است که پس از سخت واکنش برای پیوستن به بیمارستان سیاست در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو و من عینک آن زمانی که من در بازدید از یک کارخانه در ایندیانا” دو روز بعد پنس گفت: در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال پنج تکان sheepishly.

پنس روز سه شنبه در سفر کلینیک مایو در روچستر, Minn., جایی که او در دیدار با کارکنان بیمارستان و بیماران. با توجه به خبرنگاران گفت که وجود هر شخص دیگر در حال حاضر عینک ماسک.

معاون رئیس جمهور گفت: از آنجا که او به طور مداوم تست شده برای coronavirus و پس از ماسک مردم مانع از انتقال این ویروس به او اعتقاد نداشت که او تا به حال به پوشیدن یک. او تصریح کرد که اعتقاد در روز یکشنبه سالن شهر.

اما او تصمیم به انجام یک ماسک در مرکز بهداشت به طور گسترده ای مورد انتقاد در رسانه های اجتماعی از جمله توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال توصیه می شود که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک صورت در تنظیمات عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن است دشوار است. کلینیک مایو در مارس 13 اعلام کرد و آن را سیاست نیاز است که بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک.

کارن پنس, معاون رئیس جمهور, دفاع از شوهرشگفت که او بود غافل از درمانگاه حکومت. اما یک کلینیک مایو سخنگوی سیاسی گفت که پنس و تیم او تا به حال جریان شده در مورد ماسک سیاست قبل از ورود به.

کلینیک حساب توییتر قرار داده بود بیانیه ای گفت: همان قبل از بعد آن را حذف و به جای ارسال: “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع است.”

روز یکشنبه پنس گفت: “این واقعا یک بیانیه در مورد مردم آمریکا راه مردم شده اند و مایل به گام رو به جلو عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در تنظیمات که در آن آنها نمی تواند انجام دهد.”

او افزود: “همانطور که ما همچنان به تمرین این اصول همه ما با هم من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>