پنس باقی می ماند به دور از کاخ سفید پس از aide تست مثبت برای coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس قلم در جلسات حضوری بیش از آخر هفته و کار نمی کند کاخ سفید با توجه به یک دولت رسمی — تغییر در روال است که می آید روز پس از بالا, سخنگوی آزمایش مثبت برای Covid-19.

پنس تست منفی برای coronavirus در يكشنبه رسمی اضافه شده است.

“معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه” Devin اومالی یک پنس گفت در بیانیه ای در روز یکشنبه. “علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا.”

تا کنون دو کاخ سفید کارکنان — یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی valets که در خدمت او وعده های غذایی و نوشیدنی و کتی میلر پنس مطبوعاتی وزیر — آزمایش مثبت برای این ویروس راه اندازی آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی و شلوغ سالن های غرب گرا.

در یکشنبه, اخبار, برنامه, مشاور ارشد کوین Hassett به نام کاخ سفید یک “ترسناک” جایی برای رفتن به کار در حال حاضر داده های اخیر در تشخیص و تهدید ویروس. دو عفونت آمده به عنوان رئیس جمهور شده است nudging فرمانداران و ایالات متحده به بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با وجود ادامه گسترش این بیماری در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>