پنس برای حصول پیشرفت در Covid-19 نقاط داغ در میان موجی از موارد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه گفت: coronavirus عفونت شروع به سطح در برخی از ایالت ها که تجربه شده است سنبله های تیز در مواردی حتی به عنوان دولت در سطح داده های رنگ به طور فزاینده ای نگران کننده چشم انداز مثبت آزمایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

پنس در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه تبلیغ “نشانه های اولیه” مثبت آزمون مسطح در آریزونا و فلوریدا و تگزاس که هر شاهد افزایش عفونت های جدید در هفته های اخیر.

“ما بر این باورند که غذای آماده برای هر آمریکایی به خصوص در کشورهایی که نهفته است در حفظ و انجام آنچه شما انجام می دهند چرا که ما در حال شروع به دیدن اولین نشانه … که آنها با داشتن یک اثر خوب” پنس گفت.

پنس ذکر فدرال اطلاعات ارائه شده توسط کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx نمایش هفت روز به طور متوسط از آزمون است که مثبت بودند در آریزونا و فلوریدا شروع به سطح در حدود 20 درصد و 17 درصد بود.

اما داده ها از آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی را نشان می دهد 25 درصد از نمونه های جمع آوری شده در جولای 5 آزمایش مثبت برای این ویروس از 14 درصد در نزدیکی آغاز ماه ژوئن و 5 درصد در اوایل ممکن است.

پنس همچنین پیشنهاد کرد اتاق اورژانس شروع به رها کردن در آریزونا و فلوریدا. اما ایالتی آریزونا نشان داده است که کلید متریک در ادامه به صعود. یک رکورد 2,008 فتح کرد گرفته شد مشکوک یا تایید coronavirus بیماران دیده می شد شنبه.

در فلوریدا بیش از 223,000 coronavirus موارد تایید شده اند و تقریبا 17,000 بیماران بستری شده اند با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. بسیاری از بیمارستان ها در دولت در حال اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت با توجه به داده ها از آژانس دولتی برای مدیریت بهداشت و درمان.

و در حالی که فلوریدا مثبت بودن تست رای می کند به نظر می رسد در حال رشد در سرعت کندتر هفت روز میانگین متحرک می ایستد در حدود 19 درصد به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. تگزاس’ تست مثبت نرخ ثابت باقی مانده است و بیش از چند هفته گذشته در حدود 14 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود مقامات پیشنهاد رای مثبت زیر 10 درصد مطلوب است هر چند دیگر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هدف باید 5 درصد یا کمتر است.

پنس ساخته شده است این نظرات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت او فشار برای بازگشایی مدارس در پاییز. کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی با حرکت رو به جلو با موارد ظهور در اکثر ایالت و ایالات متحده آمریکا در مجموع بیش از 3 میلیون در روز چهارشنبه.

Birx, پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن همه تبلیغ پایین تر coronavirus مرگ و مير در روزهای اخیر اما کارشناسان بهداشت عمومی از جمله NIH متخصص بیماری های عفونی Anthony Fauci هشدار داده اند مرگ و میر عقب مانده شاخص.

“این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” Fauci گفت: در طول یک جریان زنده سهشنبه با سن. داگ جونز (D-Ala.).

Birx طی چهار جلسه توصیه آمریکایی ها در کشورهای که دیده می شود یک افزایش ناگهانی در موارد برای بازگشت به اولین مرحله از بازگشایی دستورالعمل که شامل اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر و با پوشیدن چهره پوشانده اند. او ستایش فرمانداران در آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا برای بستن میله و احیا اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“ما واقعا درخواست مردم آمریکا در آن استان ها در آن کشورها نه تنها استفاده از پوشش صورت نه رفتن به میله … اما واقعا نمی جمع آوری در خانه یا” Birx گفت.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: آژانس خواهد بود با انتشار اضافی ارشاد هفته آینده در مورد نحوه مدارس می توانند با خیال راحت بازگشایی در پاییز تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر خود با انتقاد آژانس اولیه دستورالعمل برای مدارس به عنوان “دشوار و گران است.”

“ما همچنان به توسعه و تکامل راهنمایی ما برای دیدار با نیازهای مدارس در ایالات متحده است که ما همچنان به ارائه آن کمک به” Redfield گفت. او کاهش یافته است در پاسخ به اینکه آیا خود آژانس است تجدید نظر ارشاد در پاسخ به رئیس جمهور انتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>