پنس هشدار می دهد که بیشتر coronavirus موارد می آیند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که دولت گام برداشتن به سرعت گسترش coronavirus به عنوان موارد جدید گزارش شده در ایلینوی سلامت کارگر, رود آیلند توریستی و دو ایالت واشنگتن مردان در 60s. مقامات همچنین بررسی امکان گسترده تر گسترش در واشنگتن پس از اولین ثبت شده در ایالات متحده مرگ وجود دارد.

“واقعیت … است که برای بسیاری از افراد که قرارداد coronavirus آنها را بازیابی” پنس گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “اما برای افرادی که شرایط دیگر که militate به سمت بدتر نتیجه ای که ما می تواند بیشتر خبر غم انگیز.”

پنس و HHS وزیر الکس آذر ساخته شده دور از صبح روز یکشنبه نشان می دهد در حالی که دولت کارشناسان بهداشت و درمان تا به حال هیچ تلویزیون ظاهر برنامه ریزی شده است. هر دو گفت: سرعت تست در حال افزایش. تلاش برای انجام نظارت گسترده تر از جمعیت شده بود آهسته زودتر مشکلات با آزمایشگاه آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پنس, چه کسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته به رهبری پاسخ به شیوع گفت: خطر ابتلا به این ویروس در ایالات متحده باقی می ماند و آن 15,000 تست کیت “در پست” در راه خود را به دولت های محلی و مقامات بهداشتی. معاون رئیس جمهور افزود که دولت در حال کار با یک پیمانکار خصوصی برای توزیع اضافی 50,000 تست کیت.

پس از آن اطلاعات پیشنهاد پنس اشتباه “کیت” — که هر کدام شامل بسیاری از آزمون های فردی — با ظرفیت برای انجام آزمایشات اغراق تعدادی از کیت. انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت که سیاسی آن را درک می کند وجود خواهد داشت به اندازه کافی کیت تست 75,000 بیماران تا پایان هفته.

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: CBS’ “چهره ملت” که تا پایان هفته 10 ، 000 نفر در هر روز قادر خواهد بود به نمایش در خواهند آمد. تا پایان هفته بعد این ظرفیت می تواند به 20000 در هر روز است.

این اطمینان می آیند روز پس از این کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن در اواخر 50s درگذشت از ویروس. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس در ابتدا با اشاره به بیمار به عنوان یک زن و یک mixup مقصر miscommunication از CDC.

ایلینوی مقامات اواخر روز شنبه گزارش داد یک سوم تست مثبت برای ویروس. قبلی دو نفر ساخته شده و بهبودی کامل با توجه به بیانیه ای از دولت در بخش بهداشت و درمان. در صبح روز یکشنبه, رود آیلند, مقامات اعلام کرد که دولت برای اولین بار آزمون مثبت یک فرد خود را در اواسط دهه 40 سالگی بود که در سفر به ایتالیا در اواسط فوریه. که فرد نمی بازگشت به کار دولت مقامات بهداشت گفت, و این فرد را با خانواده خود quarantining.

پادشاه شهرستان در واشنگتن در بعد از ظهر یکشنبه گزارش دو مورد مثبت آوردن مجموع در این شهرستان به شش. یک مرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی است بستری در وضعیت بحرانی است. دوم مرد در 60s خود را نیز در بیمارستان بستری و در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

در همین حال واشنگتن مقامات دولتی و CDC شد ارزیابی پتانسیل شیوع بیماری در دراز مدت مرکز مراقبت بعد از 27 نفر و 25 کارکنان را متذکر شد که ممکن است علائم کروناویروس. مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکن مرکز آزمایش مثبت مقامات دولتی میگویند. این مردی که تا به حال شناخته شده ارتباط با این مرکز.

“ما همواره معتقد بوده و ما علنا گفت از روز اول که ما می بینیم بیشتر موارد که ما را دیدن, پخش كردن, اینجا, در ایالات متحده,” آذر گفت: در ABC “این هفته است.” “و این همان چیزی است که ما پیش بینی شده است در تمام طول. ما مستقر در خارج وجود دارد با دولت واشنگتن و مقامات محلی.”

CDC تایید کرده است و 22 مورد در ایالات متحده آمریکا تا کنون از جمله حداقل چهار است که در آن افراد آلوده بدون سفر به یک کشور آسیب دیده و یا آمدن به تماس با هر کسی که شناخته شده است به این بیماری است.

پنس گفت: چهار بیماران باقی می ماند در بیماری جدی است.

مثبت نتایج آزمون انتظار می رود که در حال حاضر FDA است که اجازه می دهد بهداشت محلی labs به استفاده از coronavirus آزمون آنها توسعه یافته است.

“اگر کسی می آید به یک بیمارستان محلی و شکایت از یک بیماری تنفسی ما فقط تست آنها را برای آنفولانزا ما نیز در حال تست آنها در بیشتر موارد در حال حاضر برای coronavirus” پنس گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “و این که چگونه بسیاری از موارد که به نور آمد در پایان این هفته آمد به توجه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>