پیتسبورگ پنگوئن ها را به دست آورد veteran به جلو Jason Zucker از مینه سوتا به پنگوئن’ top-شش رو به جلو گروه تکان خوردن آنها به عنوان آماده شدن برای یک پست-فصل فشار.

پیتسبورگ فرستاده جلو الکس Galchenyuk, defenceman چشم انداز Calen ادیسون و مشروط 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب وحشی در ازای Zucker.

28-در سال Zucker 14 گل و 15 پاس گل در این فصل برای مینه سوتا است. ورود او در پیتسبورگ می دهد پنگوئن های بیشتری به ثمر رساند عمق برای اضافه کردن به یکی از آنها بالا دو خط. پیتسبورگ در حال حاضر چهار امتیاز اول محل واشنگتن شهری در بخش گذشته را صرف پنج هفته به دنبال جایگزین همه ستاره جلو جیک Guentzel است که تا اواخر ماه آوریل پس از مجروح شدن خود را شانه راست در دسامبر. 30.

“جیسون Zucker بالا-شش رو به جلو است که ما فکر می کنیم بزرگ خواهد بود مناسب برای گروه ما” پنگوئن مدیر کل جیم رادرفورد در بیانیه ای گفت. “او ثابت گلزن و با سه سال بیشتر در قرارداد فعلی او دارای پتانسیل برای ایجاد یک تاثیر برای ما در حال حرکت رو به جلو است.”

معامله مشخص شده عمده حرکت اول-سال مدیر کل لایحه Guerin که قبلا دستیار جنرال موتورز از پنگوئن ها. Guerin گفت: وحشی او می خواهم آنها را به عنوان زمان زیادی به عنوان او می تواند به عقب در کنفرانس غرب و آنها وارد هفته فقط چهار امتیاز از یک نقطه کارت های وحشی. اما آنها در گیر شده است در وسط بسته برای چندین سال می تواند با استفاده از یک بازخوانی از چشم انداز خود را ،

Zucker بود که به تازگی نقل مکان کرد را به خط چهارم شده است در معاملات بلوک برای یک سال تقریبا گرفتن برخورد مناسب قبل از مهلت فصل گذشته توسط Guerin را سلف, پل فنتون. او برنده NHL بشردوستانه جایزه در تابستان گذشته پادشاه Clancy یادبود جایزه. پس از ارسال یک حرفه ای-33 اهداف و بازی در تمام 82 بازی در 2017-18, Zucker تولید کاسته فصل گذشته با بقیه وحشی به عنوان آنها خود را دیدم رگه هایی از شش راست حذفی حضور end.

امضا برای 3 فصل بیشتر

Zucker امضا شده است از طریق 2022-23 فصل را با یک کلاه سالانه آمار 5.5 میلیون دلار آمریکا. یک اعتماد دو طرفه, بازیکن, Zucker دارای 132 اهداف 111 کمک و 243 امتیاز در 456 بازی NHL همه با وحشی.

حرکت می فرستد Galchenyuk بسته بندی فقط هفت ماه پس از پنگوئن ها به دست آورد و او را از آریزونا در معامله ای که فرستاده محبوب است اما چالاک به جلو فیل Kessel به شغالها. Galchenyuk تلاش برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار در پیتسبورگ مدیریت فقط پنج گل و 12 پاس گل در 45 بازی. زمان بازی کاهش یافته است به عنوان فصل عینک. او همچنین کمتر از 10 دقیقه در هفت پنگوئن’ هشت بازی گذشته و میانگین زمان بر روی یخ 11:29 در هر بازی نشان دهنده یک شغل کم توسط یک دقیقه کامل.

با دوام Zucker — که از دست رفته 10 بازی و یا کمتر در هر یک از پنج فصل — می پیوندد یک تیم است که باقی مانده است در نزدیکی بالای جدول رده بندی در بیش از حد رقابتی شهری بخش با وجود کشت و صدمات بالا و پایین این فهرست هستند. لیست رشد در روز دوشنبه هنگامی که پنگوئن اعلام کرد امیدوار کننده rookie defenceman جان مارینو را از دست 3-6 هفته پس از عمل جراحی برای ترمیم صورت شکستگی رنج می برد در حالی که گرفتن آمار توسط یک جن در از دست دادن به خلیج تمپا در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de