پنسیلوانیا آزمون بایدن متعادل عمل بر آب و هوا fracking

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن کمپین راه رفتن محیط زیست tightrope در پنسیلوانیا با هدف به تعادل جدید, مهاجم, آب و هوا برنامه با اطمینان که او نمی خواهد به دنبال دل و روده این صنعت fracking که تبدیل شده به دولت گاز ثروت به یک موتور اقتصادی.

پنسیلوانیا است که در میان معدود کشورهایی است که بایدن باید برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را کج و به سمت presumptive دموکراتیک نامزد به عنوان انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر شده نصب شده است. در همان زمان بایدن به تصویب رسید بیشتر از محیط زیست اهداف دادند بهداشت ، برنی ساندرز و دیگران در این حزب مترقی بال, بالا بردن خطرات که او می تواند بیگانه کارگران یقه آبی که عمل حلقه چاه و خطوط لوله است که از حرکت گاز از مارسلوس شیل در کیستون دولت است.

“سوال در مورد کسی است که جو بایدن درست است ؟ آیا این کار بایدن یا سبز جدید مقابله بایدن گفت:” Jason Grumet رئیس مرکز سیاست دو حزبی. “او در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به ترکیب سابقه حرفه ای است که در مورد سرمایه گذاری در زیرساخت های اقتصادی و نوسازی با نوع روشن از آینده ضروری از decarbonization. و کسانی که تماس در بخش های مختلف از شخصیت او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده پنسیلوانیا و آن 20 کالج انتخاباتی رای کمتر از یک درصد در سال 2016 اما نظر سنجی های منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد بایدن پیشرو در کشور با 13 امتیاز. هر دو نامزد شده اند بازدید کنندگان مکرر به دولت — بایدن اعلام کرد که بهبود اقتصادی طرح وجود دارد در اوایل این ماه و تهمت خطاب صنعت نفت و گاز حوادث وجود دارد و تور سایت از یک پوسته جدید کارخانه پتروشیمی.

این تفاوت های آشکار در سیاست های خود را بر روی صفحه نمایش این هفته است. بایدن اعلام کرد قصد دارد به صرف 2 تریلیون دلار در انرژی پاک در یک پیشنهاد به استوک سیتی شور و شوق در میان ملی جوان تر پیشرفته تر از رای دهندگان شده اند که شک و تردید از تعهد خود را به مسایل سبز. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن, اعلام کرد اقداماتی را برای محدود کردن محیط زیست بررسی تحت بستر ملی حفاظت از محیط زیست عمل 1970 و تبلیغ دولت او را در لیست طولانی از deregulatory اقدامات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تصویر کشیده بایدن را حذف برنامه های انرژی به عنوان یک تهدید برای اقتصاد ایالات متحده و گفت: معاون رئیس جمهور سابق در حال شکل گرفتن سفارشات از ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از سرب حامیان در سال گذشته سبز جدید مقابله قطعنامه ای که خواهان سرعت در حال گذار به اقتصاد ایالات متحده به دور از سوخت های فسیلی است.

“[بایدن تیم] هنوز هم توضیح داد که آنچه می تواند آنها را برای قدرت های بزرگ ما کارخانه و, اما در برخی از نقطه من مطمئن هستم که ما باید یاد بگیرند که از AOC که در شارژ انرژی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آتلانتا با اشاره به نیویورک کنگره بود که در بایدن-ساندرز “وحدت” سیاست نیروی کار. “او در شارژ همراه برنی. AOC و برنی ما قاضی از انرژی است.”

بایدن اتحاد تن به تن خود را پاک کردن برنامه انرژی به عنوان یک محرک اقتصادی است که کمک خواهد کرد تمیز کردن محیط زیست از جمله متصل کردن هزاران نفر از رها چاه های نفت و گاز که باعث ایجاد خطرات زیست محیطی. و او را گرفته به درد می گویند که اگر چه او می خواهد ملت نیروگاه برای رسیدن به خالص-انتشار کربن صفر 2035 و برای بیشتر خودروها به اجرا در برق قدرت او قصد ندارد به سعی کنید به یاغی fracking فن آوری است که برداشته ایالات متحده تولید نفت و گاز به سطح رکورد سال گذشته شده است و در کشور پیشرو در جهان انرژی تولید.

اما بایدن گفته است او نمی خواهد اجازه می دهد جدید نفت و گاز توسعه در فدرال زمین و یا آب. و در یک بحث او misstated او با خود گفت او اجازه می دهد “هیچ fracking جدید” که در مبارزات انتخاباتی خود را بلافاصله رفت و برگشت. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, اما, پخش لغزش به رنگ بایدن به عنوان تراز وسط قرار دارد با سندرز و بهداشت ، الیزابت وارن که هر دو را به نام ملی fracking ممنوعیت.

بایدن است در غیر این صورت بوده است سازگار حتی گفتن یک ایستگاه خبری نزدیکی Pa., زادگاه اوایل این ماه “fracking است که نمی تواند در بلوک سفت.” او اغلب اشاره کرد اکثر fracking اتفاق می افتد دولتی و خصوصی اراضی و منع این عمل نیاز به اقدام کنگره. که بعید است به رسم بسیار حمایت سیاسی با توجه هزاران شغل در سراسر ده ها تن از ولسوالی های ارائه شده توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها — از جمله حدود 26,000 در پنسیلوانیا است.

با وجود اطمینان است که او نمی خواهد به دنبال ممنوعیت fracking, پنسیلوانیا, گاز حفاری zeroed در بایدن در این مناظره مرحله آبروریزی گفت: David Spigelmyer رئيس جمهور از گروه صنعتی مارسلوس شیل ائتلاف. و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC امریکا اولین اقدام صرف بیش از 1.2 میلیون دلار در پنسیلوانیا در تبلیغات سیاسی ضربه بایدن در fracking.

“من فکر می کنم بسیاری از بی اعتمادی وجود دارد” Spigelmyer گفت: بایدن. “همچنین در مورد که در سمت چپ از حزب او است و او را هل دادن به از بین بردن هيدروليكي.”

Spigelmyer در حال حاضر خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت دوباره در گروه کنفرانس سالانه است که برنامه ریزی شده برای این پاییز و او در حال برنامه ریزی برای دعوت بایدن برای روشن کردن موضع خود را در مورد این مسئله.

اما سردرگمی در اطراف بایدن موقعیت عذاب برخی از طرفداران.

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از او می گویند او نه به نفع ممنوعیت fracking. من می خواهم برای دیدن آنچه که عدم شفافیت است. منظورم این است که چگونه بسیاری از بار در ضبط و از جمله در هفته گذشته گفت: Rep. کونور بره (D-Pa.), که کمک به توسعه بسیاری از آب و هوا و انرژی توصیه سیاستی که بایدن شامل جدید زیست محیطی در دستور کار است.

پنسیلوانیا دموکرات ها ادعا می کنند که بایدن را fracking موضع و تماس های خود را برای انتقال اقتصاد به انرژی پاک بهره مند خواهند شد مبارزات انتخاباتی خود در دولت است.

“من همیشه گفته ام دموکرات ها نیاز به صادقانه در مورد انرژی هستهای و نیاز به صادقانه در مورد آب و هوا. و من فکر می کنم جو بایدن پیاده روی که خط بسیار موثر” گفت: Pennsylanvia سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جان Fetterman یک دموکرات که شد از گاز طبیعی غنی غربی بخشی از دولت است. “و او کاملا ایمنی بدن به هر گونه تلاش برای سعی کنید به رنگ او را به عنوان نوعی از ‘بان کی مون fracking در اولین روز’ با شرایط زیست محیطی.”

اما Fetterman گفت: اقتصادی کنونی نگرانی ها و بحران بهداشت عمومی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار دادن fracking برای بسیاری از رای دهندگان در دولت در این سال انتخابات است.

مایک Mikus غربی پنسیلوانیا دموکراتیک مشاور موافقت کرد و گفت: ذهن مردم در حال حاضر ساخته شده تا بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن. یک نماینده دانشگاه در نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در کشور 13 درصد است.

هنوز بایدن این موقعیت که fracking ادامه خواهد داد اما در حال حاضر که این منطقه نیاز به آماده شدن برای اجتناب ناپذیر انتقال به انرژی پاک طنین انداز فراتر از واقعی میباشد. که به صراحت نشان می دهد احترام به طبقه متوسط ارزش خواهد بود که کلید به تبدیل شمال شرقی پنسیلوانیا گفت: Fetterman که مبارزه برای کلینتون در سال 2016.

Mikus اذعان تمایلات سیاسی متفاوت است در جنوب غربی بخشی از دولت که در آن او می گوید رای گیری نشان می دهد بایدن را بهره مند از برخی از “هدفمند ارتباطات” را به خود fracking موقعیت واضح تر. و او می گوید بایدن مسیر برای پیروزی نیاز به او را به پوست کردن برخی از آرا در استان ها هستند که به احتمال زیاد برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها به دنبال کسی که می گذرد به شدت کار می کنند برای رفع این تغییر آب و هوا تغییر مشکل در حالی که همچنین درک این واقعیت است که شما می دانید اگر fracking رفت امروز بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود و هزینه های انرژی را تا,” Mikus گفت: دولت رای دهندگان.

برای سبز طرفداران اما بایدن با بی میلی نگاهی به قوی تر از موضع برابر سوخت های فسیلی تولید نگران کننده است به ویژه در میان افزایش هشدارها از دانشمندان که تهاجمی فعال مورد نیاز است در حال حاضر برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا. در حالی که او را تمجید و ستایش از سبز گروه روشن نیست که آیا آنها را به همان شدت برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود که آنها را برای برنی ساندرز.

“سطح هیجان در میان افراد جوان در این اماکن نیست که در آن ما می خواهیم به آن باشد و ما می دانیم که ما رو دست ما تمام تلاش برای مطمئن شوید که این افراد خارج” گفت: Evan وبر مدیر سیاسی با رهبری جوانان گروه زیست محیطی طلوع جنبش است که منجر به اتهام سبز معامله جدید است. “این بایدن کمپین ساخت و تعهد خود را نسبت به این مسائل به حرکت کردن سوخت های فسیلی برای پرداختن به بحران آب و هوا در مقیاس محکم تر و روشن را کار ما خیلی آسان تر است.”

هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>