پنتاگون با توجه به نظامی پلها باند برای ژوئیه 4 جشن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنتاگون با وزن یک درخواست از کاخ سفید برای حمایت از یک جولای چهارمین جشن ملی بازار است که ممکن است شامل هواپیماهای نظامی پلها گروه اجرای برنامه و نمایش می دهد به گفته یک مقام دفاعی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده یک دوم جشن روز استقلال این کشور در این سال با وجود اعتراض از قانونگذاران نگران سلامت عمومی پیامدهای برگزاری یک رویداد بزرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر. واشنگتن شهردار موریل Bowser خود خواهد مجوز کسب و کار برای شروع دوباره باز کردن این آخر هفته است اما هنوز هم منع تجمعات بزرگتر از 10 نفر است.

کاخ سفید گفته است: “اقدامات احتیاطی در این سال برای اطمینان از ایمنی عمومی اگر چه آن ارائه نشده است جزئیات بیشتر در مورد آنچه که این اقدامات مستلزم.

“آن را به یک نگاه متفاوت نسبت 2019 برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که حضور” گفت: کاخ سفید سخنگوی جاد Deere. “مردم آمریکا نشان داده اند فوق العاده ای شجاعت و روح در مبارزه با این همه گیر جهانی فقط به عنوان پدران ما را در مبارزه برای تضمین استقلال ما و هر دو سزاوار جشن در امریکا تولد این سال است.”

دفاع رسمی گفته است که “غیر معمول” برای این گروه به حمایت از این درخواست ها “با نمایش هوایی, باند یا دیگر تشریفاتی پشتیبانی می کند.”

“هر گونه حمایت بالقوه خواهد بود در هماهنگی با کاخ سفید دفتر نظامی وزارت کشور و با مقامات محلی” این مقام گفت. سال گذشته جشن شامل وسایل نقلیه نظامی پلها و رژه نیروهای نظامی است.

اما یک گروه از قانونگذاران دموکرات به نمایندگی از منطقه مریلند و ویرجینیا هشدار وزیر دفاع علامت Esper و وزیر کشور دیوید برنارد در برابر برگزاری یکی دیگر از جولای چهارمین جشن در نامه روز سه شنبه.

قانونگذاران رهبری ویرجینیا در کنگره دان بیر مخالفت زیادی جولای چهارمین رویداد نمی تواند با خیال راحت برگزار می شود با توجه به جمعیت زیادی که می خواهم شرکت کنند.

آنها همچنین هشدار داد در برابر برگزاری یک رویداد است که می تواند هزینه میلیون ها نفر در میان همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن “سلام به امریکا” هزینه واشنگتن و دولت فدرال بیش از 5 میلیون دلار در سال گذشته است.

“باید از رئیس جمهور در ادامه با طرح خود برای برگزاری یکی دیگر از ‘سلام به امریکا’ رویداد آن را مخل اثرات نه تنها کسانی که در منطقه سرمایه ملی اما تمام کسانی که سفر از مناطق دیگر کشور به حضور” دموکرات ها نوشت.

“دولت از جمله خود سازمان باید با تمرکز بر کمک به خانواده های آمریکایی در یک غرور پروژه برای رئیس جمهور” آنها هشدار داد.

یک سخنگوی وزارت کشور گفت: وزارت و خدمات پارک های ملی در ادامه به برنامه ریزی برای جشن روز استقلال “است که تضمین سلامت و ایمنی آن حضور می یابند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>