پنتاگون به طور موثر ممنوعیت مؤتلفه پرچم در تمام اموال نظامی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنتاگون روز جمعه پرده برداری از یک سیاست جدید است که به طور موثر ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم — در واقع بدون نامگذاری آن است.

سیاست یک کپی از آن به دست آمده توسط سیاسی پیش از رسمی rollout نشان دهنده تلاش برای پیدا کردن یک مصالحه در تفرقه موضوع به عنوان وزیر دفاع علامت Esper تلاش برای جلب رضایت رهبران نظامی بدون irking جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که انتقاد نسکار برای ممنوعیت پرچم.

یک نسخه پیش نویس سیاست گزارش به صراحت ممنوع مؤتلفه پرچم در وزارت دفاع اموال. در عین حال زبان رسمی به سادگی لیست انواع پرچم های است که اجازه داده شود از جمله پرچم آمریکا; پرچم آمریکا سرزمین و ناحیه کلمبیا; نظامی پرچم و کسانی که از متحدان.

“پرچم ما پرواز باید منطبق با نظامی ضرورت از نظم و انضباط درمان همه مردم ما با عزت و احترام و رد تفرقه نمادها” Esper نوشت: در این یادداشت. راهنمایی در مورد نمایش عمومی از پرچم با خدمات اعضا یا وزارت دفاع غیرنظامی “در تمام DoD مکان کار مشترک دسترسی به مناطق و حوزه عمومی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز مخالفت خود را با ممنوعیت مؤتلفه پرچم آشکار انتقاد نسکار برای انجام این کار و کرد و گفت او views پرواز پرچم به عنوان “آزادی بیان.” تهمت نیز اعلام کرد مخالفت خود را با تلاش دیگر توسط ارتش به آدرس نژاد پرستی و تنوع از جمله از بین بردن نام Confederates از 10 پایگاه ارتش.

تصمیم به نام خاص ممنوع بود پرچم “را به اطمینان حاصل شود که بخش گسترده ای از سیاست خواهد بود غیر سیاسی و مقاومت در برابر پتانسیل رایگان سخنرانی سیاسی چالش” یک مقام دفاعی آشنا با این تصمیم به خبرنگاران گفت: پیش از اجرای سیاست.

در هفته های اخیر Esper مواجه شده است و فشار از خدمت سربازی رهبران به ممنوعیت مؤتلفه پرچم آشکار سیاسی اولین گزارش از تظاهرات جاروب ملت در پی جورج فلوید مرگ است.

چند شاخه و دستورات گرفته گام به ممنوعیت پرچم خود را در چند ماه گذشته از جمله دریایی سپاه, نیروی دریایی و نیروهای آمریکایی و کره جنوبی. Esper پشتیبانی دریایی سپاه’ تصمیم گیری در خصوص ممنوعیت پرچم رسمی گفت. اما وزیر دفاع گفته بود خدمات به توقف این تلاش ها تا زمانی که او می تواند موضوع یک بخش گسترده ای از سیاست.

سیاست جدید تغییر نمی کند کسانی که طرح یا محدود کردن خدمات از وضع خود با مقررات سختگیرانه تر. خدمات “هنوز هم رایگان به عمل در دیگر پرچم” این مقام گفت.

کاخ سفید آگاه است از تغییر سیاست رسمی گفت.

“آنچه همیشه ایالات متحده همچنان روشن — ما ماموریت مشترک ما سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی و ما پرچم آمریکا,” Esper نوشت: در این یادداشت. “با این تغییر در سیاست ما بیشتر خواهد شد بهبود روحیه انسجام و آمادگی این نیرو در دفاع از ملت بزرگ ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>