پنتاگون گسترش ممنوعیت سفر برای همه سربازان تا 30 ژوئن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنتاگون یافته منجمد داخلی و بین المللی نیروهای جنبش از طریق 30 ژوئن با توجه به کروناویروس بحران یک پرسنل رسمی امروز اعلام کرد.

سفارش جدید طول می کشد اثر در روز دوشنبه. یخ در اصل مجموعه ای از به پایان می رسد در آوریل 11.

“ما درک تاثیر این است که در خدمات ما و اعضای خانواده خود را. اما این یک اقدام ضروری است برای نگه داشتن مردم ما امن و نظامی ما آماده” خبرگزاری دفاع برای پرسنل و آمادگی Matt Donovan گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران اعلام پسوند.

وزیر دفاع علامت Esper در ماه مارس دستور توقف تمام جنبش از نیروهای ایالات متحده به مدت 60 روز با توجه به نگرانی از گسترش این کوروناویروس. Esper پیش بینی شده به منظور می توان توسعه یافته در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه اما مشخص نیست یک تاریخ جدید.

سفارش داناون گفت: شامل استثنا برای استقرار نیروهای نظامی و بازده جذب و آموزش های پایه موقت وظیفه مسافرت و یا تغییر ایستگاه سفر مورد نیاز برای درمان های پزشکی و افرادی که در حال خروج نظامی است.

داناون گفت: دستورالعمل جدید هستند “کمی بیشتر لیبرال” با توجه به معافیت و چشم پوشی در مقایسه با زمانی که به سفارش قبلی. او نمی رد کردن یکی دیگر از فرمت های بعد از ماه ژوئن و گفت: Esper را بررسی سیاست هر 15 روز برای تعیین اینکه آیا سفر ممکن است رزومه زودتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>