پنتاگون ممکن است نگه دارید چتربازان در خاورمیانه برای مقابله با ایران

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وزیر دفاع علامت Esper این است که به دنبال گسترش استقرار یک نیروی واکنش ارسال به خاورمیانه برای مقابله با ایران و شبه نظامیان شبکه با توجه به منابع و اسناد و مدارک ارائه شده به The Daily Beast.

1st Brigade Combat Team of the 82nd Airborne Division وارد خاورمیانه در ماه ژانویه پس از ایران-حمایت شبه نظامیان با حمله به سفارت آمریکا در بغداد. حدود 3,000 چتربازان عمل به عنوان یک نیروی واکنش سریع ساخته شده برای استقرار در کوتاه مدت متوجه به جهانی نقاط.

تمدید استقرار گفت: به درخواست فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) رئیس ژنرال کنت “فرانک” مکنزی بود که سیگنال نظامی می کند بر این باورند که گسترش این رمان coronavirus کاهش خطر خشونت تشدید تنش با ایران در عراق, شبه نظامیان شبکه.

اما این باعث سردرگمی و زنگ در تیپ که در حال حاضر در کویت در حالی که Esper دستور داده است تا 60 روز توقف سربازان جنبش در خارج از کشور. منابع گفت: روزانه وحش است که به دنبال استقرار فرمت شد مکنزی تماس بگیرید نه یک نتیجه از یخ اگر چه گسترش خواهد گذشته از طریق پایان از یخ.

“ما از آنها بدم میاید که این برنامه ریزی نشده استقرار و آن را غیر ممکن است برای هر گونه یقین در مورد زمانی که ما به خانه” یک سرباز در این تیپ گفت: روزانه وحش.

“حتی اگر آن را احمقانه و ما باید برای مقابله با شبه نظامیان ایرانی آن را بخشی از کار است. اما ما فقط نفرت عدم قطعیت است.”

این معلوم نیست که این تیپ قرار بود به خانه بازگشت. یک منبع گفت: استقرار خود باز بود-به پایان رسید و در لذت بردن از مکنزی. اما یک منبع مختلف گفت که قبل از Esper را متوقف کند-جنبش منظور این تیپ آماده کرده بود برای نقل و انتقال خانه. پیش از تصمیم گیری این تیپ عامل در انتظار است که آن را به باقی می ماند در این منطقه تا پایان مارس که تقریبا همزمان با پیش بینی پایان COVID-19 جنبش یخ.

روز دوشنبه اطلاع از تیپ فرمانده سرهنگ اندرو Saslav گفت: تصمیم گیری در تیپ تور در Esper دست سنتکام پس از درخواست فرمت.

“من می دانم این است که یک دیوانه, زمان, با تشکر برای همه شما انجام می دهند. من می دانم که آن را خسته کننده برای شما و خانواده خود را از طریق آن دریافت کنید” Saslav نوشت: در پیام مشترک با Daily Beast.

نمایندگان برای تیپ و فرماندهی معوق نظر به پنتاگون. “برای عملیاتی دلایل امنیتی ما می رویم به بحث در مورد داخلی مذاکرات, برنامه ریزی, عوامل و یا نقل و انتقال جدول زمانی خاص واحد می بردند”. شان رابرتسون یک سخنگوی پنتاگون.

مکنزی در اظهارات اوایل این ماه گفت: او معتقد است که بهداشت عمومی بحران حاد afflicting ایران باعث می شود که جمهوری اسلامی به احتمال زیاد به تشدید و نه کمتر. پس از یک حمله که به کشته شدن دو آمریکایی و اعضای یک متحد ایالات متحده جنگنده های هدفمند انبارهای سلاح در ارتباط با عراق و شبه نظامیان مورد حمایت ایران در دریا. 12 در حالی که مقامات عراقی اعتراض کردند که آمریکا تا به حال به کشته شدن سربازان عراقی و پلیس.

تنش با ایران هستند یک چیز است. وجود تنش های درون نظامی در مورد ایران نیز هست. آمریکا فرمانده در عراق, Lt. ژنرال رابرت “پت” سفید هشدار داده مکنزی و پنتاگون است که آمریکا تشدید در برابر آنچه شناخته شده به عنوان “ایران تهدید شبکه” در عراق خدشه دار کل آمریکا ماموریت در عراق است. که هشدار بود, اولین گزارش نیویورک تایمز و تایید شده توسط The Daily Beast.

با عادی 9-12 ماه استقرار شما می دانید زمانی که شما در حال گرفتن خانه است. ما هیچ لعنتی ایده که. هفته آینده, ژوئن 6 ماه ؟ کسی چه می داند ؟

سرباز آمریکایی

پس زمینه برای تصمیم گیری در این تیپ با توجه به بار است که پنتاگون دستور در گزینه های گسترده انتخاباتی در سراسر عراق در برابر شبه نظامیان شبکه. که باعث سرهنگ ژنرال سفید در اعتراض به هزینه های از جمله کمپین. تایمز گزارش داد که خود را پیشرو طرفداران هستند وزیر امور خارجه مایک Pompeo و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین. Esper و ارشد نظامی ایالات متحده افسر ارتش ژنرال علامت Milley هستند گزارش با احتیاط.

هدف قرار دادن ایران “تهدید شبکه” در عراق نشان دهنده ماموریت خزش. ایالات متحده عمل کرده است در عراق پس از سال 2014 – آخرین نصب و راه اندازی یک نظامی ایالات متحده در عراق کشش و برگشت به سال 1991 – برای حمله به اصطلاح دولت اسلامی نه ایران. پس از ایالات متحده در ماه ژانویه ترور ایرانی خارجی رئیس جمهور قاسم سلیمانی مقامات عراقی را رد کرد استفاده از خاک خود را برای یک جنگ توسط واشنگتن و تهران است.

بحث سیاست کمتر است فوری به اعضای تیپ از اختلال در زندگی خود ناشی از آن است.

“عادی 9-12 ماه اعزامهای که در آن شما باید ماه از اطلاع از قبل می دانید زمانی که شما در حال گرفتن صفحه اصلی” سرباز گفت. “ما هنوز هیچ لعنتی ایده که. هفته آینده, ژوئن 6 ماه ؟ چه کسی می داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>