مردم در حال رفتن برای مردن ” در این انتخابات ویسکانسین رای

Category: دیلی بیست Comments: No comments

میلواکی ویسکانسین اولیه دردناکی lurched به عمل سهشنبه, حتی به عنوان برخی از دموکرات ها در دولت می ترسید ارسال مردم به پای صندوق های رای می تواند رای دهندگان به شما با coronavirus و حتی منجر به مرگ و میر.

آن رفت و با وجود تب و تاب از حرکت در هفته گذشته به تعویق انداختن اولیه در حالی که هر دو رنگ آبی و قرمز متحده به مجموعه خود را نگه دارید مقدماتی در حدود همان زمان تحت فشار قرار دادند و برگشت مسابقات خود را به امید نگه داشتن رای دهندگان خود را امن در طول بیماری همه گیر.

قیمت شهرستان حزب دموکرات رئیس استیو Gustafson گفت: روزانه وحش آن را “هولناک” است که در فرد رای گیری اتفاق می افتد.

“چگونه می تواند این گسترش بیشتر ؟ این پوچ” او گفت:. “بدیهی است که مردم در حال رفتن به مریض آنها در حال رفتن به گسترش ویروس ها و مردم در حال رفتن برای مردن. و این درست نیست.”

هنوز هم در روز سه شنبه رای دهندگان نشان داد تا تلاش برای, اجتماعی دور, اما بدون شک قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به بازیگران خود را رای. در میلواکی که در آن شهر کمیسیون انتخابات منتقل شده بود به 180 رای گیری مکان به “پنج مرکز رای دهی” به دلیل “کمبود شدید در انتخابات کارگران” صف های طولانی تشکیل شده است. فیلم و عکس از رای دهندگان انجام چیزی بسیار عادی در چنین وحشتزده بار بلافاصله جلب عبارات شوک آنلاین.

یکی از کسانی که رای دهندگان به Ronny تپه 65 بازنشسته کارگر ساختمانی منتظر بیش از دو ساعت به رای دادن. لباس پوشیدن و در کت و شلوار آهسته دویدن و پوشیدن پزشکی, ماسک, پلاستیک, دستکش و یک کلاه بیس بال تفنگداران دریایی او گفت: حس وظیفه هرحال ترس خود را از ویروس.

“من می ترسم ؟ جهنم آره من می ترسم!” او گفت:.” این ویروس گرفتن سیاه مردم در این جامعه اما من می دانستم که آنچه که من تا به حال به انجام. بابا من نمی تواند رای خود را در طول زمان پس از من به او رای دادند.”

صبر طولانی نیز جلوگیری نمی کند لورن گیلبرت دانشجویی حمایت مشاور و استاد کمکی. این مرد 26 ساله در رای گیری روز سه شنبه در یک رای گیری در محل واقع در یک منطقه عمدتا سیاه و سفید محله و توضیح داده شده که خطوط “بودند در اطراف بلوک.”

“آن زمان من تقریبا 2 ساعت به رای” گیلبرت گفت. “من می ترسم من احساس قدرت. من پرشور در مورد رای گیری به عنوان یک مربی.”

“من همیشه رای, اما من نمی خواهم به امروز در اینجا. من می ترسم من می تواند ویروس ها و آوردن آن به خانه به خانواده من, اما من غایب رای نمی رسند گفت:” لیلی Miller, 34, تمام وقت, اقامت در خانه مادر. “شوهر من در خانه مانده از کار با کودکان و نوجوانان پس از من می آیند رای می دهند. شوهر من دریافت رای خود را به طوری که او قادر به رای دادن هستند.”

Jazemeka فولر از 18 سال یک دبیرستان شد و در پای صندوق رای برای اولین بار در روز سه شنبه.

“من دروغ نمی خوای من می ترسم” او گفت:. “زمانی که من جوانتر بود من واقعا هیجان زده بود به نوبت 18 و رای دادن. من پاریس استفاده می شود برای همیشه به من بگویید که تاریخ رای گیری در این کشور و چگونه مردم سیاه و سفید نمی تواند رای دادن. اما امروز شور و هیجان من تا به حال رفته است.”

در روزهای منتهی به مسابقه سرد چهل تکه از داستان آمده از مردم در ویسکانسین که می ترسید چه در فرد رای گیری می تواند به ارمغان بیاورد. برای 23 سال Briana علائم آن را به معنای “اضافی احتیاطی فردا یک ماسک صورت Lysol دستمال و دستکش.”

شانون رومرو, 22, خدمات, صنعت, صنعت و کارگر است که یک نظرسنجی کارگر پس از سال 2016 گفت: محل رای تحکیم شد “مأیوس کننده و خسته کننده است.”

“رای گیری سایت در حال رفتن به دیدن هزاران نفر از رای دهندگان برای کسانی که نمی باید توانایی به رای غایب و در عین حال که سطح تراکم خدشه دار بهداشت و درمان کارگران و سایر رای دهندگان” رومرو گفت. “آن دزد حق افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن, و آن را مانع از کسانی که بدون دسترسی به مهد کودک و یا اتومبیل و یا زمان بین کار می کنند.”

اوضاع در انتظار رای دهندگان بر این که آیا آن را ارزشمند به خطر سلامت به بازیگران یک فرد در رای گیری سه شنبه دیده می شود می تواند در آینده برای هفته ها. چهار متحده شد برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی در 17 مارس با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشورهای خود را. در حالی که هنوز سه برگزار شد مقدماتی آریزونا و فلوریدا و ایلینوی بی سابقه حرکت توسط Repubican فرماندار اوهایو رهبری به دولت عقب هل دادن برنامه های خود را برای رای دادن در فرد است که در همان روز.

و حتی اگر یک پرتره از سردرگمی پدید آمده از ایالات متحده که رفت جلوتر با مسابقات خود را به عنوان برنامه ریزی شده ویسکانسین فرماندار دموکرات تونی Evers تنها نقل مکان کرد و در روزهای اخیر به تلاش و ناموفق فشار خود را به حالت اولیه.

خود را در ساعت یازدهم تلاش برای به تاخیر انداختن مسابقه مسدود شده بود برای اولین بار توسط دولت جمهوریخواه مجلس قانونگذاری و پس از آن توسط دولت و دادگاه عالی دوشنبه.

در بیانیه ای پس دولت تصمیم دادگاه عالی ویسکانسین مجلس رابین Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد حفظ “ما حمایت برای هر کس به رای غایب.”

“ما همچنان به این باور است که شهروندان باید قادر به استفاده از حق رای خود در پای صندوق های رای در روز انتخابات باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار” دولت اوباما رهبران گفت: در بیانیه مشترک.

در حکم اواخر روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده گفت که رای غیابی باید “شهریور در انتخابات روز” لغو پایین تر تصمیم دادگاه که رای شهریور پس از روز انتخابات خواهد بود “هنوز هم محسوب می شود تا زمانی که آنها دریافت شده توسط آوریل 13.”

“اگر شما فکر می کنم که این چیزی است که باید اتفاق می افتد امروز حال شما یا ناآگاهانه در مورد coronavirus یک پوچ حزبی و یا یک جمهوری خواه منصوب عدالت از دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا” ویسکانسین حزب دموکرات رئیس بن Wikler توییتی صبح روز سه شنبه در مورد یک ویدیو از ووکشا رای دهندگان ایستاده در خط.

بیش از 1.2 میلیون رای غیابی درخواست کرده در ویسکانسین با توجه به دولت در کمیسیون انتخابات. این گزارش روز شنبه که نزدیک به 865,000 بازگشت شده بود.

اما یک کمبود شدید نظرسنجی کارگران که روشن شد به مقامات هفته گذشته بدان معنی است که چشم انداز رای گیری در فرد می تواند یک خطر ناک انتخاب در یک دولت دموکراتیک که در آن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers در حال حاضر با صدور ماندن در خانه برای کمک به مبارزه علیه گسترش COVID-19.

همانطور که از شنبه, دولت را در بخش بهداشت و درمان ذکر شده 2,440 COVID-19 موارد در ویسکانسین.

هفته گذشته هر دو سناتور. برنی ساندرز (I-VT) و دولت حزب دموکرات به نام برای انتخابات به تعویق افتاد. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ملحق نشده که تماس بگیرید. این presumptive نامزد هنوز هم یک راه برای رفتن قبل از رسیدن به نماینده آستانه او نیاز به رسمی تبدیل دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز وزن در دولت دیوان عالی کشور مسابقه با کمی نگرانی برای اپتیک تشویق در فرد رای گیری در طول بحران بهداشت عمومی. فقط روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود این کشور “این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار دردناک دو هفته” هنگامی که آن را به بیماری همه گیر کوروناویروس.

صبح روز سه شنبه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “ویسکانسین خارج شدن و رای دادن در حال حاضر برای عدالت دانیل کلی. محافظت از خود را 2nd Amendment!”

انتخابات نیز به معنای برخی از رای دهندگان تا به حال به این نوع سخت گیری در مورد سلامت خود و رفاه که می توانست تا حد زیادی از بین رفته دست نخورده در طول هر زمان عادی.

جان کنی برق منتظر دو ساعت در درایو-از طریق رای گیری در روز یکشنبه به منظور اولیه رای دادن. همسر او از قبل موجود شرایط و او احساس نمی راحت رای گیری در روز سه شنبه.

“خدا را شکر کردم و من تا به حال زمان برای انجام این کار, اما برای افرادی که نمی توانند این رنگ یک تصویر بزرگتر از دولت ما سیاست” کنی گفت.

43 ساله و نگران است که رای گیری در فرد می تواند به معنای بودن در معرض ویروس.

“من عصبانی هستم [درباره رای گیری] اما من خوشحالم که من رای دادند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>