افرادی که پوشیدن ماسک صورت متوقف نمی شستن دست: مطالعه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

افرادی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک صورت به احتمال زیاد به شستن دست های خود را کمتر به عنوان یک نتیجه از یک مطالعه جدید نشان داده است.

مطالعه منتشر شده در مجله BMJ تجزیه و تحلیل انجام شده توسط محققان در دانشگاه کمبریج و کالج کینگ لندن نشان می دهد مردم نمی گارنر یک از امنیت کاذب با پوشیدن ماسک صورت و همچنان به شرکت در دیگر اقدامات حفاظتی مانند شستن دست در میان تنفسی شیوع ویروس.

ادامه مطلب: 3 از 4 آمریکایی ها می خواهند ماسک به طور اجباری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: نظرسنجی

محققان با بررسی 22 سیستماتیک بررسی — که به بررسی تاثیر پوشیدن ماسک بر گسترش ویروس های تنفسی دیگر از COVID-19 برای تعیین اینکه آیا مردم در تعامل با “خطر جبران خسارت است.”

این مقاله توضیح می دهد که خطر جبران خسارت گفت: مردم باید “target سطح خطر آنها راحت هستند و آنها تنظیم رفتار خود را برای حفظ این سطح خطر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مفهوم نشان می دهد مردم را جبران درک افزایش ایمنی با افزایش خطرناک رفتار در جای دیگر.

برخی از مقامات بهداشت ابراز نگرانی اولیه در طول رمان coronavirus همه گیر است که ممکن است درگیر در این خطر جبران امید بستن به پوشیدن ماسک صورت و چشم پوشی از دیگر اقدامات حفاظتی به عنوان یک نتیجه.
Coronavirus: مطالعه جدید نشان می دهد ترکیبی از ماسک و شستن دست و اجتماعی فاصله توقف COVID-19 گسترش

Coronavirus: مطالعه جدید نشان می دهد ترکیبی از ماسک و شستن دست و اجتماعی فاصله توقف COVID-19 گسترش

محققان گفت: شش نفر از این مطالعات نشان داده است که پوشیدن ماسک صورت نیست که اثر سوء بر بهداشت دست.

“با پوشیدن ماسک نیست کاهش فرکانس از شستن دست و یا دست sanitising در هر یک از شش مطالعات” محققان نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در واقع دو تا از این مطالعات به این نتیجه رسیدند که نرخ شستن دست بالاتر بود در گروه که عینک چهره پوشانده اند.

به عنوان یک نتیجه از این محققان گفت که این ایده که ماسک صورت منجر به خطر جبران خسارت باید “گذاشته و به استراحت.”

ادامه مطلب: Coronavirus: ساختگی, ماسک صورت پزشکی, معافیت کارت رسوا انتاریو و تورنتو, مقامات

کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و دستیار استاد در دانشگاه تورنتو گفت: “ناهماهنگی شناختی” می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم در این مطالعات که عینک و ماسک و همچنین گزارش تمرین خوب بهداشت دست.

نظریه ناهماهنگی شناختی نشان می دهد هنگامی که یک فرد دارای دو یا بیشتر از دو متناقض باورها یا ارزش آن می تواند باعث ناراحتی روانی.

Furness گفت: این بدان معناست که اگر مردم در حال انجام یک چیز است که آنها خیال می شود مهم — مانند پوشیدن یک ماسک و یا تمرین فیزیکی, فاصله—, آنها به احتمال زیاد انجام دیگر “متجانس” همه چیز.

“اگر شما در حال شستن دست های خود را به دلیل شما رو نگرش درست و شما با پوشیدن یک ماسک به دلیل این که شما فقط نگرش راست و سپس کسانی که رفتارهای دیگر خواهد بود نوا,” Furness توضیح داد.

“و این چیزی است که مطالعه می گفت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: شما باید خود را حذف حلقه هنگام شستن دست های خود را?

Coronavirus: شما باید خود را حذف حلقه هنگام شستن دست های خود را?

اما Furness گفت که همیشه وجود خواهد داشت برخی از افرادی که دان که نگرش و کسی که نمی خواهد با رعایت بهداشت عمومی اقدامات است.

دیگران او گفت: ممکن است با رعایت برخی اما نه همه پیشنهادات از مقامات بهداشتی.

اما Furness گفت: تحقیقات نشان می دهد وجود دارد یک سطح بالاتر از افرادی که متعهد به بهداشت عمومی اقدامات از کسانی که غیر سازگار.

COVID-19 خستگی

در حالی که مطالعات محققان مورد بررسی قرار گرفته بودند COVID-19-مربوط به دکتر تیموتی حیله گر متخصص اپیدمیولوژی و استاد بازنشسته در دانشگاه رایرسون در دانشکده بهداشت عمومی گفت که او انتظار ندارد وجود دارد مقدار زیادی از خطر جبران می افتد در طول رمان coronavirus همه گیر یا.

من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به دیدن یک تصمیم ساخته شده است — ” خوب, شما می دانید, من وجود دارد, و من شروع به انجام است که به عنوان یک به طور کلی تابع روزانه,’,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن برای دیدن که حداقل در کانادا است.”

حیله گر گفت: در حالی که به احتمال زیاد وجود دارد برخی از افرادی که زیر هیچ کدام, یا فقط تعداد کمی از بهداشت عمومی دستورالعمل های او انتظار دارد که اکثر مردم می دانند که به کارگیری چند اقدامات حفاظتی مانند شستن دست های خود و پوشیدن ماسک — بهترین شانس خود را به قرارداد COVID-19.

ادامه مطلب: کروناویروس در زمان زندگی خود را. در اینجا چگونه خانواده خود را به یاد داشته باشید آنها را

اما Furness گفت: ممکن است برخی از افرادی که متعهد به اقدامات حفاظتی در آغاز همه گیر که در حال حاضر تجربه COVID-19 خستگی.

“این مردم هستند که واقعا بودند همفکر اما باد از بادبان و انطباق شروع به سقوط کردن” او گفت:.

با توجه به Furness این است که انتظار می رود به دلیل مرتبط با سلامت رفتارها “واقعا سخت است برای تغییر” به خصوص برای دوره های طولانی از زمان.

هنگامی که ترس اولیه از این بیماری همه گیر می پوشد Furness گفت: آن مشکل تر می شود برای دریافت عمومی مطابق با این رفتارها.

برخورد با دست خشک با توجه به شستشو

برخورد با دست خشک با توجه به شستشو

آنچه مقامات بهداشت عمومی باید انجام دهید در حال حاضر, او گفت:, که اشاره به نمونه هایی در حوزه های قضایی دیگر که این اقدامات حفاظتی ثابت کرده اند موفق خواهد بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“تیhings شروع به ظهور” او توضیح داد. “وجود دارد که برندگان و بازندگان — وجود دارد استراتژی های برنده و از دست دادن استراتژی.

“هنگامی که شما تجهیز مردم با بیش از فقط یک پیام اما واقعی بینش” من این کار از آنجا که ما می دانیم آن را کار کرده و در جای دیگر ” و ” این خطرناک است چون ما می دانیم که افراد دیگر را تجربه مردم را می توان درونی آن است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>