کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز عقب رانده روز جمعه در برابر اتهاماتی که به نام او برای یک recanvass از آیووا قفقاز تنها پس از آن روشن شد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز به دست آوردن در سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg به عنوان نتایج نهایی شد جدول.

“این است که نه تنها دقیق” پرز گفته سی ان ان در پاسخ به سوالی در مورد اتهام های ساخته شده توسط برخی از ساندرز حامیان. “منظورم این است که ما در حال حرکت — ما در حال کمک به — همه ما در مورد دقت و صحت. من در مورد چگونه آن را تحت تاثیر یک نامزد و یا یکی دیگر.”

پرز روز پنجشنبه درخواست فوری recanvass پس از آیووا حزب دموکرات را bungled گزارش از جلسه نتایج tweeting که “به اندازه کافی به اندازه کافی است” و با تاکید بر نیاز به “اطمینان از اعتماد عمومی” در نتیجه.

هر دو Buttigieg و ساندرز اعلام پیروزی در آیوا با دولت انتشار شماره روز پنج شنبه نشان دادن 100 درصد از حوزه گزارش. با توجه به کسانی که برگه, Buttigieg شد outperforming ساندرز توسط بیش از 1.5 هيئت دولت معادل, اگر چه, در آرای مردمی, Sanders, بود, پیش, توسط حدود 2500 رای نهایی تراز خام رای و بیش از 6000 در تراز خام برای رای دادن.

پرز روز جمعه اصرار تقاضای خود را از یک recanvass بود نامربوط به ثابت قطره حزبی نتایج از آیووا حزب دموکرات در روزهای اخیر نشان می دهد سفت نژاد برای وزارت امور خارجه محول معادل آن حزب و اکثر رسانه ها استفاده کنید برای تعیین برنده.

“من صحبت کردم به سن. ساندرز. من صحبت کردم به شهردار Buttigieg. من صحبت کردم به نامزدهای دیگر. و من به آنها گفتم ما ستاره شمال است که, دقت,” پرز گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر موضوع دیگری در شهرستان های دیگر که وجود دارد یک فرایند است. و همین دلیل است که ما خواسته ایم دولت اگر مسائل دیگر وجود دارد که ظهور اجازه دهید نگاهی به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im