پرز قول داد که عمدتا مجازی دموکراتیک کنوانسیون قرار داده خواهد شد ‘هیچ کس در راه آسیب است’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز روز جمعه به دنبال کاهش ترس بیش از این حزب قصد دارد برای برگزاری یک majorly کوچک کنوانسیون ملی در میان یک بیماری همه گیر در ماه آینده تعهد که “ما در حال قرار دادن هیچ کس در راه آسیب است” در حالی که حفظ ارزش سرگرمی.

“ایمنی کار [No.] 1 برای ما و به همین دلیل آن را می توان بطور قابل توجهی کوچکتر اما از آن خواهد شد کمتر, الهام بخش, کمتر هیجان انگیز” پرز در مصاحبه ای گفت: در SiriusXM را “جو مدیسون نشان می دهد” کمتر از یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی لغو شد در شخص خیمه حوادث برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما لنگر انداخته در میلواکی و ما را هیجان انگیز برنامه نویسی در میلواکی است. معاون رئیس جمهور را قبول نامزدی از میلواکی” پرز تأکید کرد. اما او اشاره کرد که در این سال دموکراتیک ملی کنوانسیون خواهد بود که تقریبا به طور کامل مجازی است “تو باید خیلی کمتر از افراد در آن” نسبت به سال گذشته است.

در اوایل این تابستان حزب دستور نمایندگان نیست برای آمدن به میلواکی پس از به تأخیر انداختن آن از جولای تا آگوست است و اجازه می دهد نمایندگان را به رای دادن به presumptive نامزد جو بایدن از راه دور ماهواره ای “مینی کنوانسیون است.” هنوز هم به عنوان مواردی از coronavirus در ادامه به افزایش در سراسر کشور برخی از دموکرات ها ابراز کرده اند مکث حتی در مورد برگزاری تجمعات کوچکتر.

در حالی که پرز اصرار جمعه که فرد در حوادث هنوز هم جای او اشاره کرد که برگزاری این جشن در یک کوچکتر محل از اصل برنامه ریزی شده و وجود دارد که تمرکز بر روی ساخت کنوانسیون “ساخته شده برای تلویزیون است.”

“ما اعلام کرد این ماه پیش به دلیل علم بسیار روشن است که ما نمی تواند با خیال راحت قرار داده و در یک کنوانسیون با کسانی که هزاران نفر از مردم در عرصه” پرز گفت, اذیت کردن یک “هیجان انگیز” صف کنوانسیون سخنرانان علاوه بر معاون رئیس جمهور سابق.

رئیس نگهداری می شود که این حزب قرار دادن حق بیمه ایمنی برای کسانی که درگیر در کنوانسیون گفتن میزبان جو مدیسون که تیم برنامه ریزی شامل “دو تا از ترین در جهان انجام اپیدیولوژی.” او همچنین وعده داده است که کنوانسیون برنامه ریزان انجام شد “تست سخت” از کسانی که بر روی زمین “به طوری که آنها در معرض خطر نیست هیچ کس دیگری در معرض خطر است.”

اما پرز نیز نمی تواند مقاومت در برابر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دموکرات ها بوده است “پس این علم از ابتدا” و تاکید کرد که آنها تا به حال کوچک شده و قرارداد خود را بسیار پیش از جمهوری خواهان که شروع به انجام این کار به صورت جدی تنها در هفته های اخیر قبل از رئیس جمهور کشیده پلاگین در در شخص رویداد.

“ما افتخار ارزش های دموکراتیک پارتی” پرز گفت: از کنوانسیون. “ما برجسته کردن ارزش های جو بایدن و یکی از ارزش های جو بایدن و فروتنی است. جو بایدن نیاز ندارد و ارضاء نفس از احاطه 20,000 مردم است و به همین دلیل ما در حال انجام آن را در راه امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>