شهروندان آمریکایی در پرو است که در حال تلاش به سر خانه و در پاسخ به شیوع کروناویروس در حال برگزار شد, در آنجا توسط یک دولت پرو که برای اولین بار می خواهد اطمینان هزاران پرو شهروندان خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده با توجه به دو منبع آشنا با این وضعیت.

پرو در روند خاموش کردن تمام مسافرت های بین المللی اما هزاران نفر از آمریکایی ها بر این باور هستند که در کشور باقی می ماند. یک مقام آمریکایی آشنا با این وضعیت گفت: دولت پرو اجازه می دهد آنها را به ترک تا زمانی که کاخ سفید را تضمین می کند هزاران نفر از پرو داده می شود عبور امن خانه.

“دولت پرو است که اساسا برگزاری این آمریکایی ها گروگان” رسمی ایالات متحده گفت. “آنها می خواهند آمریکا برای پر کردن هواپیما با پرو قبل از آنها به شما اجازه به هواپیماهای زمین را انتخاب کنید تا آمریکایی ها. اما آنها آماده نیست و یا سازمان یافته در ایالات متحده به جمع آوری مردم خود و آنها نمی خواهند به پرداخت هزینه برای پرواز است.”

یک آمریکایی گیر در آمریکای جنوبی گفت: او دریافت اطلاعات مشابه از دفتر سناتور. دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات. فاینستاین را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“[وزارت امور خارجه] بازگشت برنامه ریزی شده پرواز کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط دولت پرو” خواندن یک ایمیل از فاینستاین را به رشته آمریکایی است. “آنها درخواست متقابل برای حمایت از شهروندان خود برای ترک ایالات متحده است.”

وزارت امور خارجه گفت: این پرواز گروهی از آمریکایی ها خانه در روز شنبه از جمله “پزشکی آسیب پذیر” شهروندان و برخی از داوطلب سپاه صلح و سفارت پرسنل. اما یک سخنگوی نیست اظهار نظر در مورد اینکه آیا دولت پرو جلوگیری بقیه از ترک. دیپلمات های ایالات متحده برآورد چند هزار آمریکایی باقی می ماند در پرو یک سخنگوی نیست پاسخ به یک سوال در مورد تعداد.

پرو مقامات در ضمن می گویند که آنها صرفا تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن هر ملت ساکنان خانه.

“ما به طور جدی تعامل با مقامات وزارت امور خارجه به منظور هماهنگی در یک هارمونیک راه بهترین راه برای انجام آوردن آمریکایی ها از پرو بازگشت به آمریکا و پرو در آمریکا و بازگشت به پرو گفت:” Rodolfo پریرا مطبوعات مشاور برای پرو سفارت در واشنگتن است. “چه ما در حال تلاش برای راه اندازی بهترین سیستم برای انجام آن عمل است.”

پریرا اخراج سوال در مورد تنش بین دو طرف وجود دارد گفت: ثابت ارتباطات از جمله در سطوح بالا که بسیار از آنچه که مورد بحث است و تدارکات.

در یک مصاحبه تلفنی گفت: “نمی دانم که دقیقا چگونه بسیاری از پرو در ایالات متحده در تلاش بودند به خانه بازگشت اما تخمین زده شد که در آن حدود 6000. او آنها را به عنوان ترکیبی از دانش آموزان گردشگران و کارگران موقت. او اشاره کرد که دولت پرو در تلاش بود تا به کمک آن شهروندان سرگردان در کشورهای دیگر بازگشت و همچنین در حالی که پرو تحمیل کامل خاموش کردن مرزها و فرودگاه ها.

خواسته مورد انتقاد است که پرو اصل در نظر گرفتن آمریکایی ها گروگان تا شهروندان خود آورده بودند پشت پریرا گفت: “نه چنین نیست.” او گفت: آن را به سادگی یک ماده از روابط متقابل. “این یک مکالمه دو طرفه,” او گفت:. او بلافاصله پاسخ به پیگیری سوال در مورد اینکه آیا پرو پوشش هزینه های پرواز.

او همچنین خواست آمریکایی ها سرگردان در پرو را به بازدید از وب سایت های دولت خود را مرتب کرده است و اگر آنها نیاز به کمک.

آمریکایی ها نیز باقی می ماند گیر کرده در خارج از کشور در کشورهای دیگر از جمله گواتمالا که مرزهای خود را بسته این هفته. شهروندان آمریکایی وجود دارد پس از دریافت کمک از سفارت و قادر به پرواز کتاب خانه در حال عبور از مرز با مکزیک در droves برای رسیدن به فرودگاه که در آن هواپیما هنوز در حال مصرف کردن به ایالات متحده آمریکا, چند نفر بر روی زمین گفت: POLITICO.

وزارت امور خارجه روز جمعه آغاز شد, پرواز, پروازهای چارتر از مراکش یکی دیگر از hotspot برای آمریکایی ها رشته در خارج از کشور به 10 مختلف ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.

دولت ایالات متحده ساخته شده است که “فردی تلاش” را به خانه حدود 3000 آمریکایی ها پس از وقوع شروع موثر بر خدمات پروازی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک بعد از ظهر شنبه در کاخ سفید نشست خبری در coronavirus همه گیر

“من فکر می کنم وجود دارد تلاش مداوم به آدرس که با اجاره پروازهای تجاری است که دولت با ارائه” پنس گفت. حمل و نقل نظامی نیز در دسترس است.

“ما فقط تشویق هر آمریکایی است که به دنبال در از خارج از کشور تماس محلی سفارت ایالات متحده امریکا” پنس گفت. “اجازه دهید آنها را می دانم در مورد شرایط خود را. و می دانیم که ما در حال رفتن به محل کار به ادامه کار بسیار مجدانه به ما آمریکایی ها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de