MILFORD, New Hampshire—هرج و مرج آیووا انجمن تبار به بیشتر عدم قطعیت در روز سه شنبه هنگامی که مسئولان منتشر جزئی نتایج نشان می دهد که شهردار پیت Buttigieg لذت می برد و سرب کوچک در میان نمایندگان در Hawkeye دولت در حالی که از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-VT) تا به حال یک رهبری واقعی در میان رای دهندگان.

از بعد از ظهر چهارشنبه اعداد اعلام کرد به نمایندگی از 75 درصد از حوزه ها از دولت 99 شهرستانها و تصمیم به انتشار آنها موجب واکنش شدید میان چندین کمپین که استدلال کرد که دولت بیشتر botching انتخابات است که در حال حاضر خدشه دار اداری و فن آوری نادانی ذهن هرگز که در هر حال با استفاده از فاصله برای قرار دادن چرخش خود را در هنوز داده های مخفی. مقامات دولت قبلا اعلام نتایج قسمی تنها با 62 و 71 درصد از حوزه گزارش.

صحبت با خبرنگاران, تروی, قیمت صندلی از آیووا حزب دموکرات گفت: او با اعتماد به نفس در دقت داده اما او با قرار دادن یک تاریخ برای زمانی که او انتظار می رود نتایج نهایی منتشر خواهد شد.

“ما به زمان نیاز داریم” او گفت:.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه Buttigieg لذت می برد 26.9 درصد از نمایندگان ایالت—متریک که نامزدی تصمیم گرفته خواهد شد—ساندرز بود 25.2 درصد دیابت الیزابت وارن (D-MA) به 18.2 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال 15.6 درصد است.

در آن زمان جزئی اعداد شده و همه این مبارزات را ترک کرده بود دولت decamping به نیوهمشایر که در آن رای دهندگان خواهد شد و بازیگران خود را در رای گیری روز سه شنبه. اما حتی صدها مایل دورتر از نامزدها نمی تواند فرار سایه آیووا افتضاح بود که پرتاب دموکراتیک اولیه به یک حالت سردرگمی راست به عنوان آن را تا به حال آغاز شده است.

صحبت کردن در لکوونیا روز یکشنبه Buttigieg ارائه یک پاسخ عاطفی به نتایج قسمی نشان دادن او با یک باریک منجر شود.

“این تایید برای یک بچه در جایی در یک جامعه تعجب اگر او تعلق یا تعلق یا تعلق آنها در خانواده خود است که اگر شما در خود اعتقاد داشته و خود را به کشور های زیادی وجود دارد پشتیبان گیری از باور” او گفت:.

Buttigieg که در روز دوشنبه بود که ادعا کرد پیروزی قبل از نتایج منتشر شد و بلافاصله صف پنج سالن شهر در سراسر گرانیت دولت امید به محوری برای مسابقه بعدی که در آن او را banked خیلی از نامزدی خود را. در اوایل روز شنبه در تئاتر رکس در منچستر او اجتناب بحث آیووا فاجعه در دسترس نباشد. اما دیرین Rep. آنی Kuster یکی از بالاترین مشخصات endorsers به نظر می رسید به نور آن است. “من مطمئن هستم که زمانی که نتایج همه ما در حال رفتن به یک نتیجه فوق العاده!” او گفت:. که تصور می شد بعد از تقویت توسط ایندیانا دموکرات خود کمپین که با ارسال یک ایمیل در روز سه شنبه بعد از ظهر بیان کرد “در حالی که این تعداد در حال تایید, آنچه را نمی توان انکار کرد این است که ما ساخته شده تاریخچه شب گذشته است.”

تصمیم به اعلام خود پیروز بود rankled رقابت مبارزات هنگامی که Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق اولین بار از آن ساخته شده و سه شنبه شب ، اما برای هواداران خود آن را یک شات در بازو. استیسی اسنل یک دری اقامت و ثبت نام مستقل است که پشتیبان گیری Buttigieg گفت که او “فوق العاده تشویق” نتایج او را دیدم از مبارزات انتخاباتی خود در قفقاز.

“من فکر می کنم این بستگی دارد که چگونه شما اصطلاح پیروزی او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد نامزد صحبت کردن تا یک پیروزی قبل از هر گونه نتیجه اعلام شد و به طور رسمی. “من فکر نمی کنم کسی ادعا کرد که آنها برنده همه چیز است. ایده خوبی انجام و گرفتن پیام خود را و مردم را به نشان می دهد تا یک پیروزی است.”

اما Buttigieg تیم تنها کسی نیست که فریاد دفاع از آیووا. ساندرز’ تیم قرار داده و از خود خلاصه نماینده ریاضی در روز سه شنبه نشان Vermonter با سرب در میان حزبی رای دهندگان. اما خود را شمارش تنها شامل 60 درصد از حوزه و نمی لیست نهایی نماینده تعداد که واقعی متریک که نامزد انتخاب خواهد شد.

در روز سه شنبه به عنوان ساندرز شد شاخص به پرونده او به رای دهندگان پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه او آغاز شده در میلفورد, تولید مرکز Souhegan ولی با جمعیت 15,000. یک بار پر رونق ساخت شهر است, در بسیاری از, عکس جدید سیاسی پویایی که دموکراتیک زمینه در حال حاضر چهره: با رای دهندگان بود که پناهنده به تهمت بلکه نشانه آن است که این حزب می تواند تاخت و تاز. پراکندگی “بسته” نشانه ها و ساختمان خالی نقطه جاده ها و فلش قرمز رنگ, کسی که شام میخورد که باز بود برای یک دهه به طور ناگهانی تعطیل می شود در ماه گذشته تکان دهنده اعضای جامعه و خروج بسیاری از کارمندان بدون کار درست پیش از تعطیلات.

این است که در اینجا ساندرز به نظر می رسد علاقه زیادی به ساخت و تاخت و تاز به ثمر رساند قطعی پیروزی که بازداشته او و دیگران در روز دوشنبه. ساندرز’ تیم ساخته شده است به اندازه ارتش در نیوهمپشایر با بیش از 150 کارکنان در سراسر دفاتر 17. مبارزات انتخاباتی خود اشاره می کند که او برگزار شد یکی از نیوهمشایر, بزرگترین 2020 تظاهرات به تاریخ.

“برنی گذاشته است یک چشم انداز برای آینده ای بهتر صحبت می کند که به نگرانی و مبارزات خانواده های شاغل که بیشتر نگران ساخت به پایان می رسد دیدار و از آنها در مورد حزب ایدئولوژی” ساندرز’, New Hampshire, مدیر امور خارجه شانون جکسون گفت: Daily Beast, و اضافه کرد که خود را “سازگار و معتبر پیام همواره شیپور برای آوردن جدید و غیر سنتی رای دهندگان به جنبش ما.”

اما نه هر کس خریده است به برنی وزوز عمده فروشی. هانا قهوه ای 29 ساله متصدی بار در ماکارونی انبار یکی دیگر از محبوب رستوران در شهر گفت: او دوست دارد مقدار زیادی از آنچه ساندرز گفت. هنوز هم او بود که “یک کمی می ترسم که اگر برنی بودند به انجام خوبی است که ما ممکن است خیلی بیشتر عصبانی آمریکایی است.”

و پس از آن وجود دارد وارن. ماساچوست چپ دموکرات آیوا در دوشنبه شب این ادعا که مبارزات انتخاباتی او ساخته شده بود قوی تر از حد انتظار نشان میدهد. و مبارزات انتخاباتی خود را صرف شنبه گفت: خود را به شماره داخلی تا به حال نزدیک به آیووا رهبران.

هر چند او مانند ساندرز یک همسایه از ایالت نیوهمپشایر می تواند به اثبات سخت تر از آیووا. در حال حاضر وارن است رای گیری به طور متوسط نزدیک به 12 امتیاز پشت Sanders. اما مبارزات انتخاباتی خود را دولت بهره برداری از آن آغاز under-the-رادار در سال 2018 به خوبی قبل از او رسمی و ملی راه اندازی می ماند عمیقا کارکنان و او را به سفر در اینجا اغلب racking تا چند بالا تاییدیه در طول راه—از جمله از کتی سالیوان یکی از با نفوذ ترین دموکرات در دولت و حزب سابق صندلی.

“فراموش کردن آنچه در گذشته اتفاق افتاده و نگاه به جلو به آینده دور” سالیوان گفت: کم اهمیت جلوه دادن تاثیر بالقوه آیووا را در گرانیت دولت ترجیحات رای دهندگان. “بسیاری اتفاق می افتد بین آیووا و نیوهمپشایر. ما در حال رفتن به یک تخته سنگ پاک در حال حاضر.”

در حالی که وارن سرنوشت در نیوهمپشایر به نظر می رسید نامشخص بایدن را به نظر می رسید کاملا تلخ است. اگر نه برای اداری اتفاقات ناگوار شمارش آرا اصلی داستان از آیووا زیاد شده اند و خود را فقیر نشان دادن وجود دارد. و کمی وجود دارد که نشان می دهد که تیم خود را views اول-در-این-ملت های اولیه به عنوان یک دولت به یک bounceback. کمپین تبلیغات نه در هوا و مقامات بالا گزارش گفت: اهدا کنندگان است که آنها چشم خود را بر نوادا و کارولینای جنوبی که از آنها انتظار می رود را به نفع خود.

به سهم خود بایدن را شبکه گسترده ای از حزب وفاق ملی و بالا کمپین متحدان آیا بهترین خود را برای ابراز اعتماد به نفس در روز سه شنبه.

“این بایدن کمپین احساس بسیار خوبی در مورد آخرین شب” با نفوذ بایدن جانشین در اینجا در نیوهمپشایر گفت. “هر کس انتظار می رود آیووا قفقاز بودند که رفتن به بسیار رقابتی در میان نامزدهای متعدد و به نظر می رسد که مورد اگر چه همه این است که هنوز هم در انتظار نتایج نهایی است.”

اما در یک سخنرانی در Nashua برای یک رویداد با شرکت در آن بایدن دریافت به سلامتی با صدای بلند از کف زدن برای بارها و بارها محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بخش تنها چند ساعت قبل از او خطاب به ملت سابق معاونت به نظر می رسید برای لحظه ای از خلق و خوی کردن انتظارات خود را.

“نگاه مردمی ما تا به حال یک شب خوب شب گذشته در آیووا” او گفت:.

“مراقب باشید آنچه به شما می گویند به خاطر آن انجام نشده است. به من گفت: شب گذشته, اجازه می دهد آن زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im