پیت Buttigieg سابقه و امریکا صورت معنای تجاوز برابری—و از تعصب

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پیت Buttigieg: نیروی دریایی کت و شلوار و پیراهن سفید و کراوات. اگر او احساس کاملا وحشی, پیراهن آستین بدون کراوات. تیره مو کوتاه پشت و دو طرف شسته و رفته و مرتب. که استادانه سکسی مقدس فروشنده از “شهردار پیت” نامزد برای رئیس جمهور و (در زمان نوشتن) شاید-شاید-به دنبال-به احتمال زیاد برنده آیووا قفقاز.

یا نه پیت Buttigieg است و در نهایت شمارش به عنوان برنده در آیووا—اگر پس از آن او را برای اولین بار LGBTQ نامزد برای پیروزی در یک حالت مسابقه در انتخابات ریاست جمهوری اولیه—و هر آنچه شما فکر می کنم او (و تجاوز رای دهندگان هستند, یک, یکنواخت بلوک; پشتیبانی از بسیاری از حمایت از نامزدهای دیگر) آنچه که او انجام شده است به عنوان یک مرد همجنسگرا است از تاریخ ساخت خود توجه داشته باشید.

او در حال اجرا برای رئيس جمهور در برابر یک ویژه ضد همجنس رئیس جمهور و دولت و در حال حاضر در بیت خود را از این مسابقه او را در برنده شدن افزایش و ایجاد به یاد ماندنی عمومی شبح. ما پس از استفاده به خوبی تمرین کاملا درست بحث از “وجود دارد بیشتر به پیت Buttigieg از همجنسگرا بودن” است که ما می توانیم براق به یاد ماندنی, بسیار, گی, دستاورد پیت Buttigieg.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>