پیت Buttigieg بزرگ, نیوهمشایر, لحظه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

MERRIMACK, N. H. — دو روز پس از تعجب عملکرد در آیووا پیت Buttigieg انتخاباتی برگزار شد تاون هال برای جانبازان در اینجا. این رویداد پس از بسته بندی شده است که ده ها تن از خبرنگاران — از ایستگاه های تلویزیونی محلی و ملی رسانه — نمی تواند در, و تعداد زیادی از رای دهندگان تبدیل شد دور trudging از پشت به اتومبیل خود را سرد و عصبانی است.

برای Buttigieg آن مشکل خوب باید — بی تردید نشانه ای از افزایش علاقه نامزدی خود را و آیووا-سوخت و شتاب او را در انجام به New Hampshire. اما هجوم کنجکاوی و حمایت از رای دهندگان به مبارزات انتخاباتی خود در زور زدن برای نگه داشتن.

Buttigieg جدید Hampshire عملیات کوچکتر از کسانی که از برخی از رقبای ریاست جمهوری و مبارزات انتخاباتی خود کاهش یافته است و فقط 3 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در کشور یک سوم از هزینه های تبلیغات در آیووا. او ادعا نمیکند همسایه-دولت وضعیت مانند الیزابت وارن و برنی ساندرز. Buttigieg و ساندرز که ترک آیووا عملا بسته به حافظه بالا هستند در مسیر برخورد دوباره در نیوهمپشایر با توجه به یک تخته سنگ از نظر سنجی جدید در هفته جاری منتشر شد.

اما درس برای Buttigieg در آیووا — حل مخالفان خود را با چهره-به-چهره حمله رعد اسا از حوادث و تمرکز بر اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن استان ها — هنوز هم اعمال می شود در نیوهمپشایر به عنوان مبارزات انتخاباتی خود تصدیق به تکرار آنها در اینجا.

Buttigieg جدید رشد در اول ابتدایی دولت گرفته شده توسط یک 8-نقطه افزایش در نظرسنجی این هفته شامل “کل جدید پایه حامیان” پس از آیووا “و آن را به یک پایه قوی برای مطمئن — اما آن را مانند یک عملیات جدید و یک تلاش جدید گفت:” لوکاس مایر صندلی نیوهمپشایر جوان دموکرات. “این واقعا برای رفتن به پرده تا برای اولین بار برای این کمپین بیش از چند روز آینده. … آن را به غرق شدن یا شنا کردن.”

بالا گام برنامه لگد کردن اولیه برای Buttigieg که دور از تلویزیون بازدید و یک شهر با صبح روز سه شنبه در نیوهمپشایر در حالی که برخی از نامزدها حتی آیووا. خود برنامه که روز خیلی شلوغ بود که یک ماشین با کارکنان ارشد از گاز زد با عجله بین حوادث. در پایان روز Buttigieg شد ورزشی 5 ‘ o ‘ ساعت سایه.

بیش از آخر هفته او متقاطع دولت, جوش در سالن های شهر ها و کرباس ناهار در 10 شهر. آن را سخت به دست مقایسه با رقبای بزرگتر خود را که به رخ کشیدن نیست به عنوان قوی یک برنامه.

“آنها به نظر می رسد بسیار با تمرکز بر نشان دادن او می تواند انجام بسیاری از حوادث بسیاری از تهاجمی کمک رسانی و این که در مورد نشان دادن جوانان خود را در یک نور مثبت” گفت: جیم Demers یک دیرین نیوهمپشایر دموکراتیک استراتژیست که تایید شده است جو بایدن. Buttigieg در زمان مشابه رویه در آیووا فراگیر از طریق دولت با بیش از 50 سالن های شهر بیش از سه هفته.

Buttigieg را برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است نیز از نزدیک شبیه به پیام ها و مکان هایی که طنین انداز با مردم آیووا نمایندگان شان — گسترش ائتلاف او از دموکرات مستقل و “آینده سابق جمهوری خواهان” یک خط او به طور منظم trots در بیخ و بن.

“برو همه جا با همه صحبت کنید و به مکان های که افراد دیگر می رویم — که بخشی از استراتژی برای مبارزات انتخاباتی و عناصر عملیاتی خود را گفت:” Maura سالیوان 2018 دموکرات کنگره و نامزد Buttigieg ستایش با توجه بازدیدکننده داشته است مکرر خود به شهرستان سالیوان که بدبختانه از باراک اوباما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “[Buttigieg] برنده است مستقل وجود دارد.”

در نیوهمشایر مستقل می تواند در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به دلیل وضعیت باز اولیه سیستم است که می تواند از مزیت های بیشتر مرکز-چپ نامزد مانند Buttigieg “اگر آنها احساس می کنید مانند برنی است یک تهدید واقعی برای تبدیل شدن به نامزد” سعید بن LaBolt که مشغول به کار اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

تمرکز بر آوردن میانه رو و مستقل است “راه خود را از پرداختن به electability سوال و در حال حاضر آنها می توانید آن را با داده ها از آیووا” LaBolt گفت و اشاره کرد که Buttigieg برنده 21 شهرستان که بدبختانه از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا در مجموع بیش از 60 درصد از کسانی که محوری شهرستانهای استان است. “در حال حاضر که بسیار قوی تر از استدلال به عنوان او را از طریق حرکت, New Hampshire.”

اما نیوهمپشایر حزب دموکرات رئیس Ray Buckley انداخت آب سرد بر روی این ایده است که مستقل — که می تواند به جلو و یک رای برای هر دو خواهان یا دموکرات ها — می تواند نکته فلس است.

“جان مک کین در انتخابات سال 2000 بود و واقعا موثر در برقراری ارتباط و گرفتن مستقل به حرکت به عنوان یک بلوک. من فکر می کنم که یک وضعیت منحصر به فرد,” باکلی گفت. “پس از نامزدها تلاش کرده اند واقعا هدف مستقل و وجود ندارد بسیاری از موفقیت در آن است.”

هنوز Buttigieg موج که زمین به اولین تاون هال در Keene, N. H. خطاب به “آینده سابق جمهوری خواهان” و اضافه کرد که او را دیدم “چند نفر از شما در اینجا تصدیق” است که ممکن است آنها را شناسایی کنند که در راه است.

“ما ممکن است توافق بر روی همه چیز, اما ما می توانید موافقت کنید که زمان آن رسیده است که به ارائه را تغییر دهید قبل از اینکه خیلی دیر” Buttigieg به آنها گفت.

“مردم در حال تلاش برای پیدا کردن متوسط جایگزین برای برنی” گفت: Chris Bowen 60 ساله و بازنشسته است که canvassing برای Buttigieg و تماشا او را به صحبت می کنند در Keene در روز شنبه. “به خوبی انجام می دهند در آیووا واقعا کمک کرد او را به نظر می رسد مانند کسی که می تواند انجام دهد و من شنیدن که در درب.”

Buttigieg که با این نسخهها کار از نزدیک با دولت خود رهبری تیم دقیقا می داند که او چه کسی است و هدف در نیوهمپشایر — یعنی جانبازان و دانشجویان و متوسط رای دهندگان بودند که با اوباما در سال 2012 قبل از تعویض به ناروا در سال 2016. این درایوهای همه چیز مبارزه می کند: جایی که آنها کارکنان سازمان چگونه آنها رویکرد رای دهندگان و که در آن Buttigieg صرف نهایی خود را روز قبل از روز سه شنبه اولیه.

“آنچه که ما در حال دیدن یک موج از داوطلبان که گفت:,” چگونه می توانم کمک کنم چه می توانم انجام دهید؟’,” گفت: ویکتوریا ویلیامز, نیوهمشایر, مدیر امور خارجه. “این هیجان انگیز و به ما می دهد توانایی و حتی بیشتر به … کسانی که در یک گفتگو با مردمی است.”

ویلیامز گفت: کمپین اتحاد تمام وقت کمک رسانی کارکنان تعبیه شده در تمام کالج شهرها. و Buttigieg انتخاباتی متوقف می شود همچنین شامل برخی از جیب چند از افراد جوان در دولت دوم-قدیمی ترین به طور متوسط در کشور است.

داشتن “انرژی و حرکت با ما,” او گفت: “واقعا مفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>