پیت Buttigieg فوق العاده بی دست و پا اواخر شب میزبانی اولین بار او را می بیند برشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیلین و خود را

Category: دیلی بیست Comments: No comments

زمانی که پیت Buttigieg اول خود را اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری بهار گذشته او احتمالا نمی تواند تصور کند که کمتر از یک سال بعد از آن او خواهد بود مهمان-میزبانی Jimmy Kimmel Live! در وسط یک جهانی همه گیر.

این رمان ایده به سابق South Bend شهردار پر کردن در برای جیمی کیمل که خاموش بود تیراندازی خود را راه اندازی مجدد از کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟ , باید به نظر می رسید مانند یک ایده بهتر است چند روز قبل از رمان coronavirus تعطیل بسیاری از ایالات متحده است. میزبانی اواخر شب نشان می دهد که به چالش کشیدن در یک شب به طور منظم اجازه دهید به تنهایی در وسط یک بحران ملی بدون مخاطبان استودیوی زنده.

“در حال حاضر این است که یک شب عجیب و غریب برای ما” Buttigieg اذعان کرد در باز کردن تک صدایی. “نه تنها به دلیل این است که من اولین بار میزبانی یک بحث نشان می دهد اما از آنجا که ما در حال انجام آن بدون مخاطبان به طور منظم.” Buttigieg شوخی بود که آن را “ناامید کننده بود چرا که همانطور که همه شما می دانید, من دوست دارم به جمعیت گشت و گذار. سلام من چیز است.”

“هنگامی که شما لازم نیست که مخاطبان واقعی شما باید به یکی جعلی,” او اضافه شده پس از برش به فیلم از یک جمعیت بزرگ. “فقط مانند تهمت را افتتاح.”

به جای درستی برشته رئیس جمهور تهمت آدرس به ملت Buttigieg بینندگان خواست به تماس خود قانونگذاران و به آنها بگویید که “در حال حاضر زمان برای عمل است.”

“و من می دانم این است که یک زمان از اضطراب زیادی را برای کشور ما,” او گفت:. “اما باور کنید وقتی که من می گویند که عزم ملت ما قوی است. ما آرمان اجرا و امریکا همیشه خواهد بود امریکا. در واقع در اینجا این است که اثبات زندگی که از شب گذشته نقاب خواننده.”

پس از نشان دادن یک کلیپ از سارا پیلین آواز “Baby Got Back” در صورتی تله خرس صحنه و لباس او به شوخی “است که رفتن به من در سه ماه آن نیست؟”

بعد Buttigieg خطاب به برخی از “شک و تردید” شده است که در مورد او بیان شده میزبانی اواخر شب نشان می دهد. “آنها مانند” شما بیش از حد بی تجربه شما هرگز خوب اواخر شب میزبان’,” او گفت:. “خوب بسیاری از مردم گفت: من هرگز رئیس جمهور منتخب و من به آنها نشان داد!”

سابق-نامزد بهترین جوک ها در نهایت آمد و در هزینه های خود را. “همانطور که می دانید من کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در هفته گذشته بود که مایه تاسف است,” او گفت:. “اما چه می توانم بگویم ؟ برخی از نامزدها می دانم که آن زمان به خارج شدن از نژاد و برخی از نامزدهای Tulsi Gabbard.”

“اما واقعا در حال اجرا برای رئیس جمهور بود یک تجربه شگفت انگیز,” او اضافه شده است. “حمایت از کمپین من کردم باور نکردنی بود و من واقعا فکر می کردم ما تا به حال یک شات. اما معلوم من شد حدود 40 سال بیش از حد جوان و 38 سال بیش از حد است.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>