حاصل بهداشت عمومی برای به اجرا درآوردن جدید vaping محدودیت شروع ژوئیه 1

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مقررات برای جلوگیری از جوانان vaping در حال گرفتن اثر در تاریخ 1 ژوئیه در سراسر انتاریو است.

این تغییرات به دود رایگان, Ontario عمل شد و اعلام کرد در ماه فوریه در پاسخ به “افزایش نرخ vaping در میان جوانان است.”

در روز سه شنبه از آزادی مطبوعات پیتربورو بهداشت گفت: آماده است برای اجرای آن مقررات هنگامی که آنها را به اثر در روز کانادا.

این تغییرات عبارتند از:

  • محدودیت فروش طعم بخار محصولات تنها به تخصص vape فروشگاه ها و مجوز شاهدانه فروشگاه های خرده فروشی. فروشگاه های راحتی می توانید تنها فروش توتون و تنباکو منتول نعناع و طعم بخار محصولات.
  • محدودیت فروش بخار محصولات با نیکوتین بالا و غلظت های بیشتر از 20 mg/ml) به تخصص vape تنها فروشگاه.
  • تخصص vape فروشگاه های دیگر خواهد بود مجاز به داخل سالن نمایش و تبلیغات که قابل مشاهده هستند از خارج از فروشگاه خود را.

ادامه مطلب: Vape قلم مسئله نیروهای Sunwing پرواز از کانکون به کلگری برای منحرف کردن

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همانطور که با هر گونه تغییر جدید در مقررات ما تمرکز اولیه خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که تمام مکان های فروش vapes آگاه هستند از مقررات جدید و کار با آنها برای حذف محصول است که در آن دیگر اجازه” گفت: دونا Churipuy مدیر برنامه های بهداشت عمومی در انتشار. “حصول اطمینان از انطباق با این قوانین جدید بخش مهمی از کلی بهداشت عمومی استراتژی برای تضعیف جوانان و کاربران به غیر از توتون و تنباکو از استفاده از vaping محصولات است.”

در یک 2018-19 مطالعه توسط دولت کانادا 34 درصد از دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 گزارش شده بود تلاش vaping محصول که به آن اشاره شد به عنوان یک e-سیگار در این نظرسنجی. با توجه به یک نظرسنجی در سال 2017, 15 درصد از کانادایی ها سعی کرده بود یک vaping محصول با جوانان 15 تا 19 سال و افراد جوان 20 تا 24 ساله به احتمال زیاد به گزارش آنها سعی کرده بود vaping.

با توجه به یک سال 2020 نظرسنجی که توسط مرکز اعتیاد و سلامت روان در vaping رای انتاریو در میان نوجوانان بیش از دو برابر بین 2017 و 2019.

در انتاریو شما باید 19 برای خرید e-سیگار و vaping لوازم. آن است که توسط قانون مورد نیاز برای vape خرده فروشان در استان برای دریافت مناسب و مورد تایید دولت از شناسایی مشتری قبل از فروش آنها e-سیگار و یا منابع.

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا مجموعه دشوار حداکثر نیکوتین در سطح vaping محصولات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سال 2019 بهداشت کانادا انجام شده ملی بازرسی در سراسر شهرستان به بررسی چگونگی فروشنده انطباق در مقایسه با فدرال vaping مقررات. محلی بررسی انجام شده توسط پیتربورو بهداشت عمومی در سال 2019 یافت که 85 درصد از جمعیت نمی دود و که برای حمایت از دود و vape-رایگان فضاهای عمومی جهانی است.

Peterborough, نوجوانی, بحث vaping

Peterborough, نوجوانی, بحث vaping

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>