PGA Tour می تواند راه اندازی مجدد فصل بدون تماشاگر: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

PGA Tour گزارش بررسی امکان از سرگیری بازی بدون تماشاگر.

با توجه به یک یادداشت به بازیکنان به دست آمده توسط GolfChannel.com تور مقامات برنامه ریزی برای دیدار با بازیکنان در شورای مشورتی روز سه شنبه برای بحث در مورد یک فصل است که مختل توسط COVID-19 بحران است.

این یادداشت گفت که این بازی می تواند راه اندازی مجدد “با یا بدون طرفداران” در حضور و غیاب و بازیکنان خواهد بود که حداقل 3-4 هفته از اطلاع از جریان است.

“ما درک می کنیم که بسیاری از شما ممکن است تحت تاثیر محدودیت های مسافرتی و/یا ناتوانی در به عمل در منطقه خود را بنابراین ما می خواهید می شود قادر به شما زمان زیادی را به عنوان ممکن است اجازه می دهد تا شما را به دوباره به طور کامل آماده” این یادداشت بخوانید.

این رویداد برای اولین بار در تقویم است که هنوز رتبهدهی نشده است لغو و یا به تعویق افتاده است چارلز شواب چالش از مارس 21-24 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، این یادداشت اذعان دارد که تاریخ شروع بعید است اما.

“ما در حال بررسی گزینه های دیگر که اجازه می دهد تا ما را به حفظ حداکثر تعداد حوادث ما می توانیم در حالی که ما زمان بیشتری را به عنوان بحران تکامل می یابد” این یادداشت بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>