عکس افتخارات مصرف بیش از حد قربانیان به عنوان Piikani ملت می بیند سنبله در ماده مربوط به مرگ و میر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا سازمان مامان و جلوگیری از آسیب (MSTH) همکاری با Piikani کشور در جنوب آلبرتا برای برگزاری یک مراسم یادبود عکس, در روز یکشنبه.

“هدف از این شلیک اول از همه به افتخار عزیزان ما که از دست رفته اند به مصرف بیش از حد بحران” MSTH عضو Kym پورتر گفت. “ثانیا به تغییر ننگ مرتبط با استفاده از مواد مخدر.”

ادامه مطلب: Lethbridge داروسازی اعلام کرد بدون علامت COVID-19 تست رغم استان نگه داشتن آرام

افراد و خانواده ها جمع شده بودند در Piikani ملت, برگزاری, عکس های عاشق-آنهایی که دست به سوء مصرف مواد را در یک سری از سراسر کشور پروژه های عکاسی.

Jodi Verbosch, Piikani عضو و منجر به MSTH می گوید: مصرف بیش از حد مرگ و میر باید مشخصی در هفته های اخیر.

“در گذشته پنج هفته ما تا به حال شش overdose مرگ و میر را در اینجا بر ملت” او گفت:. “هستند بسیاری از خانواده های ساکن در ویرانی کامل به خاطر از دست دادن زندگی است که رخ داده است در اینجا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Verbosch می گوید: COVID-19 همه گیر نیست و وضعیت هر ساده تر هر دو در و خارج از کشور.

“مراکز بازتوانی بودن به مراتب سخت تر است اگر در واقع آنها در حال حاضر بسته شده است,” او گفت:. “دسترسی به سلامت روانی یک چالش بوده است مردم نمی تواند در فرد ملاقات با مشاوران.”

ادامه مطلب: هفته اول برگشت: Lethbridge ATB مرکز میدان باز برای رزرو به عنوان شناگران سر به استن Siwik

Verbosch تشویق مردم به تجهیز خود را با نالوکسان کیت حاوی یک دارو است که مسدود کردن اثرات مواد شبه افیونی و می تواند در جلوگیری از مصرف بیش از حد.

Byrdie Loyer برگزار شد که یک عکس از او زاده می گوید: بیشتر باید انجام شود در رزرو برای حمایت از کسانی که مبارزه به خصوص جمعیت جوان.

“تصاویر شبیه به این باید قرار داده تا در سراسر جامعه ما را به یاد مردم از آنچه که واقعا در رفتن,” او گفت:.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>