‘عکاس’ دارو مادر جدید برنامه ریزی شده برای سرقت نوزاد, پلیس می گویند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این شروع با یک پیشنهاد در Facebook گروه برای مادران نوزادان: یک عکاس مشتاق می خواستم برای گرفتن عکس از بچه ها به صورت رایگان برای ساخت نمونه کارها خود را.

به مادر خود در 5 هفته نوزاد آن را صدا مانند یک معامله بزرگ است. اما پس از سه جلسه با عکاس, دختر نوجوانش در دو چیز گفته در زمان وحشتناک تبدیل شود.

جدید مادر از خوردن یک کیک ارائه شده توسط جفت و به زودی شروع به احساس لرزان بی حس و کسل کننده. او می ترسید او دارو داده شده است گفت: بازدید کنندگان را ترک کنند و به نام 911.

پلیس در ایالت واشنگتن گمان او درست بود—و آنها می گویند او خوش شانس Feb. 5 برخورد در کبک نمی نوبه خود بسیار بدتر است.

محققان گفتند که جمع آوری مدارک و شواهد که 38 ساله “عکاس” ژولیت پارکر در حال برنامه ریزی برای سرقت یک کودک و بالا بردن آن را به عنوان خود را.

در بعد از ظهر جمعه کارآگاهان از سوراخ شهرستان کلانتر دستگیر پارکر که نیز رفته نام ژولیت نوئل و ژولیت سود و 16-year-old daughter. پارکر بود به اتهام اقدام به آدم ربایی و حمله درجه دوم.

آزادی از کلانتر, گفت, وجود دارد, پرچم قرمز است که چیزی عجیب و غریب بود جریان در طول پارکر زودتر مراجعه به صفحه اصلی. “مشکوک مشاهده شد مصرف تلفن همراه selfies با قربانی کودک و دیده می شد پاک کردن اثر انگشت کردن آیتم های او را لمس کرد داخل قربانی صفحه اصلی” گفتند.

کلانتر گفت که آنها را شناسایی کرده اند “اضافی قربانیان” اما از ارائه جزئیات.

در سال گذشته پارکر زد برای شهردار کلرادو اسپرینگز کلرادو با توجه به KOAA. در آن زمان او تا به حال تنها ساکن این شهر به مدت دو سال.

“من دوست دارم کلرادو اسپرینگز و من می خواهم به زندگی می کنند در اینجا بقیه زندگی من” پارکر گفت: پس از آن با توجه به روزنامه. “من می خواهم بچه های من قادر به اینجا زندگی می کنند و رشد می کنند تا در اینجا. من می خواهم به من grandkids قادر به رشد در اینجا و اینجا زندگی می کنند و بچه های خود را در اینجا.”

پارکر که زد بر روی پلت فرم از مسکن مقرون به صرفه و پایان دادن به بی خانمانی از دست رفته توسط یک زمین لغزش.

این روزنامه در گزارش سال گذشته که پارکر متهم شده بود در دادگاه فدرال با خاطی در سال 2014; او توضیح داد که او سرگردان بر روی اموال نظامی در طول یک پیاده روی و برداشت برخی از تفنگ گلوله—که یکی از آنها منفجر شد و در خانه و مجروح شدن او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>