ساسکاچوان کشاورزان “مطرح زنگ” بیش از اعتصاب خطوط در Co-op cardlocks در Moose Jaw می گوید: تولید کشاورزی Association of Saskatchewan (APAS).

APAS است نگرانی بیش از مخل دسترسی به روستایی سوخت که در نتیجه از ادامه کار اختلاف بین تعاونی پالایشگاه پیچیده و Unifor.

ادامه مطلب: 18 ترافیک بلیط صادر شده به عنوان رجینا پلیس دراز اتهامات ادعایی Co-op پالایشگاه رویارویی

“ما اعضای یک پنجره که در آن به دانه ما 2020 محصول در این سال بسیاری از تولید کنندگان هنوز هم مسابقات خود را به صورت کامل 2019 برداشت” APAS جمهور تاد لوئیس در بیانیه ای گفت.

“در صورت COVID-19 ما در حال حاضر در حال برخورد با یک بسیار ناچیز عرضه مواد غذایی وضعیت در کانادا و سراسر جهان است. آخرین چیزی که کشاورزان در حال حاضر نیاز است که بذر به خطر بیافتد توسط قادر به دریافت سوخت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Cardlock ایستگاه یک منبع اصلی سوخت برای بسیاری از تولید کنندگان گفت: لوئیس که در نزدیکی مزارع خاکستری, Sask.

“در بسیاری از موارد کشاورزان دوباره پر کردن سوخت خود را تامین روزانه و سفر در مسافت های طولانی برای جلوگیری از اعتصاب خطوط یک گزینه نیست” لوئیس گفت. “این است که یک ماده از راحتی. آن بوده است سرد و مرطوب زمستان در بسیاری از مناطق و تولید کنندگان در حال تماشای پنجره خود را به صورت مطلوب بذر در شرایط شروع به نزدیک است.”

بهار بذر در ساسکاچوان در حال حاضر در پشت میانگین پنج ساله است. با توجه به این استان محصول گزارش هفت درصد از 2020 محصول در زمین نسبت به نه درصد سال قبل است.

شروع کند به بهار است و تاخیر در حوزه عملیات در مناطقی از استان, اما بسیاری از تولید کنندگان نشان داده اند در محصول گزارش خواهد شد که آنها در این زمینه ظرف چند هفته آینده به عنوان زمینه های خشک و دمای خاک افزایش می یابد.

کوین Bittman, رییس جمهور برای, محلی, 594, می گوید اعضای آن بودند مسالمت آمیز اینجا در Moose Jaw و “نه یک کامیون رد شد ورود به bulk station.”

“ما می خواهیم کشاورزان به درک که ما نمی خواهیم به انجام این کار, اما ما باید 730 خانواده ها که کار نمی کند به دلیل این تحریم” Bittman گفت.

ادامه مطلب: Unifor رد Co-op آخرین پیشنهاد تماس در استان به پایان کار اختلاف

APAS درخواست هر دو طرف — Co-op و Unifor — به با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که بحرانی عرضه سوخت به ساسکاچوان موتور اقتصادی حفظ شود در این لحظه بسیار مهم در فصل رشد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ساسکاچوان تولید کنندگان در یک موقعیت به وزن در یا حل و فصل اختلاف بین اتحادیه و مدیریت” لوئیس گفت. “اما اخلال ما ضروری تامین سوخت در یک بحرانی و حساس به زمان دوره کشاورزی است که به هر کسی استفاده.”

محلی 594 است به نام دولت ساسکاچوان برای تحمیل داوری الزام آور. يکپارچه تعاونی با مسئولیت محدود. دارای قفل شده است و بیش از 700 نفر از کارکنان بخش Co-op پالایشگاه برای بیش از شش ماه.

دولت قبلا منصوب ویژه میانجی اما پس از 20 روز از جلسات Co-op را رد کرده و توصیه.

این چراغ Co-op به ارائه آخرین و نهایی ارائه با حدود 90 درصد از محلی 594 رای گیری اعضای آن را رد.

در مارس 25, برتر اسکات وزارت معارف در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت او نمی خواهد تماس مقننه برای تحمیل داوری الزام آور.

ادامه مطلب: شهر رجاینا درج خود را به Unifor Co-op پالایشگاه کار اختلاف

“اگر که باید انجام شود این امر می تواند بی سابقه ای است که این استان تاریخچه و من آگاه از موارد بسیار کمی اگر هر سراسر کانادا که در آن است که در واقع رخ داده است” معارف گفت.

“این است که بخش خصوصی کار اختلاف است که اتفاق می افتد.”

برتر آیا دولت وزیر دادگستری رسیده به هر دو طرف به بحث و گفتگو “با آنچه در مراحل بعدی هستند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک بخش از Unifor نشان دهنده برخی از اخبار جهانی کارکنان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر