چیدن low-profile, فرانسوی, ساعت, پاکسازی شرط بزرگ را بر خود

پاریس — امانوئل پاکسازی منصوب low-profile محافظه کار ژان کستکس خود را به عنوان نخست وزیر روز جمعه در یک حرکت است که به معنی رئیس جمهور فرانسه است که به طور موثر به شرط بندی در خانه خود را.

در انتخاب چنین کمی شناخته شده در شکل به جای ادوارد فیلیپ به عنوان رئیس دولت خود را پاکسازی نشان داد او خواهد شد و حتی بیشتر مسئول سیاستگذاری در دو سال باقی مانده از مدت خود را.

کستکس است که شهردار این شهر کوچک Prades در جنوب فرانسه قبلا داده شده است ظریف کار از دست زدن به طرح دولت برای خروج از coronavirus مستند.

امید بدترین جنبه های بهداشتی از coronavirus بحران در حال حاضر پشت سر او پاکسازی است عطف توجه خود را به هنوز هم اتفاق می افتند عظیم اقتصادی خرید اینترنتی. چگونه رئیس جمهور دستگیره که جنبه ای از بحران خواهد شد یک عامل تعیین کننده در انتخاب مجدد شانس در سال 2022. و او در حال گرفتن شانس در واگذاری این کار به یکی دیگر از قدرتمند شکل است.

“وجود دارد یک دوره [اجتماعی و اقتصادی] بازسازی به رهبری” گفت: در پاکسازی ، “او [رئیس جمهور] است تنظیم کردن با یک مرد جدید برای یک مرحله جدید در یک مسیر جدید است که او گذاشته است.”

اما جزئیات این مسیر جدید پاکسازی برنامه های در نظر گرفتن باقی می ماند تا حد زیادی ناشناخته حتی به اعضای کابینه.

استعفای دولت شد و محکم برگزار شد و حتی در درون دولت. وزرای کشف تنها چند دقیقه قبل از این که جلسه کابینه برای جمعه برنامه ریزی شده صبح شده بود لغو شد.

با وجود قول از ماه مارس که او را “دوباره” خود و ارسال سیگنال از یک شیفت به تمرکز بیشتر اجتماعی و سبز, سیاست پاکسازی است که به جای دو برابر را در یک دوره است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مرکز-راست در شرایط اقتصادی است.

او از قبل پیش بینی این فرصت را به تغییر رویه با انتصاب یک غیر محافظه کار نخست وزیر و یا یک زن را به عنوان او نشان داد او می خواست به انجام زمانی که او برای رئیس جمهور در سال 2017.

انتخاب خود را از کستکس نشان می دهد پاکسازی ممکن است از دست دادن در تلاش برای پیروزی جناح چپ رای دهندگان که نا امید شده توسط بسیاری از سیاست های خود در طول سه سال گذشته اما یک بخش ضروری از او بعید است موفقیت در سال 2017.

کستکس شد مشاور امور اجتماعی رئیس جمهور فرانسه نیکولا سارکوزی در دولت قبل از تبدیل شدن به معاون دبیر کل Elysée در سال 2011 یک پست کلیدی است که پاکسازی خود را اشغال کردند.

نخست وزیر جدید شروع به فعالیت سیاسی خود را با حزب محافظه کار سنگین وزن خاویر برتراند اول خود را به عنوان رئیس کابینه در وزارت بهداشت و درمان و بعد از آن در وزارت کار در 2000s.

کستکس خیلی مشترک با فیلیپ سلف خود. هر دو قبلا از اعضای محافظه کار Les Républicains, پارتی, محلی و مقامات منتخب و بخشی از نخبگان دایره سطح بالا کارمندان دولت.

اما کستکس است رئیس ستاد خواهد بود Nicolas شادی که اتحاد سوسیالیستی گذشته اما بسیار نزدیک به پاکسازی خدمت داشتن در کنار او به عنوان معاون دبیر کل Elysée تحت رئیس جمهور سابق فرانسوا اولاند. پاکسازی تا به حال در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای شادی کردن به فیلیپ را رئیس ستاد.

در مراسم تحویل قدرت هر دو Philippe و کستکس تا به حال بسیار گرم و کلمات برای گفتن در مورد یک دیگر. “شما می دانید که چگونه به صورت تصمیم گیری است که گاهی اوقات دشوار است و حق تصمیم گیری” فیلیپ گفت کستکس.

کستکس صحبت کردن با لهجه جنوبی به ویژه در آغاز سخنان خود با برشمردن یک لیست طولانی از آنچه که او به نام فیلیپ موفقیت از جمله بالاترین نرخ بیکاری در یک دهه و همچنین کاهش مالیات دولت در محل قرار داده.

او همچنین وعده داده شده تداوم در مرحله جدید است.”یک مرحله جدید است که شروع آن است که دیکته شده توسط یک زمینه جدید… بحران بهداشت و درمان است که متاسفانه بیش از” کستکس گفت. “ما باید بیشتر از همیشه به مبارزه با این بحران است که در نظر گرفتن نگه دارید و به طور خاص ادامه اصلاحات است که شما را در محل به منظور مطمئن شوید که ما از آن آمده قوی تر و متحد است.”

پاکسازی ساخته شده حرکت خود را برای تغییر شکل حکومت پس از خود La République En Marche (LREM) رنج می برد و یک شکست در انتخابات محلی روز یکشنبه که در آن سبزی جاروب شهرهای بزرگ در حالی که وقت محافظه کار و سوسیالیست شهرداران تا حد زیادی برگزار شد به صندلی های خود.

“او می تواند ساخت یک آرام گفت و گو با سرزمین” گفت: این مقام در پاکسازی را ترسیم نقاط قوت کستکس.

آرایش از دولت جدید انتظار می رود که نشان داد در هفته آینده با اولین جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *