Piers Morgan انفجار ‘دوست’ مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس پاسخ: ‘عدم مردم آمریکا’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

انگلیسی صحبت کردن مجری Piers Morgan دیرین از دوستان نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برافراشته در برابر رئيس جمهور در پاسخ به COVID-19 همه گیر در روز یکشنبه ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است “شکست مردم آمریکا” و عطف خود coronavirus جلسات مطبوعاتی به “خود خدمت تظاهرات.”

مورگان سابق مشهور شاگرد برنده است که تا حد زیادی در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ریاست جمهوری خود به نظر می رسد در سی ان ان منابع قابل اعتماد به بحث اخیر خود با انتقاد از اینکه چگونه هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون به کار گرفته اند این بهداشت عمومی بحران. ظاهر می آید روز پس از مورگان نوشت: یک ستون کوبیدن “پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن” عملکرد در طول همه گیر تشبیه رئیس جمهور به “امپراتور بدون لباس است.”

و اشاره کرد که جانسون و مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ شده اند “بسیار شبیه” مورگان در ادامه گفت که “کلاهبرداری” هر دو از رهبران مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل شدن به محبوب و برنده انتخابات هستند و شکست آنها را در حال حاضر.

“آن را در مورد سیاست های حزبی دیگر آن را در مورد دشت جنگ بحران رهبری” مورگان سابق CNN میزبان خود گفت. “این یک چیز متفاوت است. آنچه که من متوجه شده ام با بوریس جانسون و با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آشکار ناتوانی در segue به رهبران جنگ. آنها هنوز هم در حال بازی کردن بازی های قدیمی از سیاست حزب.”

اشاره کرد که به نظر او مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دوست” the Daily Mail editor-در-بزرگ گفت که او را به تماشای روزانه کاخ سفید جلسات با “نصب وحشت” از آنجا که این چیزی نیست که یک رئیس جمهور باید انجام دهند.

“و تمام است که لازم است از رئیس جمهور در آن لحظه و هر رهبر جهان رک و پوست کنده, آنها را به آرامش نمایش اقتدار آنها به صداقت آنها باید به طور دقیق و کاملا واقعی با آنچه که آنها در حال گفتن به مردم است و آنها باید توانایی نشان دادن همدلی” او بانگ زد.

“تقریبا در هر سطح که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این لحظه شکست خورده است مردم آمریکا” مورگان ادامه داد. “او تبدیل این جلسات را به خود aggrandizing خود توجیه بیش از حد دفاعی, سیاسی حزبی—تقریبا مثل یک رالی به او.”

میزبان برایان Stelter خواسته همکار سابق خود اگر او تا به حال هر شخصی بینش را به آنچه باعث شد این واکنش از رئیس جمهور با توجه به رابطه نزدیک.

ستایش چگونه دیگر رهبران جهان از جمله فرانسه امانوئل پاکسازی و آلمان آنجلا مرکل به کار گرفته اند بحران مورگان پیشنهاد کرد که تهمت نمی درک عظمت وضعیت این ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند از آن به عنوان “فقط یک چیز دیگر برای مقابله با است.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در حال سقوط هستند و به همین دلیل است که — او نیاز به درک این آنها در حال سقوط چرا که مردم به او اعتماد ندارد,” او اضافه شده است.

“او تبدیل این جلسات را به خود خدمت کنند ، من نمی فهمم که چرا او نمی تواند انجام دهد اصول اولیه بحران رهبری است که به این مکان می آیند با شما و باور شما و به احساس می کنید که شما را در کنار خود و نشان دادن آنها همدلی است که آنها نیاز به زمانی که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند.”

پرسید که آیا او نگران است که او را به خطر می اندازند دوستی خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن بر او سخت انتقاد مورگان گفت که او “همیشه سعی کردم به پرده” با رئیس جمهور اما او واقعا نمی مراقبت “در مورد تعارفات از اینکه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به جرم می شود.”

“او را به قرار دادن این کشور قبل از خود” مورگان ادامه داد. “او برای قرار دادن آمریکایی ها قبل از انتخابات. او را به یادآوری خود را هر روز آنچه امروز می توانم انجام دهم برای جلوگیری از بیشتر زندگی کشته شدن ؟ چگونه می توانم نمره بیشتر خرده امتیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>