در این ساعت از یک هلیکوپتر حمل کوبه برایانت و 13-year-old daughter سقوط در کالاباساس کالیفرنیا روز یکشنبه روده غم انگیز حساب باید trickled مورد هفت مسافر دیگر در هیئت مدیره. در میان آنها بود 50 ساله هانتینگتون بیچ ساکن Ara Zobayan خلبان این هواپیما که تا به حال پاک کردن رکورد ایمنی و اقدام به سفر از طریق شرایط نامطلوب است.

قبل از روز یکشنبه سقوط خلبان و مربی پرواز نداشت قبل از حوادث و یا پرواز حوادث با توجه به ایان گرگور کالیفرنیا سخنگوی اداره هواپیمایی فدرال. Zobayan دریافت اولین مجوز خلبان خصوصی با یک هلیکوپتر امتیاز در 21 ژانویه سال 2001 و خود را خلبان مجوز تجاری در دسامبر 3, 2007.

اما قبل از او آموخته بود به پرواز در گروه 3 حمل و نقل هوایی و صمیمی مدرسه پرواز در ون نویس کالیفرنیا است. با توجه به رئیس جمهور کلودیا لوری Zobayan آمده بود به آکادمی در سال 1998 و به سرعت تبدیل شد جاسازی شده در جامعه خود را. “این است که در آن آرا آموخته به پرواز,” او گفت: روزانه وحش. “این است که در آن آرا کار کرده است. ما او را شناخته ام از سال 1998 است. او یک دوست عزیز و خانواده است.”

لوری با اشاره به post on Facebook, که در آن او تا به حال نوشته شده از یک ادای احترام به او ، در تصاویر Zobayan یک تر و تمیز با سر تراشیده و نور خاکستری شف به شمار عینک آفتابی در کنار سه هلیکوپتر.

پس از یادگیری به پرواز Zobayan مشغول به کار در گروه 3 به عنوان یک مربی پرواز. یکی از دانش آموزان خود را وجود دارن کمپ گفت: لس آنجلس تایمز که Zobayan کار کرده بود به عنوان برایانت خلبان خصوصی برای برخی از زمان. “[برایانت] اجازه نمی دهد هر کسی دیگری پرواز او را در اطراف اما Ara,” کمپ مقاله گفت. خود را به عنوان مربی کمپ و Zobayan نزدیک شده بود–دانش آموز یاد می آورد که چگونه معلم خود کمک کرده بود او را از طریق یک مشکل طلاق.

Zobayan بعد در زمان کار به عنوان یک خلبان در جزیره بیان برگزاری شرکت متعلق به خانواده هلیکوپتر شرکت منشور است که قرارداد با جزیره کاتالینا به انجام تورهای محلی و ذکر شده بود که مالک خودرو که یکشنبه سقوط کرد. خودرو یک Sikorsky S-76B شد و نزدیک به 30 سال در زمان تصادف با صرف چندین سال در اختیار ایالت ایلینویز قبل از گرفتن فروخته شده به جزیره اکسپرس در سال 2015. نمایندگان برای جزیره اکسپرس بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر برای این داستان.

Zobayan شد مجوز instrument pilot معنی است که او آموزش دیده بود در ایمنی و ناوبری ابزارهای مورد نیاز برای پرواز در زیر آب و هوا و شرایط. با توجه به گرگور در FAA او اضافه شده یک ابزار امتیاز خود را به private pilot license در اکتبر 20, 2007. در روز سقوط, پرواز, شرایط فقیر بودند و با سقف به عنوان کم 300 پا به این معنی است که ضخامت ابرها تشکیل شد و نه به مراتب بالاتر از سطح زمین و دید بالا به آنها غیر ممکن بود. اداره پلیس لس آنجلس تایید کرد صبح روز دوشنبه که از مه تا به حال ریشه همه از هواپیما خود را و یک کارمند در یک هلیکوپتر منشور خدمات می کند که کسب و کار در این منطقه گفت: روزانه وحش که آنها تا به حال نیز به حالت تعلیق در خدمات. “این بود که هیچ پرواز روز برای ما و تقریبا تمام اپراتورهای” کارمند گفت.

در فیلم های ضبط شده از Zobayan را در گفتگو با هواپیما کنترل کننده های منتشر شده توسط LiveATC.net شما می توانید شنیدن خلبان فعال کردن آنچه به نام “ویژه بصری قوانین پرواز” به این معنی که هوا کنترل ممکن است کمک به او را تشخیص چیزهایی که او نمی تواند خود را ببینید. “اگر شما گوش دادن به صداهای ضبط شده” منشور کارمند گفت: “او به دنبال کنترل ترافیک هوایی—که بدان معنی است که من باید شما را به پیگیری من چون من در شرایط بد.”

جارد Yochim یک خلبان که گفت: او به عنوان یک شورون پیمانکار در آنگولا و می دانستم که Zobayan برای 12 سال گفت: روزانه وحش در روز دوشنبه آن مهم است برای “صندلی quarterbacks” اجازه می دهد تا زمان مقامات فدرال برای تحقیق قبل از پریدن به نتیجه گیری در مورد دوست خود را.

“هنگامی که شما فکر می کنم از خلبانان و شما فکر می کنم تام کروز و ماوریک بود که آنچه اتفاق می افتد وجود دارد,” او گفت:. “من به شما قول می دهم هر پرواز است که آرا انجام شد… او در یک شرایط امن. او یک پسر به فشار محدودیت. او یک قانون و پیرو او می داند که قوانین و مقررات است.”

Zobayan هواپیما به زمین برخورد در حدود 9:47 صبح اقیانوس آرام ترک محل سقوط که مقامات می گویند را بیش از هشت روز به طور کامل خاک در اوردن.

خلبان ارمنی تبار با توجه به ارمنستان گزارش Facebook صفحه برای اخبار به زبان انگلیسی است که در جامعه و اخبار از مرگ او به ارمغان آورد یک غلیان احساسات از سراسر لس آنجلس. “من دوست دارم همه ارامنه!,” یک Facebook کاربر نام ماریا Daikovich نوشت: در زیر نوشته. “من ملاقات Ara بسیاری از سال پیش. این چنین از دست دادن بزرگ. آرا بود و محبت و یکی از زیباترین مردم من می دانم. 🙏🏽🙌🏼RIP عزیز Ara. خدا نگهدار همه کسانی که جانشان را از دست دادند.”

Jason McGahan کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su