خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد یک تپه در خارج از لس آنجلس به قتل سابق NBA ستاره کوبه برایانت و هشت نفر دیگر گفت: کنترل ترافیک هوایی در آخرین رادیو پیام است که او صعود به جلوگیری از یک ابر لایه تصادف محقق روز دوشنبه گفت:.

خلبان خواسته بود برای دریافت ویژه ترخیص کالا از گمرک به پرواز در مه سنگین فقط چند دقیقه قبل از روز یکشنبه سقوط و پرواز در 427 متر وقتی که او رفت جنوب و سپس غرب گفت: Jennifer Homendy ملی ایمنی حمل و نقل که رفت به سانحه روز شنبه به جمع آوری شواهد.

خلبان پس از آن پرسید: برای کنترل ترافیک هوایی به ارائه “پرواز زیر” aide اما گفته شد به سادگی بیش از حد پایین Homendy گفت.

حدود چهار دقیقه بعد “خلبان توصیه آنها برای جلوگیری از بالا رفتن یک ابر لایه,” او گفت:. “زمانی که صبا پرسید: چه آزمایشی برنامه ریزی شده به انجام هیچ پاسخ وجود دارد. رادار اطلاعات را نشان می دهد هلیکوپتر صعود به 701 متر و سپس شروع به چپ نزولی تبدیل شود. آخرین رادار تماس گرفت حدود 9:45 صبح است و مطابق با محل حادثه.

پزشکی قانونی مقامات کرد برای بازیابی قربانیان باقی می ماند دوشنبه از دامنه کوه در خارج از لس آنجلس که در آن هلیکوپتر سقوط کرد که حمل و نقل هوایی کارشناسان می گویند ممکن است ناشی از خلبان شدن گیجی در مه.

در حالی که علت این فاجعه در دست بررسی است و سازمان ملی ایمنی حمل و نقل برخی از کارشناسان پرسش که آیا این هلیکوپتر باید حتی پرواز شده است. آب و هوا آنقدر مه آلود است که اداره پلیس لس آنجلس و شهرستان کلانتر بود ریشه خود را صهردرس.

برایانت و دخترش, Gianna, سازمان دیده بان ایالات متحده, ملی, مسابقات قهرمانی شنا در دیدار کالیفرنیا در ماه جولای سال 2018 است. Gianna زیر را در پدرش بسکتبال قدم به قدم. (کریس کارلسون/آسوشیتد پرس)

Sikorsky S-76 رفت صبح روز یکشنبه کشتن بازنشسته ورزشکار همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هر کس دیگری روی و پراکندگی باقی مانده بیش از یک منطقه به اندازه یک زمین فوتبال است.

خدمه بهبود در سه بدن در روز یکشنبه و از سر تلاش در پی ابراز غم و اندوه و شوک در سراسر جهان بیش از از دست دادن توپ بسکتبال بزرگ کمک کرد که منجر لس آنجلس لیکرز به پنج NBA عناوین خود را در طول خیره کننده از 20 سال زندگی حرفه ای.

NBA all-star کوبه برایانت به همراه 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, کثیف کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. 2:08

خلبان شناخته شد Ara Zobayan. چند کارشناسان حمل و نقل هوایی گفت: این غیر معمول نیست برای خلبانان داده می شود اجازه چنین هر چند برخی فکر آن را غیر معمول است که این امر می تواند اعطا شده در حریم هوایی به عنوان مشغول به عنوان که بیش از لس آنجلس.

اما Kurt Deetz که پرواز برای برایانت ده ها بار در همان هلی کوپتر که پایین رفت و گفت: اجازه است که اغلب اعطا شده در این منطقه است.

“این اتفاق افتاده است در همه زمان ها در ماه های زمستان در L. A.,” Deetz گفت. “شما مه.”

هلیکوپتر چپ سانتا آنا در اورنج کانتی در جنوب لس آنجلس در مدت کوتاهی پس از 9 صبح به سمت شمال و سپس غرب است. برایانت بود و اعتقاد به رهبری برای جوانان آکادمی ورزشی در نزدیکی اوکس هزار بود که برگزاری مسابقات بسکتبال یکشنبه که در آن برایانت, دختر, معروف به جی جی بود و رقابت.

کنترل ترافیک هوایی اشاره کرد و دید ضعیف در اطراف Burbank به شمال و ون Nuys به شمال غربی. در یک نقطه کنترل دستور هلی کوپتر به دایره چون از هواپیماهای دیگر در این منطقه قبل از اقدام.

هواپیما سقوط کرد و در کالاباساس در حدود 48 کیلومتری شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس حدود 9:45 صبح در حدود 426 متر با توجه به داده ها از Flightradar24. هنگامی که آن را لرزاند زمین آن را به پرواز در حدود 296 متر/ثانیه, و نزولی در نرخ بیش از 1200 متر در دقیقه داده ها نشان داد.

شیدا Waldman یک هلیکوپتر پرواز مربی که می آموزد در نزدیکی فرودگاه Van Nuys گفت: به احتمال زیاد خلبان کردم گیجی در مه و هلیکوپتر رفت و به یک کشنده شیرجه رفتن.

“این یک چیز مشترک است که اتفاق می افتد در هواپیما و هلیکوپتر با مردم پرواز با دید ضعیف” Waldman گفت. “اگر شما در حال پرواز بصری اگر شما در یک وضعیت که در آن شما می توانید از شیشه جلو اتومبیل امید به زندگی خلبان و هواپیما است که شاید 10, 15 ثانیه این اتفاق می افتد تمام وقت, و این واقعا شرم آور است.”

Waldman گفت: این همان چیزی است که اتفاق افتاده است به جان اف کندی جونیور هنگامی که هواپیما خود را کاهش یافته است از آسمان در نزدیکی تاکستان مارتا ماساچوست در سال 1999.

“بسیاری از اوقات کسی که انجام آن برای یک زندگی است که تحت فشار به مشتری خود را به جایی که آنها مجبور به رفتن” Waldman گفت. “آنها شانس که شاید آنها را نباید.”

سالن از شهرت کارفرمایی دن مارینو متوقف شده توسط CBC News Network برای پیش نمایش سوپر باول در حالی که همچنین به خاطر سپردن Kobe Bryant. 4:47

برایانت شناخته شده برای رفت و آمد با هلیکوپتر

برایانت شناخته شده بود پس از روز بازی خود را برای گرفتن هلیکوپتر به جای braving معروف snarled لس آنجلس ترافیک. “من قصد ندارم به L. A. بدون Mamba هلی کوپتر” او به شوخی در Jimmy Kimmel Live در سال 2018 مصاحبه با اشاره به خود نام مستعار Black Mamba.

دیوید Hoeppner متخصص در طراحی هلیکوپتر, گفت که او نمی خواهد پرواز در هلیکوپتر.

“بخشی از آن است که راه آنها گواهی و طراحی این چیزها” گفت: Hoeppner بازنشسته استاد مهندسی در دانشگاه یوتا. “اما بخش دیگر این است که خلبانان اغلب پرواز در شرایط که در آن آنها نباید پرواز.”

جری Kidrick بازنشسته ارتش سرهنگ که پرواز هلیکوپتر در عراق و در حال حاضر می آموزد در Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه در پرسکات, Ariz., گفت: این هلیکوپتر صعود سریع و سریع فرود نشان می دهد که خلبان بود و آشفته.

وقتی اتفاق می افتد که او گفت: خلبانان باید فورا سوئیچ از نشانه های بصری برای پرواز این هواپیما تنها با استفاده از ماشین آلات.

“این یکی از خطرناک ترین شرایط شما می تواند در” Kidrick گفت. “بعضی اوقات بدن خود را به شما گفتن چیزی متفاوت از آنچه در این ابزار به شما گفتن. شما می توانید احساس می کنید مانند شما در حال متمایل به سمت چپ یا راست زمانی که شما نمی. اگر خلبان نیست روت به خوبی به اندازه کافی به این باور ابزار شما می توانید در یک وضعیت وحشت.”

روز یکشنبه آتش نشانان پیاده با تجهیزات پزشکی و شیلنگ و پرسنل پزشکی rappelled به سایت از یک هلیکوپتر. حدود 20 محققان در این سایت اوایل روز دوشنبه. لس آنجلس معاینات پزشکی دکتر جاناتان لوکاس گفت: آن می تواند حداقل یک زن و شوهر از روز را برای بازیابی باقی مانده است.

در میان کسانی که در تصادف کشته شد جان Altobelli, 56, دیرین سر مربی کالیفرنیای جنوبی Orange Coast College تیم بیس بال; همسر خود را Keri; و دختر الهام که بازی در همان تیم بسکتبال به عنوان برایانت دختر و کریستینا Mauser یک girls’ مربی بسکتبال در جنوب کالیفرنیا مدرسه ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su