خلبانان امیدوار به نمایش گذاشتن, Saskatchewan سهم به جنگ جهانی دوم پیروزی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

متفقین خلبانان که مبارزه فاشیسم در آسمان بیش از اروپا و خاور میانه و اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم تا به حال فروتن.

قبل از آنها می تواند در مبارزه با محور قدرت نازی ها در آلمان و موسولینی در ایتالیا و یا امپراتوری ژاپن در امثال افسانه ای Spitfire جنگنده و یا بمب افکن لنکستر آنها آموخته به پرواز در de Havilland ببر شب پره.

یک ربع قرن بعد از یک تعداد انگشت شماری از خلبانان با حضور در ساسکاچوان موزه حمل و نقل هوایی به یاد بگیرند که چگونه به پرواز هواپیمای دوباله.

ادامه مطلب: متیس جانباز در Sask. دریافت $20K برای خدمت در جنگ جهانی دوم

“این هواپیما که روت اکثر خلبانان جنگنده برای کانادا و خلبانان بمب افکن در جنگ جهانی دوم گفت:” Danno پیترز یک خلبان خصوصی از حضور در درس.

“این واقعا پرواز قطعه ای از تاریخ ما را در اینجا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیترز و حدود نیم دوجین دیگر از دانش آموزان در حال یادگیری به پرواز ببر شب پره به حراست از آن و با آن محلی از جنبه های جنگ جهانی دوم تاریخ است.

تاکتیک های تهاجمی توسط متحدین بدان معنی است که آسمان بیش از اروپا نیست امن در طول جنگ. بسیاری از خلبانان متفقین تحت نظارت مشترک المنافع بریتانیا هوا طرح آموزش فرستاده شدند و به پایگاه های خود در سراسر کانادا — از جمله RCAF ایستگاه ساسکاتون در حال حاضر شناخته شده به عنوان Diefenbaker فرودگاه — به یاد بگیرند که چگونه به پرواز.

ادامه مطلب: کانادا D-Day داوطلب نظامی: بسیاری از دروغ در مورد سن خود را به کمک طلب کردن

اما یکی از دانش آموزان در یادگیری به پرواز ببر شب پره در این زمان در حال حاضر خلبانان. آنها در حال یادگیری کنترل های قدیمی به طوری که آنها می توانید نگه داشتن هواپیما در هوا و با آن, آنها, امید کسب منافع عمومی است.

در بهار این موزه را دوباره ارائه می شود سواری در هواپیما. حدود 60 نفر شرکت کردند در سال گذشته و با خلبانان جدید کارکنان امیدوار هستند به بیش از 200 نشستن در کابین خلبان صندلی در سال 2020 است.

“که بزرگ ترین چیزی که — آن را در دسترس” درس استاد داگ تاملینسون گفت.

“اگر ما می تواند مردم را به سوار شدن در این هواپیما آن را به ارمغان می آورد درآمد به حفظ آنها و نگه داشتن آنها را عامل به طوری که دایره را نگه می دارد.”

ادامه مطلب: سلامت: کشف D-Day سایت به عنوان آنها به نظر می رسد از 75 سال پیش و امروز

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تاملینسون گفت: اخبار جهانی بیش از 3000 ببر پروانه ساخته شد اما تنها تعداد کمی باقی می ماند و حتی کمتر هنوز هم می تواند پرواز کند.

که او گفت: “شرم آور است.

“این یک ماشین زمان در صورتی که حس می کند.”

“ما در حال رفتن بسیار سریع است و ما قصد داریم بسیار دور و شما در حال انجام آن نوع از سبک چون بقیه جهان است که صیقل با برس گردان در اطراف شما,” او توضیح داد.

“قادر به دریافت در چیزی قرار می دهد فقط یک لبخند بر روی صورت خود را هر زمان” خلبان ارشد Gary David گفت.

ادامه مطلب: چگونه مدرن آلمان احساس می کند در مورد D-روز و هیتلر شکست

دیوید گفت که او امیدوار است مسافران لذت بردن از سوار شدن و ارتفاع و دیدگاه ساسکاتون کمک می کند تا آنها را به یاد داشته باشید که خلبانان جنگ آغاز شده در ببر شب پره.

“دلیل کل این موزه وجود دارد [چرا که] ما در حال اجرا را از بچه های قدیمی که در اطراف بودند در آن زمان.”

“این است که میراث خود را.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>