پیتسبورگ Blue Jays? که 1 گزینه برای تورنتو تیم بیس بال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

آبی جیز به دنبال یک خانه

به نظر می رسد برخی از سردرگمی خارج وجود دارد در مورد آنچه اتفاق افتاده با جیز در طول چند روز گذشته و آنچه در آن به معنی. بنابراین در اینجا آن است که:

روز شنبه دولت کانادا رسما رد جیز آبی’ درخواست خود را به بازی بازی های خانگی خود را برای آینده کوتاه فصل در راجرز مرکز در تورنتو است. این آمد و چند روز پس از آزادانه بیان TSN گزارش گفت: این تیم دریافت کرده بود “دولت تصویب” را به میزبان بازی ها در خانه خود ورزشگاه. که گزارش داد برخی از مردم این تصور که این یک معامله انجام می شود. اما در واقع جیز تنها تا به حال تصویب از دولت انتاریو که در شک و تردید هرگز. آن بود که دولت فدرال که هنوز هم نیاز به نور سبز — و در نهایت تصمیم خود را.

منبع دیگری از سردرگمی است که چرا کانادا اجازه نمی جیز بازی در خانه هنگامی که آن را اجازه می دهد NHL به برگزاری پلی آف در ادمونتون و تورنتو. تفاوت در این است که NHL است راه اندازی به اصطلاح “حباب” محیط های که در آن بازیکنان و کادر جدا شده از عموم مردم و به حرکت در اطراف. لیگ اصلی بیس بال از سوی دیگر است که با داشتن آن تیم بازی خارج از خانه خود شدند. این بدان معناست که جیز و بازدید از تیم های مختلف از شهرهای آمریکا شده اند که در آینده و در خارج از تورنتو بیش از چند ماه آینده. که مقابله شکن برای دولت فدرال است.

تا جایی که جیز رفتن در حال حاضر ؟ دو مکان بلافاصله به ذهن آمد: Dunedin, Fla., و بوفالو, n. y. هر دو شهرستانها اجازه می دهد جیز برای راه اندازی فروشگاه وجود دارد و هر دو مزایای خود را دارند اما هر دو دارای اشکالاتی بیش از حد. Dunedin است که در آن تیم بهار-آموزش ستاد قرار دارد بنابراین این مرکز آشنا است و بیشتر بزرگ-لیگ برتر-کالیبر از امکانات معمولی خود را جزئی-لیگ پارک. اما فلوریدا بدنام است COVID-19 کانون در حال حاضر.

بوفالو کم عفونت رای کمتر از دو ساعت پایین بزرگراه از تورنتو و خانه را به جیز’ سه گانه-A وابسته است. اما آن ورزشگاه بوش-لیگ. زمینه خود را عمدتا خوب اما عمده leaguers نمی خواهد پیدا کردن back-of-the-house مسائل (clubhouses داخلی پنبه حلاجی شده قفس و غیره.) تا به استانداردهای خود را. هر دو بوفالو و Dunedin را در استادیوم ها نیز نیاز به نورپردازی ارتقاء به منظور میزبان اصلی-لیگ شب بازی. و وجود دارد نه مقدار زمان برای دریافت آن انجام می شود.

بنابراین در حال حاضر جیز با توجه به یک ورزشگاه وگو با یکی دیگر از عمده-تیم لیگ. یا تیم. با قضاوت بر اساس نظرات به خبرنگاران بیش از آخر هفته, این چیزی است که بازیکنان به نظر می رسد می خواهید. در حالت ایده آل جیز خواهد بازی در جایی با یک کم عفونت رای واقع در شرق ایالات متحده (تمام بازی های خود را در این فصل در برابر AL شرق و یا NL East تیم).

این نیز مهم است که جیز’ برنامه مسابقات تا به خوبی با همه آنها به اشتراک گذاشتن یک ورزشگاه با. آنها نمی توانند هر دو بازی در خانه در همان زمان. برای تمام این دلایل جیز هستند بنا به گزارش eyeing پیتسبورگ PNC پارک (یکی از بهترین به دنبال ballparks در بازی). اما آنها هنوز هم نیاز به خط تا یکی دیگر از ورزشگاه و یا دو برای تاریخ که در آن بازی های خانگی خود را با هم همپوشانی دارند با دزدان دریایی’. یکی دیگر از گزینه این است که رقص در اطراف بین چندین پارک با استفاده از هر آنچه در دسترس است که اصلی مستاجر در جاده ها است.

هر جیز تصمیم گیری آنها نیاز به انجام آن را به زودی. اولین (و آخرین) دو نمایشگاه بازی های سه شنبه و چهارشنبه در Fenway پارک. آنها باز کردن فصل به طور منظم شب جمعه با سه بازی در خلیج تمپا, به دنبال یک جفت در واشنگتن پس از آن “خانه” بازکن در جولای 29. ساعت تیک تاک. بیشتر بخوانید درباره جیز آبی’ گزینه های در اینجا.

سازمان دیده بان | Blue Jays’ تورنتو طرح محروم توسط دولت فدرال:

CBC News’ دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays’ درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

NFL نیست ویژه

در حالی که این بیماری همه گیر کتک تقریبا هر ورزش فوتبال در جهان — لغو بازی ماه-طولانی hiatuses میلیون ها نفر در درآمد از دست رفته — ثروتمندترین یکی باقی مانده تا حد زیادی دست نخورده. صرفه جویی برای داشتن مقیاس سالانه خود را پیش نویس عینک و هیچ کس خارج از فصل minicamps NFL به سختی قربانی هر چیزی.

این بود که با توجه تقریبا به طور کامل به خوش شانس زمان — سوپر باول اتفاق افتاده حدود یک ماه قبل از همه گیر واقعا ضربه آمریکای شمالی و 2020 فصل باز نمی تا اوایل سپتامبر. اما با توجه به NFL گسترده منابع و ثروت در معرض خطر در ساخت مطمئن شوید این بازی kick off به عنوان برنامه ریزی شده به نظر می رسید معقول و منطقی به فرض مردم مسئول خواهد parlay خود سکته مغزی از بخت خوب به توسعه و اجرای بهترین طرح ممکن را برای بازی های ورزشی در زمان COVID-19.

آن را به نظر می رسد مانند آنها حیف و میل بسیاری از آنها شروع به سر. اردوگاه های آموزشی تنظیم شده برای باز کردن در حدود یک هفته و لیگ و بازیکنان هنوز مبارزه بر بازگشت-به-بازی, بهداشت و درمان پروتکل ها و مسائل اقتصادی — درست مثل NHL, NBA و MLB قبل از آنها. در ضمن NFL هنوز نشده دستور داد تیم برای بازی در خالی استادیوم — تنها معقول به دنبال گزینه ای برای سال در حال حاضر. بسیاری از تیم ها هنوز هم چسبیده به امید جزئی ظرفیت جمعیت که به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

شانس هستند NFL فصل خواهد شد شروع به برنامه ریزی در سپتامبر. 10. بیش از حد بسیاری از مردم در ایالات متحده آن را می خواهم بیش از حد به شدت انتظار می رود در غیر این صورت. اما آن را در حال حاضر روشن است که این لیگ است نه ماشین خوب روغن بسیاری از فرض (یا امید) در آن بود. بیشتر بخوانید درباره بازیکنان نگرانی و چگونه آنها ابراز آنها را با توییتر حمله رعد اسا در اینجا.

به سرعت…

پاتریس برگرون است تا برای Selke جایزه برای نهمین بار متوالی است. برونز ستاره برنده جایزه برای بهترین دفاعی به جلو در NHL چهار بار در طول آن span — اخیرا در سال 2017. دو نفر دیگر فینالیست این سال ها سنت لوئیس ” رایان o’reilly که برنده Selke سال گذشته و فیلادلفیا شان خیاط که هرگز آن را به دست آورد. لیست کوتاه برای نوریس جایزه برای بالا defenceman نیز امروز نشان داد: خلیج تمپا ویکتور Hedman واشنگتن جان کارلسون و Nashville رومی Josi. این است کارلسون اول نامزدی و او به نظر می رسد به جلو-دونده پیشرو پس از تمام defencemen با 75 امتیاز در 69 بازی. بیشتر بخوانید درباره نوریس و Selke فینالیست اینجا.

مکنزی هیوز در یک رول. کانادا گلف باز به پایان رسید بسته سوم چند هفته پیش و دیروز او گره خورده است برای ششم در جک نیکلاس میزبانی یادبود مسابقات — یکی از بهتر حوادث در تور PGA. که عملکرد که شامل 67-پا زدن توپ است که هیوز خشک برای یک مرغک او را به دست آورده یک نقطه در این سال ایالات متحده باز است. آن را نیز برداشته هیوز به یک حرفه ای-بهترین 75 در رتبه بندی جهان. اسپانیا Jon رحم جدید شماره 1 پس از پیروزی یادبود سه سکته مغزی است. بیشتر بخوانید درباره هیوز و غرق تماشای او که مدتها زدن توپ در اینجا.

حداکثر Domi دوباره به Canadiens. 25 سال به جلو است که در دیابت نوع 1 داده شد یک هفته اضافی برای تصمیم گیری که آیا برای شرکت در NHL را راه اندازی مجدد. Domi پیوست مونترال اردوگاه آموزش امروز نشان می دهد او تصمیم گرفت به بازی. Domi تا به حال 17 اهداف و 44 امتیاز در 71 به طور منظم فصل بازی برای این حبس که باز بهترین-از-پنج سری حذفی مقابل پیتسبورگ در اوت. 1. بیشتر بخوانید درباره Domi بازگشت در اینجا.

و در صورتی که شما آن را از دست رفته…

ملی فوتبال زنان از مسابقات رو وحشی. کارولینای شمالی شجاعت به چالش جام به عنوان مورد علاقه را به نفع خود سوم متوالی NWSL عنوان و آنها breezed از طریق مرحله مقدماتی با 4-0-0 رکورد. این مسابقات تنها تیم شکست نخورده بود حالا انتظار می رود که مشکل زیادی با روز جمعه چهارم نهایی رقابت برابر آخرین محل پورتلند خار FC — تنها winless تیم. اما مورگان ویور به ثمر رساند در دقیقه 68 به آسانسور پورتلند به یک خیره کننده 1-0 ناراحت است که حذف از شانزه. و که فقط یک چهارم نهایی شگفتی: شماره 7 دانه آسمان آبی FC و 6-کشت Chicago Red Stars پیوست شماره 8 پورتلند در نیمه نهایی. تنها مورد علاقه برای پیشبرد بود 4-کشت هوستون داش که ضرب و شتم 5-کشت ایالت یوتا است. اضافه کردن به, درام, هوستون, شیکاگو, آسمان آبی و برنده تمام در آمد از طریق ضربات پنالتی. نیمه نهایی ترکیب هیرو (پورتلند مقابل هوستون, آسمان آبی مقابل شیکاگو) هر دو شنبه و نهایی یکشنبه است.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>