Plan B برای جان بولتون بعدی محاکمه مراحل و دیگر استیضاح اخبار امروز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در پایان باز خود استدلال سهشنبه هر چند این سوال که آیا جمهوری خواهان موافقت خود را با تماس شاهدان هنوز آویزان بیش دادگاه پس از جان بولتون خیره کننده وحی است.

2:02 P. M.

Sekulow می گوید استیضاح نیست یک بازی ‘بدون نسخ خطی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شخصی وکیل جی Sekulow ساخته شده است یکی دیگر محجبه درخواست تجدید نظر به سناتوران روز سه شنبه به نظر جان بولتون کتاب به آنها تصمیم می گیرید که آیا به تماس شاهدان در سنا را استیضاح محاکمه.

“[استیضاح] است که یک بازی از نشت و بدون نسخ خطی” Sekulow گفت: در روز پایانی مغلوب ساختن پیشی جستن تیم را باز استدلال. او را رد کرد و این موضوع به عنوان “سیاست” و گفت: “سنا باید “بالا که فرای.”

بولتون کتاب — که در آن او گزارش می نویسد که تهمت مشروط کمک های نظامی برای اوکراین در نظر تحقیقات — شده است و این موضوع یک بحث شدید میان جمهوری خواهان مجلس سنا که تقریبا به اتفاق آرا مخالف آوردن در شهود.

ایران با سنسور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین است که می تواند به احتمال زیاد رای به نفع اضافی شاهدان, پیش بینی تغییر روز دوشنبه پس از جزئیات بولتون کتاب ساخته شد اما هنوز معلوم نیست اگر دموکرات ها می توانید برنده بیش از این لازم است چهار اوباما برای تماس با شاهدان. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا. — اندرو اینکه Desiderio

1:34 P. M.

جان کلی: “من معتقدم که جان بولتون”

سابق کاخ سفید رئیس ستاد John Kelly می گوید که اگر حساب های رسانه های سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب دقیق و سپس او اعتماد انفجاری ادعاهای ساخته شده توسط همکار سابق خود بستن تهمت به اوکراین رسوایی.

“اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” کلی گفت: جمعیت در ساراسوتا فلوریدا., زبان به عنوان بخشی از Ringling College انجمن کتابخانه های تاون هال سری سخنرانی.

“جان یک پسر صادق,” Kellly افزود: با توجه به ساراسوتا هرالد تریبون. “او یک مرد صداقت و شخصیت بزرگ بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

کلی نیز تایید آوردن بولتون در به شهادت در دادگاه.

“من فکر می کنم اگر مردم وجود دارد که می تواند کمک به این یا بیگناهی یا گناه … من فکر می کنم آنها باید شنیده شود” او افزود: “من فکر می کنم برخی از مکالمات به نظر می رسد به من به بسیار نامناسب اما من وجود ندارد. اما مردم وجود دارد که وجود دارد که باید شنیده شود از.” — پنجم Forgey

1:25 P. M.

خانه حزب دموکرات پرچم کن استار اظهارات در مورد مولر

آمریکا در حال تصرف در سخنان کن استار ساخته شده دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه بازگشت تا خود را به دادگاه مبارزه برای دیدن رابرت مولر را هیئت منصفه اسرار.

دو صفحه نامه به ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر از خانه مشاور فرستاده شنبه خواستار سه قاضی پنل به وزن آنچه استار شخصی وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرده بود روز شنبه در سنا: که سناتور آیا نشستن به عنوان هیئت منصفه — نه سنا در چارچوب یک استیضاح محاکمه شد و در واقع یک “دادگاه.”

که موقعیت در مقایسه با آنچه که وزارت دادگستری معتقد است که توصیف سنا به عنوان یک “قانونی مجلسی” به جای یک دادگاه در مبارزه با دموکراتها تلاش برای فورا اجازه دسترسی به سیاه کردن redactions در Mueller را گزارش نهایی. سابق مشاور ویژه وظیفه بود با بررسی روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

استدلال سنا استیضاح محاکمه قضایی اقدام می تواند به تقویت دموکرات دست به دنبال مولر مواد.

“از آنجا که DOJ موقعیت در این مورد نمی توان آشتی با رئیس جمهور در استیضاح DOJ ممکن است مایل به برداشت آن استدلال که مجلس سنا استیضاح محاکمه نمی واجد شرایط به عنوان یک مرجع قضایی اقدام” خانه مشاور داگ نامه نوشت به DC مدار است که انتظار می رود به حکومت هر روز در Mueller مورد.

آمریکا ساخته شده است تنها یک نظر اجمالی اشاره به مولر کاوشگر در هنگام آوردن مقالات از استیضاح در برابر تهمت بیش تلاش خود را برای فشار اوکراین به راه اندازی تحقیقات به رقبای سیاسی خود. حتی پس از, نامه بحث شده است در دادگاه که مولر هیئت منصفه مورد هنوز هم می تواند عملکرد اطلاعات جدید را به بالا و دموکرات ها در سنا استیضاح محاکمه و یا در تهیه پیش نویس مقالات اضافی از استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ارشد DOJ رسمی به نام خانه نامه “سردرگم” و “تخریب سد بین دادگاه و روند سیاسی که [دادگاه عالی دانشیار] و عدالت [دیوید] Souter مدتها پیش شناخته شده را به طور جدی تهدید استقلال ما را غیر سیاسی کردند.”

این مقام رسمی همچنین اشاره کرد که حتی اگر سنا به نام “دادگاه” در یک استیضاح اقدام آن را به همان چیزی که به عنوان یک “قضایی اقدام” تحت قانون مشخصی است که بر انتشار هیئت منصفه اطلاعات است. — دارن Samuelsohn

12:01 P. M.

شومر هشدار ایران که محکم تهمت اطلاعات می تواند بیرون می آیند

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-N. Y) ادامه داد: روز شنبه به فشار جمهوری خواهان مجلس سنا به رای دادن برای شهود و اسناد و مدارک در پی جدید جان بولتون آیات هشدار داد که آسیب رساندن به اطلاعات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خواهد آمد.

“اگر شما با رای کاخ سفید به سرکوب و سرپوش گذاشتن شواهد این احتمال قوی است که این حقیقت — حقیقت — در نهایت خواهد آمد” شومر هشدار داد. “در چند هفته یا چند ماه انجام جمهوریخواه همکاران می خواهید انتخاب کنید تا کاغذ و خواندن که یکی از شاهدان آنها مسدود شده و تا به حال اطلاعات مهم در مورد رئیس جمهور سوء?”

شومر نیز panned هر گونه بحث در آوردن هانتر بایدن معاون رئیس جمهور جو بایدن را به عنوان یک شاهد در استیضاح محاکمه. جمهوری خواهان باید شناور این ایده از یک شاهد معامله به موجب آن دموکرات ها می تواند حکم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی بولتون و جمهوری خواهان می تواند در هانتر بایدن. رئيس جمهور در دفاع مطرح شده است و سوالات در مورد نقش خود در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور. هیچ مدرکی وجود ندارد که از هر گونه تخلف توسط جو بایدن.

“هانتر بایدن هیچ ربطی به حقایق این محاکمه” شومر گفت. “رئیس جمهور تهمت است بنابراین با وسواس جو بایدن و هانتر بایدن که او مایل به خطر انتخابات ما و امنیت ملی ما را به بعد از او. و در حال حاضر رئیس جمهور و وکلای او در حال حاضر به خطر هیبت و هدف از استیضاح دادگاه به بعد از او.” — ماریان LeVine

11:42 A. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای بررسی ‘لرزاند’ اوکراین

دولت از رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در واقع “لرزاند” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بررسی دموکراتیک رقبای سابق ارشد مشاور به Zelensky گفت: روزانه وحش.

Oleksandr Danylyuk که چپ Zelensky تیم در ماه سپتامبر گفت: روزانه وحش در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وضعیت به سمت اوکراین “در تنظیم ناراحت کننده پس زمینه” برای ایالات متحده-روابط اوکراین. آن را در بخشی به او گفت: چرا او را ترک Zelensky مدار در ماه سپتامبر.

Danylyuk این مشاجره به رهبری یک هسته ادعا از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع: که اوکراین نمی احساس فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن. — Kyle Chandler

11:11 A. M.

سناتور بند به صورت ناشناخته به عنوان برگ برنده استیضاح دفاع پیچد

حس عدم اطمینان آویزان بیش از کاپیتول شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح آخر رسید.

این آخرین بی وقفه شانس برای وکلای او برای متقاعد کردن سناتورها برای شتابزده رد خانه مورد برای حذف او — بدون درام است که در نتیجه از خواستار شواهد جدید. اما آن وارد میان خزنده اضطراب است که آیات جدید مانند یکی از اواخر روز شنبه از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که منفجر شد یک هسته قضیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع می تواند در فروشگاه. دفعات بازدید: داستان کامل. — Kyle Chandler و جسی نرنااجو

10:34 A. M.

لیندزی گراهام پشتیبانی از برنامه به شما اجازه مشاهده سناتور بولتون مقاله

سناتور. لیندزی گراهام روز سه شنبه حمایت یک گزینه بالقوه برای شکستن استیضاح محاکمه بن بست بر جان بولتون کتاب جدید: آن را در دسترس به نمایندگان مجلس — اما آن را مخفی نگه دارید.

“من کاملا پشتیبانی @SenatorLankford پیشنهاد که بولتون مقاله را در اختیار سنا در صورت امکان در یک طبقه بندی محیط که در آن هر یک سناتور این فرصت را به نقد و بررسی نسخه خطی و خود را تعيين” گراهام توییتی.

این معلوم نیست که آیا بولتون ناشر موافق به این ترتیب یا اینکه خواهد بود که یک جایگزین قابل قبول برای سناتورها که می خواهید تماس بگیرید بولتون به شهادت. — Kyle Chandler

10:25 A. M.

کوری گاردنر اجتناب آسانسور لحظه

بهداشت ، کوری گاردنر که برای انتخاب مجدد این سقوط در کلرادو ساخته شده مطمئن شوید که برای جلوگیری از هر گونه تمسخر در رسانه های اجتماعی در صبح روز سه شنبه.

یک سوال در شاهدان این سناتور جمهوریخواه با اشاره به آخرین زمان او پاسخ داد: او تمسخر اجازه سنا, آسانسور, درب قبل از اینکه او به یک پاسخ کامل.

“آخرین باری که من کردم در آسانسور یکی از شما بچه ها فیلم برداری من و واقعا سرگرم کننده ساخته شده است. بنابراین من قصد دارم به اینجا ایستاده و به این پرسش پاسخ. و فقط از آنها بخواهید که شما اصلا فیلم من!” گاردنر گفت: با خنده.

که آیا او رای خواهد داد به شنیدن از جدید شاهد گاردنر بود noncommittal: “ما در وسط دادگاه. من همچنان به گوش دادن به استدلال قرار داده و رو به جلو است.” — بورگس اورت

9:50 A. M.

سنا چشم کوتاه محاکمه روز قبل از Q و یک جلسه

سناتور خانه مدیران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع هستند توزین کوتاه روز روز سه شنبه و در نظر گرفتن یک وقفه کوتاه قبل از سوال و جواب دوره آغاز می شود.

رئیس جمهور دفاع است انتظار می رود به ایجاد یک ارائه از فقط دو تا سه ساعت در روز سه شنبه و سنا ممکن است پس از استراحت برای روز و بازگشت جمعه برای شروع از 16 ساعت سوال و جواب جلسات با توجه به سه نفر آشنا با آزمون برنامه ریزی است. که به احتمال زیاد راه اندازی بحرانی رای شاهدان روز جمعه پس از دو روز از سناتورهای سوالات. — بورگس اورت جان Bresnahan و دارن Samuelsohn

7:42 A. M.

بایدن می گوید ارنست ‘ریخته لوبیا’ با انجمن نظرات در میان استیضاح مبارزه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز دوشنبه شب گفت: سناتور. جونی ارنست بود “ریخته لوبیا” پس از آیووا جمهوری پیشنهاد کرد که مجلس سنا استیضاح بحث در اطراف معاون سابق رئیس جمهور می تواند مانع از عملکرد خود در دولت اول-در-این-ملت قفقاز در هفته آینده.

“آیووا حزبی را برانگیخت توجه داشته باشید” بایدن در توییتر نوشت. “جونی ارنست فقط ریخته لوبیا. او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال به مرگ می ترسم من نامزد. در فوریه. 3rd, بیایید خود را از روز است.”

در طول دومین روز از شفاهی دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم خود را در سنا استیضاح دادگاه استدلال کرد که بایدن و نه مشتری خود را باید بررسی شود برای فساد و یا سوء استفاده از قدرت.

“آیووا, قفقاز, مردمی, آیووا, قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب” ارنست به خبرنگاران گفت: در این کنگره. “و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی دموکراتیک حزبی را برانگیخت. آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است ؟ مشخص نیست که در مورد.” دفعات بازدید: داستان کامل. — پنجم Forgey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escort