هواپیما متوقف, آمار خطوط برق قبل از تصادف مرگبار در آلبرتا در سال گذشته: TSB

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

محققان را منتشر کرده اند جزئیات یک کشنده سقوط هواپیما در آلبرتا در سال گذشته گفت: این هواپیما متوقف چرخید و ضربه زدن به خطوط برق قبل از توفنده به زمین و ترکیدن به شعله های آتش.

در روز دوشنبه ایمنی حمل و نقل منتشر شد پس از استقرار وقوع خلاصه ای از تصادف که رخ داد حدود 46 کیلومتری شرق Camrose آلتا., در سپتامبر. 27.

ادامه مطلب: خلبان می میرد پس از سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در مرکز آلبرتا

آن را می گوید تک موتور Piper PA-18 انجام شده است محلی پرواز در منطقه پس از چیدن یک مسافر در یک مزرعه.

خلبان پس از آن فرود آمد در یک میدان در سراسر اصلی دامی کاهش یافته است خاموش مسافر و در زمان خاموش, دوباره, بالا رفتن شدت.

در 90 پا TSB می گوید این هواپیما متوقف شده و زمانی که آن را ضربه زدن به خطوط برق آن را شکست بالا عایق سیم و جناح راست پل دو بعدی هادی خطوط قبل از هواپیما ناودان به زمین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این هواپیما مصرف بعد از تصادف آتش و در حالی که خلاصه یادداشت های برخی از سیستم های آن سوخته و آسیب دیده آن را می گوید بخش هایی از پرواز مدار کنترل موتور و پروانه و پرواز ابزار است که مورد بررسی قرار گرفت نشان داد که شکست را مانع از عمل طبیعی است.

آن را می گوید تاثیر بود “غیر survivable” برای خلبان بود که تنها مستاجر.

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد سقوط هواپیما در آلبرتا.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>