مایک کانلی در حال انتظار برای دستورالعمل های بیشتر. بنابراین بقیه NBA.

لیگ ادامه کار از طریق چندین بازگشت-به-بازی حالات با مردم با آگاهی از این وضعیت گفت: روز شنبه که اورلاندو — که از آن صحبت شده است برای چند هفته — همراه با لاس وگاس و هوستون ماند و تحت نظر است. مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که لیگ ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری نهایی.

بیش از نیمی از لیگ را تیم هم اکنون باز امکانات به صورت داوطلبانه بازیکن تمرینات با مینه سوتا انتظار می رود در آینده به انجام این کار در روز پنج شنبه. یوتا است که در میان تیم هایی که باز کرده است اما کانلی است که هنوز هم در خانه اش در اوهایو است و هنوز برای بازگشت به Salt Lake City برای کسانی که در جلسات جاز تسهیلات.

“من مشغول به کار به عنوان اگر ما در حال آمدن به عقب” کانلی گفت. “اگر هر چیزی من می خواهم به دانستن در یک جهت فقط بدانید که آیا به خاطر قرار دادن پا بر روی پدال و یا شما می دانید پشت کردن کمی و بقیه ساده تر اگر ما در حال بازی نیست تا سال بعد و پس از فصل. بنابراین من فکر می کنم آن را فقط در حال رفتن به صبر کنید و ببینید نوع از بازی ها. من آماده شود یک راه یا دیگری.”

همچنین چهار شنبه, Jared دادلی از لس آنجلس لیکرز گفت: “90 درصد اعتماد به نفس” است که NBA در حال آمدن است در این فصل است و او معتقد است که بازیکنان آن را مدیون طرفداران را امتحان کنید و در پایان سال.

اما دادلی همچنین گفت که مفهوم لیگ سرگیری در “حباب” شده است غلط و که بازیکنان اجازه خواهد داشت به ترک NBA, پردیس در هر کجا از آن است که دانستن آنها می تواند در حال اجرا یک خطر انجام آن است.

“اگر شما دوباره با تاج, شما نمی توانید بازی” دادلی گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به آزمایش می شود و پس از آن خواهد بود هوشمند از تیم … همه بچه ها که ما را بود بسته بندی آنها را در حباب و اجازه دادن به آنها را در هر نقطه. اجازه دهید فقط صداقت آنها نمی توانند ترک کنند. و بنابراین شما می خواهید که به یک تیم قاعده است.”

آموزش می تواند در ماه ژوئن شروع بازی در ماه جولای

روز شنبه مشخص شده در پایان 10 هفته پس از NBA تعطیل در مارس 11, یک حرکت آمد که پس از آن شناخته شده بود که جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus. همه گیر متوقف یک فصل است که تا به حال 259 بازی در سمت چپ به بازی اما هیچ کدام از این بازی ها شده اند به طور رسمی لغو نشده است.

معمولا به NBA خواهد بود به این کنفرانس نهایی بخشی از حذفی برنامه در این نقطه است. بازیکنان که پرداخت شد مارس 15 دیدم 25 درصد از کسانی که چک نکردن در پیش بینی برخی از بازی ها در حال لغو است و اگر هیچ منظم تر از فصل بازی ها را به آنها از دست بدهد و در مجموع حدود 850 میلیون ناخالص حقوق و دستمزد.

لیگ همچنان امیدوار است که نوعی از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فصل می توانید رزومه می تواند در هفته های آینده. کمیسر آدم نقره دقیق دو-به-دو-هفته پنجره زمانی که او در دیدار با اعضای اتحادیه ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط الکترونیکی در 8 مه و پنجره را از لحاظ تئوری پایان تاریخ 5 ژوئن.

گام های بعدی به احتمال زیاد شامل هدایت اضافی از لیگ در زمانی که تیم می تواند خود را گسترش داوطلبانه تمرینات; در این مرحله بیش از چهار بازیکن مجاز در یک مرکز در یک زمان معین و برخی را تصویب کرده اند و حتی سختگیرانه تر سیاست های خود را. از وجود یک طرح برای اردوگاه های آموزشی به احتمال زیاد دنبال کنید و زمانی که از این اردوگاه — که تقریبا قطعا قبل از آن یک دوره قرنطینه — شروع بازی می تواند به دنبال به طور بالقوه به عنوان به زودی به عنوان سه هفته بعد.

باید تمام است که اتفاق می افتد اردوگاه می تواند شروع در ماه ژوئن و بازی ها ممکن است رزومه کاری در ماه جولای. هنوز هم وجود دارد یک مناجات از مسائل مربوط به کار مانند تمام جزئیات اطراف آن تست که لیگ گفت: باید بخشی از هر گونه بازگشت-به-بازی بازی سناریو.

“ما در حال رفتن به عقب به عنوان به زودی به عنوان ما می شنویم و حتی بیشتر تشویق اخبار مثبت از ما لیگ” کانلی گفت. “آنچه که من شنیده ام تا آنجا که از COVID نظر من فکر می کنم همه چیز بهتر شده اند. بنابراین من فکر می کنم که آن را برطرف بسیاری از ما… رزرو از عدم تمایل به ترک خانه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im