بازیکنان تماس در WNBA برای حذف رویای مالک کلی Loeffler

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان در حال هل دادن برای WNBA برای حذف کلی Loeffler به عنوان شرکت صاحب آتلانتا رویا.

Loeffler است شرکت متعلق به حق رای دادن از سال 2011 و توسط یک کاربر سناتور ایالات متحده از گرجستان است. محافظه کار جمهوری خواه Loeffler هم زده اختلاف زمانی که او به نظر می رسد در فاکس نیوز و سیاه نامیده می شوند مسلح معترضان در آتلانتا به عنوان “اراذل و اوباش حکومت.” گرجستان باز است حمل و دولت است.

سپس روز سه شنبه Atlanta Journal-Constitution گزارش داد که Loeffler به طور رسمی مخالفت با موضوع اجتماعی فشار در WNBA به رسمیت شناختن Black Lives Matter جنبش به دلیل آن را “تضعیف پتانسیل ورزش می فرستد یک پیام از خروج.”

Loeffler خواست کمیسر کتی Engelbert در نامه ای به برنامه های قراضه برای بازیکنان برای فصل warmup کشباف مطلب “Black Lives Matter” و “می گویند نام او” — به افتخار Breonna Taylor — و به جای قرار دادن یک پرچم آمریکا بر روی تمام لباس و پوشاک.

“حقیقت این است که ما باید کمتر نه بیشتر سیاست در ورزش است. در زمانی که پلاریزه سیاست است که تفرقه به عنوان تا به حال ورزش این قدرت به یک وحدت پادزهر” Loeffler نوشت: در این نامه است. “و در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید متحد هدف ما برای حذف سیاست از ورزش است.”

Loeffler چهره نوامبر ویژه انتخابات در برابر 20 نامزدهای دیگر.

“به WNBA است که بر اساس اصل برابر و عادلانه درمان همه مردم و ما, همراه با تیم ها و بازیکنان ادامه خواهد داد به استفاده از سیستم عامل های ما به شدت مدافع عدالت اجتماعی” لیگ در بیانیه ای گفت. “سناتور. کلی Loeffler است نه خدمت به عنوان فرماندار آتلانتا رویا از اکتبر 2019 است و دیگر درگیر در این روز به روز کسب و کار از این تیم است.”

‘او را ضعیف, کون, از لیگ ما’

Loeffler نیز ارسال شده از افکار ضد همجنسگرایان, گروه, خانواده, پروژه اتحاد گرجستان استدلال نما ورزشکاران نباید مجاز به شرکت در دختران و زنان ورزشی.

سابق WNBA بازیکن شریل Swoopes پاسخ به این اظهار نظر از طریق توییتر گفت: “WNBA باید انجام دهید بهتر است.”

در ماه مارس Loeffler شد دخیل بالقوه تجارت خودی هنگامی که او به فروش می رسد سهام شرکت های آسیب پذیر به coronavirus پس از چند بسته-درب مجلس سنا در جلسات. وزارت دادگستری بسته مورد او در ماه مه و پاک او را از هر خطا.

ناتاشا ابر واشنگتن عرفا به دنبال با او در بیانیه خود از طریق توییتر: “او را ضعیف, کون, از لیگ ما است.”

سو پرنده از طوفان سیاتل است که در یک رابطه جدی با زنان ستاره فوتبال مگان Rapinoe نوشت که او درخواست “خودش همان سوال” در هنگام Alysha کلارک مطرح شده این سوال: “چرا کلی Loeffler هنوز WNBA co-owner با وجود ‘دونالد استرلینگ vibes’?”

استرلینگ ممنوع شد, برای زندگی از NBA و مجبور به فروش لس آنجلس کلیپرز پس از راز های ضبط شده خود را نژادپرستانه نظرات منتشر شد publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>