کریستین سینکلر است که در زمان گلزن برجسته بین المللی در فوتبال. او نیز با افتخار خصوصی فرد است.

آن را ساده و در عمل متعادل بودن در بالای جهان محبوب ترین ورزش و تلاش برای تمرکز کمتر توجه رسانه ها به عنوان امکان پذیر است.

در فصل سه والاتر از پخش صدای خود پادکست ما یادگیری برخی از حقایق اصلی در مورد ‘کاپیتان کانادا است.’

برای یک چیز, خجالتی معنا نیست غیر دوستانه. سینکلر می گوید میزبان آناستازیا Bucsis که او عمدا اجازه می دهد تا مردم نگاه اجمالی 10 درصد از زندگی خود را. این یک محاسبه پنجره از قرار گرفتن در معرض است که او خانواده او و هم تیمی های او می تواند با زندگی می کنند.

در این قسمت ما کامل 10 درصد به عنوان سینکلر نشان می دهد که تعجب آور backstories در پشت برخی از حرفه ای خود را برجسته مانند ناخواسته که به دنبال شهرت او بازی با وجود یک بد بینی شکسته در طول سال 2011 در جام جهانی و یا دلایل جنین Beckie گرفتن که شوت پنالتی مقابل سوئد در سال گذشته در جام جهانی.

سینکلر نیز در مورد بی امان توجه است که در آمد با ثبت هدف است. او لحظه ای که او را بیش از این بالا ؟ اومم نه واقعا. مرتب از او مشغول بود. و دقیقا چگونه یک درونگرا پوشیدن ‘C’ به طوری خوبی ؟ گوش دادن و یاد بگیرند.

مانند CBC Sports’ پخش صدای خود مقاله, سری, خود فیلمبردار, پادکست اجازه می دهد تا ورزشکاران صحبت می کنند به کانادایی ها در مورد مسائل از دیدگاه شخصی. برای گوش دادن به فصل سه اولین مهمان کریستین سینکلر (و تکمیل فصل یک و دو) عضویت به صورت رایگان در آیتونز, گوگل, پادکست, Stitcher اتصال و یا هر کجا که شما دیگر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر